16 Recenzii ale clinicilor de la Ryazan g, strada Kudryavtsev, 56

Clinica ON, Ryazan. Vreau să-mi exprim recunoștința pentru serviciul bun și atitudinea prietenoasă a specialiștilor clinicii - Bizyaeva Serghei Viktorovich (endoscopist) Zaitsev Alexander Vladimirovici (anestezie), Bulanova Irina (asistent medical). El a făcut simultan cu colonoscopie gastroscopie sub anestezie generala. Totul a fost minunat: nu există efecte secundare de studiu și descărcarea de anestezie nu a fost! Sub anestezie generală, pentru prima dată, care mi-a facut foarte îngrijorat. Data viitoare ›







Am facut o colonoscopie sub anestezie generala, la clinica „a“ clinici în orașul Ryazan. Inainte de studiu, am vorbit cu mine anestezist, chestionat cu privire la alergii la medicamente, boli de operatii chirurgicale anterioare. Apoi, el vorbește cu mine endoscopist. După aceea am fost oferit pentru a elimina toate hainele de la brâu în jos și lenjerie de corp și a pus pe un one-off pantaloni scurți cu o gaură în spate. După ce am re îmbrăcat, am fost invitat să se întindă pe canapea, cu suport pentru picioare, ceva similar numai pe scaun genikologicheskoe. Data viitoare ›







Am vizitat clinica clinica din Ryazan, foarte mult timp căutat și nu a putut afla unde este medic-dermatolog - Turchannikova Larisa! Ei au sfătuit-o să contacteze prieteni. Consiliul însuși a justificat pe deplin: un medic calificat și atent identificat imediat problema mea și prescrie un tratament care a ajutat repede! Vă mulțumesc foarte mult! De asemenea, mi-a placut clinica: personalul frumos, sala de frumos, și cel mai important, la recepție sunt medici de înaltă calificare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: