7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

Kanye West, răzbunarea și playboys: ceea ce Taylor Swift cântă în noul album

  • 7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    Alexander Molochnikov, Paulina Andreeva, Ilya Stewart și Milos Bikovich pe premiera filmului "Mituri"







  • 7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    Într-o discuție cu televizorul, un burlac investit și un adevărat om Timur Batrutdinov

  • 7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    13 informații despre Whoopi Goldberg, care vă va surprinde

  • 7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    Rețineți toate: cu 7 săptămâni înainte de Anul Nou

    Ziua de naștere a zilei este sărbătorită de unul dintre cei mai cunoscuți rapperi - Eminem. Vom spune despre încă 6 băieți care îl fac o competiție sănătoasă în inimile fanilor.

    Un fapt interesant: Eminem scrie manual toate textele sale într-un notebook. Nici un computer!

    Citat: "Eu spun cel mai rau de la o inima curata, dar multe din rimele mele sunt concepute pentru a face pe oameni sa rada. Aceasta este o mare comedie. Oricine are cel puțin o picătură de umor, va înțelege atunci când glumesc și când sunt serios.

    Tupac Shakur

    7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele






    Un fapt interesant: înainte de a deveni rapper, Tupac a studiat baletul.

    Citat: "Moartea nu este cea mai mare pierdere din viață. Cea mai mare pierdere este cea care moare în noi în timp ce suntem încă în viață. Niciodată nu renunță. "

    7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    Un fapt interesant: cantaretul și-a investit banii în linia cosmeticei Fiica lui Carol.

    Cotatia: "Schimbam oamenii prin comunicare si nu prin cenzura".

    7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    Un fapt interesant: Snoop Dogg - un fan al seriei despre vampiri "True Blood". El chiar a visat să o facă. Dar creatorul - Alan Ball - a negat acest lucru. Cu durere, muzicianul a înregistrat piesa Oh Sookie, dedicată personajului principal al seriei.

    Citat: "Despre trecutul meu, pot spune doar doua lucruri: imi amintesc mereu despre asta si niciodata nu regret."

    7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    Un fapt interesant: Dr. Dre nu a folosit niciodată steroizi: a atins o astfel de construcție atletică doar prin antrenament. A început să se antreneze după moartea celui de-al doilea fiu, în sport a aruncat tot negativul.

    Cotatia: "Indiferent de cat de mult lucrezi, sa te urci, intotdeauna va fi o persoana incapatanata sa te puna jos".

    7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    Un fapt interesant: într-un interviu, Drake a recunoscut că era întotdeauna îndrăgostit de Nicky Minaj. dar ea îl percepe întotdeauna ca pe un frate mai mic.

    Citat: "Sunt vesel, dar prudent."

    Kanye West

    7 Rapperii cei mai tari din lume - stelele

    Un interes interesant: Occidentul a fost arestat odată cu suspiciunea de a fura mai mulți imprimanți din birou.

    Citat: "Eu sunt tipul de star rock care are nevoie de o fata, stii?"







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: