7 Secretele femeilor

Secretul unul: alegeți cu atenție cuvintele
Dacă doriți să obțineți o atenție masculină și doriți ca el să petreacă cât mai mult timp cu dvs., selectați cu atenție cuvintele. Trebuie să radiați pozitiv! Această mișcare este numită o atracție verbală: vă va plăcea, dar de ce - nu se poate formula. Trebuie să construiți fraze pozitive. De exemplu, „Cum e minunat că voi întâlnit accidental!“, „Acest cocktail gusturile pur și simplu divin!“ Sau „Este doar un loc minunat!“ Aceste expresii nu pătrunde imediat în subconștientul lui, și el nu a putut explica de ce Societatea ta este atât de bună pentru el.







Secretul doi: vorbește într-o voce feminină
Puterea și înălțimea vocii pe care o vorbești cu el contează, de asemenea. Oamenii de știință au descoperit că bărbații sunt atrasi de voci feminine moi, lente și puțin mai mici. Deci, notele sclipitoare care alunecă atunci când vorbesc cu prietenii, trebuie să eliminați. Apoi, el se va prinde gândindu-se că îi place să asculte, după cum spuneți. Da, apropo, nu vorbi în mod constant: din când în când, lăsați-l să pună cel puțin un cuvânt - acest sfat simplu vă va ajuta să păstrați un bărbat - pentru că el este, de asemenea, o persoană și dorește să fie auzit.

Al treilea secret: concentrați atenția asupra lui însuși
Pentru al face să înțeleagă cât de bun sunteți, trebuie să-i atragi atenția. Ar trebui să se concentreze pe tine și numai pe tine. Prin urmare, un bar sau club aglomerat nu este cea mai bună alegere pentru o primă întâlnire. În astfel de instituții există o mulțime de distragere a atenției, astfel încât vă va fi dificil să vă concentrați unul pe celălalt. Pentru a obține atenția nedivulgată a unui bărbat, invitați-l mai bine la un loc cu muzică ușoară și lumină slabă și salvați clubul pentru o altă dată.

Al patrulea secret: mâncarea iubirii
Rar ceea ce o femeie arată la o dată apetitul ei. În loc să mănânce în mod normal, se îmbăiește într-un fel de mâncare cu un aspect neinteresat. Între timp, dacă mâncați cu plăcere, el primește un semnal că în pat sunteți foarte pasionat. Așa că mâncați cu poftă de mâncare și nu vă executați pentru o lingură suplimentară.

Secretul celui de-al cincilea: unele lucruri sunt tăcute
Unele lucruri trebuie să rămână pentru totdeauna sub acoperirea secretului. De exemplu, îi place că pielea ta este moale, nu ai părul pe față și miroși bine. Dar pentru a ști că folosiți o mască de noroi, strigând când scoateți sprâncenele și de două ori pe zi folosiți un deodorant, nu este absolut necesar! Crede-mă, el nu vrea să știe cum te pui în ordine, deci ai grijă de tine - și nu un cuvânt despre proces. Lăsați-l să se bucure de rezultatul!

Secretul celui de-al șaselea: o mică distanță nu va face rău nimănui
Ai avut câteva întâlniri fierbinți și nu te poți împiedica să nu-l vezi tot timpul, nu-l numi în fiecare minut. Stop! În primele luni este foarte important să păstrați o anumită distanță între dvs. - astfel încât el să poată realiza cât de mult îi lipsește și și-a dat seama că vrea să se afle în jur. În loc să petreceți o seară cu el, mergeți la o întâlnire cu prietenii, dați-vă o seară de cumpărături, participați la o sesiune de masaj - și lăsați-l să se gândească la cât de plictisit!

Secretul celui de-al șaptelea: deschideți-vă în voi înșivă
Desigur, oamenii ne iubesc pentru că suntem femei. Dar uneori trebuie să dai frâu liber fetei în tine. La întâlniri, purta o rochie neagră și face un machiaj perfect, dar lăsați-l să afle și tomboy-ul care trăiește chiar și în fața celei mai pline de farmec! Opinia lui despre tine se va îmbunătăți numai dacă ridici un cilindru și oferi ajutor în a-și picta camera de zi în loc să stea și să vă faceți griji că puteți ruina o manichiură.

Este clar că aceste câteva sfaturi nu pot explica întreaga știință subtilă a iubirii. Dar urmărindu-le, veți avea în continuare mult mai multe șanse să atrageți atenția celui care vă interesează și să-l păstrați în viitor.

7 Secretele femeilor

Deci, ce pot oamenii urăsc?

Femeile care le pun probleme pe ele.
Cenușăreasa a trăit, a purtat cârpe în loc de rochii la modă, a frecat podelele să strălucească, iar în seara se ștergea șosetele. Ea a așteptat, a așteptat și în cele din urmă a așteptat! Prințul pe un cal alb se aplecă spre ea, își întinse mâinile și îl ducea într-un frumos regat. Dacă în viața ta ceva nu merge bine, problemele nu îndrăznesc când un tip apare în viața ta, cel mai probabil vor deveni și mai mult. Un om și atât de constant simte un sentiment de responsabilitate și tensiunea asociată.







Un interes excesiv în finanțe.
Bărbații, prin natura lor, sunt zadarnici. Ei, firește, vor să fie iubiți pentru ceea ce sunt, și nu în detrimentul băncii. Nu este în general acceptat în străinătate să întrebați problemele financiare. Doamnele noastre întrebări nerușinate de furtună "Cât câștigi? Și acesta este un an sau o lună. Te iubesc deja. Dacă vă întâlniți cu un străin, veți fi imediat revizuit de către "aur-digger" - un termen comun pentru vânători pentru avere.

Cei care cer mereu complimente.
"Oh, eu arăt atât de rău astăzi" - este atât de obișnuit în cultura noastră să spun această expresie în mod constant. Aveți complexul de inferioritate? Bărbații nu sunt înclinați să-și răspândească gândurile și sentimentele. Dacă îți spune prea multe complimente, probabil că vrea să te ducă în pat.

Cei care nu iubesc / se subestimează pe ei înșiși.
Din motive necunoscute, suntem învățați din copilărie să vă subemităm demnitatea. De fapt, amintiți-vă, dacă spuneți că rața este negru, atunci oamenii din subconștient o vor considera negri, astfel încât creierul este aranjat.
Nu spune niciodată un tip despre deficiențele tale, da, poate el însuși știe despre ele, dar repetarea repetată va agrava totul și mai rău. Bărbații sunt supărați de femeile care nu-și plac propriul corp și își reduc demnitatea.
Dacă vrei ca alții să te iubească, mai întâi de toate, te iubesc.

Femeile care nu-i plac sexul
Pentru majoritatea bărbaților, un indicator important al relațiilor este sexul. Când alege o femeie, el va alege cel cu care este mai bine în pat. Și nu cel care poate găti mai bine borsch / face răsucirile.
Dacă nu reacționați în pat fizic sau verbal, el se consideră un eșec.

Femeile care nu se uită la ele însele
Dintre toate neajunsurile, acest lucru este cel mai rău, deoarece bărbații știu că iubesc ochii. Nu este vorba de date externe. Poți fi o frumusețe uimitoare, dar cu păr, dinți galbeni sau ceva de genul asta. Un bărbat ar prefera mai degrabă o femeie mai puțin frumoasă decât o frumusețe ucisă de viață. În capul meu, un lanț complex de concluzii este declanșat de părul rău - nu-i pasă de el însuși - problemele de sănătate sunt un mod de viață răsfăcător etc. Prin urmare, ar trebui să vă vegheați: păr, unghii, piele. Nu aplicați tone de machiaj, astfel încât, dimineața, omul era speriat, gorila în patul lui.

gospodinele
Cine sunt interesați de gospodine? Bărbații sunt vânători. Cucerirea femeii frumoase independente de succes - sarcina nu este ușoară, ci pentru că este cu siguranță onorabilă. Un astfel de trofeu poate fi mândru. Majoritatea femeilor își văd misiunea de a se căsători și de a avea grijă de familie. Ulterior, au tendința să dea vina pe oameni pentru această alegere: "Da, l-am futut și el a plecat!". Cu toate acestea, având în vedere situația economică actuală (credite, lipsa constantă de bani), bărbații rareori împing femeile la această etapă.

Femeile își continuă să-și facă treburile.
Dacă vrei să câștigi inima unui iubit, nu rezolvi complet problemele lui, la urma urmei are deja o mamă și are nevoie de o fată. Ai grijă de tine.
În America, interesul excesiv în afacerile celei de-a doua jumătăți - nu este considerat decent, în acest sens, chiar există o expresie: Ia o viață (Ia-ți propria viață).

Femeile care critică alte femei sau / și foști tipi
Este un fapt cunoscut de mult timp că bărbații urasc femeile care vorbesc în mod constant despre iubitorii lor. El se va gândi că tocmai tu ești fixat pe super, dacă vorbești bine. Și el te va considera rău și răzbunător dacă vorbești rău despre el.
Critica altor femei este în general un semn de îndoială de sine.
"Cum poți să mergi într-o fustă atât de scurtă! Da, acesta este în general ultimul sezon. "
Bărbații nu-i pasă, fusta din ce anotimp nu este îmbrăcat pentru fetiță și poate că îi place.

Femeile, care nu pot aștepta să se grăbească, să sară să se căsătorească.
În curtea secolului douăzeci și unu, și unele fete încă mai cred că un bărbat ar trebui să se căsătorească după primul sărut. Sunteți într-o primă întâlnire și îi spuneți deja despre trei copii, tapet albastru și plăcinte de mere. Poate că mama ta este gospodină din a treia generație, dar aceste momente au trecut deja.
După cum eroina a spus Sarah Jessica Parker: „Poți spune un tip pe care-l urăști și totul va fi bine, dar dacă spui că îl iubești, probabil, nu se va vedea.“
Bărbații se tem de responsabilitate și de o ștampilă în pașapoartele lor.

Și, în sfârșit, personal de la mine la noi toți.

Rugăciunea la dezacordurile familiale

Dumnezeule milostiv și milostiv, iubit Tată! Tu, prin voia Ta milostivă și Providența Ta Divină, ne-ai pus într-o stare de căsnicie sfântă, ca să trăim în ea conform ordinului tău. Noi suntem mângâiați cu binecuvântarea Ta rostită în cuvântul tău, care spune cine a găsit o soție găsit bun, și a primit o binecuvântare de la Domnul. Doamne Dumnezeule! Faceți-ne să trăim unii cu alții în frica dumnezeiască. Ai lucrat bine, că am trăit în pace și armonie, astfel încât, în starea civilă a castitate nostru iubit și onestitate și nu a mers pe jos în fața lor care au locuit în casa păcii noastre de spirit, și am păstrat numele bun. Acordați-ne harul pentru a educa copiii noștri în frică și pentru a învăța slava dumnezeiască, pentru ca Tu să-ți poți aduce lauda din gura lor. Acordă-le inima ascultătoare, da, vor fi și vor fi lungi pe pământ. Acordați-ne și pâinea noastră zilnică și binecuvântați mâncarea noastră. Păzește casa și moștenirea noastră, astfel încât dușmanul rău și instrumentul său nu le pot face rău. Și când Tu, Doamne Dumnezeule, trimite asupra noastră suferință voskhoschesh și durere, apoi să ne dea răbdare, așa că am ascultat pedeapsa dutifully ta paternă, și fă-ne cu bunăvoință. Dacă cădem, nu ne respinge, nu ne sprijină și ne ridică din nou. Eliberați durerile noastre și ne mângâiați și nu ne lăsați la nevoile noastre. Acordați-ne că nu preferăm temporalul față de etern, deoarece nu am adus nimic în lume cu noi înșine și nu putem scoate nimic din ea. Nu ne va îngădui să lipească de iubirea de bani este rădăcina tuturor aceasta boala, dar da încerca să păstreze în credință și dragoste și pentru a ajunge la viața veșnică la care suntem chemați.
Dumnezeu Tatăl să ne binecuvânteze și să ne păzească. Dumnezeu, Fiul, ne poate lumina cu lumina Lui și poate să aibă milă de noi. Dumnezeu, Duhul Sfânt, ne întoarce fața și ne dă pace. Sfânta Treime să ne păzim intrarea și să exodăm de acum încolo și pentru totdeauna. Amin.

Vreau să împărtășesc curs farmacolog clinice de populare medicamente antivirale noastre. Pentru a începe cu, că testarea clinică a noilor medicamente asupra copiilor din țara noastră sunt interzise, ​​dar! Probabil toți ați observat că, de îndată ce există un nou apeteke de droguri, medici pediatri (nu toate, dar multe) începe utilizarea medicamentului, și apoi uita-te, ajuta acolo. Acest lucru este de mine pe studiile (toți au înțeles). Acum, strict pe fapte.

A decis să scrie, ca și în cazul meu, cel mai mare buget al familiei. Știi, eu însumi nu am învățat șapte pași pe frunte și, prin încercări și erori, am învățat cum să fac contabilitatea gospodăriei. Pentru mine, am găsit "mijlocul de aur" și am calculat "regula de aur".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: