5 comentarii despre clinica de sanatate masculin de la Moscova, Khamovniki, strada Rossolimo, 11-a

Bine ai venit! Îmi exprim foarte multă recunoștință față de personalul clinicii Men's Health! Și mai ales pentru Grigorov Vladimir Vladimirovici și Chalom Mikhail Evgenievich. În doi ani, soția mea și cu mine am încercat să rămânem însărcinați, au fost observate în diferite clinici. Dintre cauze au fost infecții. Datorită cursului de tratament din clinică, totul sa dovedit a fi singur! Vă mulțumesc foarte mult!







Soțul meu a început să se ridice noaptea. Vezica a fost torturată. Sa dovedit prostatita. Adesea mă răcesc, nu mă îmbrac călduros. Nu am vrut să mă duc eu. Am sunat, am făcut o programare, un tratament. La urma urmei, oamenii sunt stânjeniți. Acum nu există probleme. Principalul lucru este că tratamentul a fost făcut la timp. Mulțumesc foarte mult.







Profesionalism înalt și eliminarea situației din Clinica de Sănătate a Bărbaților. Pe lângă cel mai înalt profesionalism al personalului medical al Clinicii de Sănătate pentru bărbați, vreau să subliniez situația benevolă, cordială și imediată creată în clinica pentru sănătatea bărbaților. Acest lucru este, în opinia mea, foarte important pentru un pacient cu probleme de sănătate masculină. Îmi exprim recunoștința pentru acest lucru.

Vă mulțumim pentru tratamentul bine făcut al medicului cu o capitală S. Yu Pichurov! M-am dus la această clinică pentru prima oară acum 4 ani. Apoi am fost și eu mulțumit de rezultat. Cu toate acestea, procedura anterioară a necesitat un tratament obositor (12 proceduri) și a fost destul de greu de tolerat. Acum, în doar 3 proceduri am obținut același efect. Acest lucru vorbește în mod clar despre faptul că introducerea de noi tehnici pentru tratamentul prostatitei cronice este clar elaborată și transmisă de un medic în clinică. Acest lucru este minunat. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: