4 Raspunsuri despre vectorul de la mitischi, strada silicata, 36

Din câte știu că firma este veche, a existat mult timp. Când copilul a aranjat într-o grădină, pentru mine tutori de îndată ce catalogul le-a arătat, au spus despre această firmă. Aproape toată mobila se află în grădina producției lor. Nu am căutat pe alții și dacă avem nevoie de ceva, transformăm într-un vector. Este păcat că trebuie să așteptăm și ne plac mobilierul. Cel puțin vechea firmă există pentru o lungă perioadă de timp și nu este teribil să îi contactăm. Acum ei vând jucării.







Prețul pe site și când facturarea nu a coincis, după ce decizia din această emisiune a făcut o comandă (să ia 100% din plata în avans). Termenii au fost amânați în mod repetat fără avertisment (după numeroasele mele apeluri, când am fost promis în mod repetat săptămâna viitoare). Rezultat: câteva luni banii mei au fost răsuciți, ordinul de producție nu a fost niciodată trimis (ordinul # 806). Am scris cereri de rambursare, nu știu dacă voi aștepta. NU RECOMANDATI ACEST COMPANIE!







Mai exact, ei nu funcționează deloc. Mizeria e plină. Am luat 100% din plata anticipată, timpul de fabricație a fost spart de 4 ori, nimeni nu a sunat înapoi, nu a fost raportat, nu și-a cerut scuze pentru întârziere. De gestionare tot timpul "a plecat." De asemenea, conexiunea nu iese. Banii nu se grăbesc să se întoarcă, ordinul 769 din 13.10.15 nu este îndeplinit. Se pare că este un divorț pentru bani!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: