1 canal, programul cu un piercing galben

1 canal, programul cu un piercing galben
1 canal, programul "Locuinței" cu Elena Proklova
Merekina Dragostea, curatorul familiilor mari, care sunt în situația SOS

Deja în mod repetat, familiile noastre mari au luat parte la transferul "serviciilor de locuințe și comunale" către ORT împreună cu Elena Proklova. 16 mai vor fi alte familii de împușcături fără un loc de reședință specific, fără adăpost. Transferul va fi dedicat potențialelor probleme ale familiilor fără adăpost care pot aștepta pentru orice cetățean rus, la exemplul mai multor familii mari din Moscova, cetățeni care respectă legea. Ce se va întâmpla în cele din urmă? Sigur, multe vor fi tăiate, corectate, canalul necesar va da discuția. Vom vedea asta la sfârșitul lunii. Transferul pleacă la ora 11:00 în zilele lucrătoare, de îndată ce mi se spune exact data - voi scrie imediat despre asta aici. Dar dacă transferul vine (și recunosc că după ce am aflat despre esența sa, oficialii vor face eforturi pentru a bloca prin conducerea Canalului 1 de ieșire, așa cum sa întâmplat de mai multe ori), atunci va fi foarte negativ pentru imaginea celor aflați la putere. În general, așteptăm transferul și vedem cum se va afișa totul.













Știri din 13 mai la ora 20:00

Numit familiile noastre și a refuzat să participe la filmare

Vom aștepta transferul. Într-adevăr strâns?

Dragă Elena Igorevna,
n

după transferul despre o femeie care trăiește într-un hambar, mi-am dat seama că nu ești doar o actriță, ci și o persoană puternică care vrea să-i ajute pe oameni cu toată inima ei. Sincer, pentru mine sunteți ultimul paie.
Vă cer ajutorul, voi încerca
Pe scurt:

În 1988, ei au scăpat de moartea adevărată de la Baku la Krasnodar
cue margine.

Trăim într-un apartament, pentru care plâng practic
și toate câștigurile sale.

Am scris tuturor instanțelor,
a cerut cel puțin o mulțime,
pentru a construi o casă,
Folosind mama
capitalul a treia - răspunsul este unul: nu am adăpost.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: