23 Răspunsuri la tomografie pe verde la adresa Kolomna g, strada verde, 2

Ea a făcut un RMN al capului într-o direcție de urgență de la un neurolog cu o durere de cap severă. RMN-ul capului se face anual la Moscova pe un aparat de 1,5 T datorită prezenței unei trăsături înnăscute, care este necesară pentru observare. Durerea mi-a luat prin surprindere și nu am avut ocazia să ajung la Moscova, m-am înscris pentru un RMN în Kolomna, pe Zelenaya. Privind concluzia, am constatat că trăsăturile înnăscute nu au fost dezvăluite. Concluzia nu indică puterea dispozitivului. Neurologul căruia i-am adresat cu aceste poze. Data viitoare ›







Vă rugăm să confirmați dacă este așa

Am auzit de la cunoștințele mele că ați fost dat în judecată de procuratură și de Ministerul Sănătății pentru un diagnostic incorect. Ați fost întrebat despre returnarea pentru un examen de calitate slabă și descrierea medicului dumneavoastră și plata unui sondaj re-efectuat pentru vina dvs., dar ați refuzat, astfel că ați fost depus cu o plângere. Doctorii noștri, probabil, de la dvs. sunt bine primiți odată ce vi se prezintă într-o formă atât de bună. M-am dus la tine să te înscriu și nimic deosebit. Un fel de birou sovdepskiy. Acum, cred, să vă scriu pentru tine sau pentru un alt centru pentru a căuta.

Neprofesionalism, încetinire, lipsă de tact. Au fost acum cu fiica ei și soțul ei în așa-numitul centru (((De la bun început lovit de un hol mic, cu o podea de murdărie și un umeraș ca în. Scaune de frizerie sovietic destul, cum ar fi, dar un pic aglomerat. Coolerul este transformat într-o parte, ochelarii în dulap, sentimentul astfel încât nimeni, Doamne ferește niște apă nu a făcut. am ajuns mai devreme, a mers la administratorul fata, a raportat că au venit și că putem merge chiar acum, dacă este disponibil. Următoarea ›

Voi începe chiar de la centru. La intrarea în centru se află o bară de mână stângă, o persoană cu funcție de mână limitată dificil sau chiar imposibil de a coborî sau urca spre centru. La etaj este linoleum alunecos, în apropierea ușilor și a dulapului sunt fabricate raze RMN-ul din acest linoleum, iar la birou este foarte abrupt, la intrarea se leaga de a purta pantofi acoperă pentru a depăși aceste pante în capacele de pantofi și a alunecării puternic, chiar și o persoană sănătoasă. Pentru a intra în dispozitiv, o persoană cu handicap are nevoie de ajutor de la una sau două persoane din cauza. Data viitoare ›

Este înregistrat pe o electrocardiogramă de inimă timp de o săptămână, este necesar pentru operație, a cerut cât mai repede o transcriere. Au spus că în 10 minute. A venit - și noi facem sau facem doar SUA. Te rog, învață să distingi aceste lucruri.

Acum câteva luni am fost diagnosticat (oncologia intestinului) și am trimis-o la RMN-ul cavității abdominale cu un boltă de contrast. Am primit o consultare în altă miere. Centru RMN, unde am fost asigurat că studiul peritoneul intestinului nu a fost examinat cât mai bine este necesar, în cazul meu, acolo am fost sfătuit să facă CT intestin. Încredere, dar verificați. Am aplicat aceeași direcție la "tomografia în verde", unde mi-au spus: "În centrul de lângă" Gun "este o tomografie veche, nu merg la ele. ›

Când am aplicat administratorilor centrului la 08.10.13, cerându-mi să-mi dau oa doua opinie despre cercetarea mea, am primit un răspuns că ar costa 300 de ruble. (este indicat prețul din lista de prețuri). La întrebarea mea „de ce a doua opinie este atât de scump?“, Director al centrului a spus, „trebuie să fie tipărit și pus pe ea pictat și imprimate“ Duck cum crezi, fie că este un cost normal pentru o astfel de muncă? și este normal să luați bani deloc? Este deosebit de prost să te aștepți ca pacientul să fie după. Data viitoare ›







Am făcut o notă, rezultatul a fost solicitat să scrie pe disc. Soțul meu mi-a adus o concluzie. Este păcat că nu am ridica, jumătate din text au fost ultima mea intervenție chirurgicală, iar restul a fost scris pe scurt, astfel încât nu am înțeles deloc ceea ce de fapt, a trebuit să facă un RMN. Și când m-am hotărât să verific fotografiile, discul era gol! Apel acolo, ei îmi spun: "Vino, operatorul va verifica discul, dacă ceva suprascrie". Bine, sunt de la Kolomna, nu sunt departe, dar dacă vin din alt oraș. Data viitoare ›

Ea a făcut un RMN al capului într-o direcție de urgență de la un neurolog cu o durere de cap severă. RMN-ul capului se face anual la Moscova pe un aparat de 1,5 T datorită prezenței unei trăsături înnăscute, care este necesară pentru observare. Durerea mi-a luat prin surprindere și nu am avut ocazia să ajung la Moscova, m-am înscris pentru un RMN în Kolomna, pe Zelenaya. Privind concluzia, am constatat că trăsăturile înnăscute nu au fost dezvăluite. Concluzia nu indică puterea dispozitivului. Neurologul căruia i-am adresat cu aceste poze. Data viitoare ›

Vă rugăm să confirmați dacă este așa

Am auzit de la cunoscuți că ați fost dat în judecată de procuratură și Ministerul Sănătății pentru un diagnostic incorect. Ați fost întrebat despre returnarea pentru un examen de calitate slabă și descrierea medicului dumneavoastră și plata unui sondaj re-efectuat pentru vina dvs., dar ați refuzat, astfel că ați fost depus cu o plângere. Doctorii noștri, probabil, de la dvs. sunt bine primiți odată ce vi se prezintă într-o formă atât de bună. M-am dus la tine să te înscriu și nimic deosebit. Un fel de birou sovdepskiy. Acum, cred, să vă scriu pentru tine sau pentru un alt centru pentru a căuta.

Neprofesionalism, încetinire, lipsă de tact. Au fost acum cu fiica ei și soțul ei în așa-numitul centru (((De la bun început lovit de un hol mic, cu o podea de murdărie și un umeraș ca în. Scaune de frizerie sovietic destul, cum ar fi, dar un pic aglomerat. Coolerul este transformat într-o parte, ochelarii în dulap, sentimentul astfel încât nimeni, Doamne ferește niște apă nu a făcut. am ajuns mai devreme, a mers la administratorul fata, a raportat că au venit și că putem merge chiar acum, dacă este disponibil. Următoarea ›

Aș dori să poglagorez echipa de tomografie pe verde pentru profesionalism și calitate a serviciului. Doctorul Bessonov mi-a dat o concluzie calitativă asupra căreia medicul curant a desemnat tratamentul potrivit, în urma căruia sunt acum sănătos. Mulțumiri speciale administratorului Oksana pentru primirea lui sinceră. Mulțumesc tuturor. Voi recomanda prietenilor mei!

Voi începe chiar de la centru. La intrarea în centru se află o bară de mână stângă, o persoană cu funcție de mână limitată dificil sau chiar imposibil de a coborî sau urca spre centru. La etaj este linoleum alunecos, în apropierea ușilor și a dulapului sunt fabricate raze RMN-ul din acest linoleum, iar la birou este foarte abrupt, la intrarea se leaga de a purta pantofi acoperă pentru a depăși aceste pante în capacele de pantofi și a alunecării puternic, chiar și o persoană sănătoasă. Pentru a intra în dispozitiv, o persoană cu handicap are nevoie de ajutor de la una sau două persoane din cauza. Data viitoare ›

Este înregistrat pe o electrocardiogramă de inimă timp de o săptămână, este necesar pentru operație, a cerut cât mai repede o transcriere. Au spus că în 10 minute. A venit - și noi facem sau facem doar SUA. Te rog, învață să distingi aceste lucruri.

Acum câteva luni am fost diagnosticat (oncologia intestinului) și am trimis-o la RMN-ul cavității abdominale cu un boltă de contrast. Am primit o consultare în altă miere. Centru RMN, unde am fost asigurat că studiul peritoneul intestinului nu a fost examinat cât mai bine este necesar, în cazul meu, acolo am fost sfătuit să facă CT intestin. Încredere, dar verificați. Am aplicat aceeași direcție la "tomografia în verde", unde mi-au spus: "În centrul de lângă" Gun "este o tomografie veche, nu merg la ele. ›

Multe mulțumiri pentru reactivitatea și profesionalismul medicului și administratorului de tomografie pe Zelenaya. Au făcut totul rapid și calitativ, datorită cărora sa făcut diagnosticul corect și tratamentul a avut succes.

Când ne referim la administratorii 08.10.13g centru cu o cerere pentru a-mi da un al doilea aviz cu privire la cercetarea mea, mi sa spus că ar costa 300 de ruble. (este indicat prețul din lista de prețuri). La întrebarea mea „de ce a doua opinie este atât de scump?“, Director al centrului a spus, „trebuie să fie tipărit și pus pe ea pictat și imprimate“ Duck cum crezi, fie că este un cost normal pentru o astfel de muncă? și este normal să luați bani deloc? Este deosebit de prost să te aștepți ca pacientul să fie după. Data viitoare ›

Întrebări pentru organizație

Este posibil ca în clinica dvs. să se facă RMN al sinusurilor paranazale ale cavității nazale și zonei sacului lacrimal?

Alo Auzit, ce să faci MRT la tine este mai ieftin, MRT la arma? Este așa? Recepția pe MRT se desfășoară total sau numai într-o direcție? Telefonul meu. 8 (916) 561-34-62.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: