5 Principii de antrenament tatum channing într-un "super tricou xxl"

5 Principii de antrenament tatum channing într-un

Ordinea zilei Tatum

  1. Călătorie de dimineață pe bicicletă: 30 km (pe asfalt)
  2. Mic dejun: 6 oua, bucate de legume.
  3. Pregătire de dimineață: 5 cursuri de apă (cerc în piscină, ieșiți afară, 10 șaibe, un alt cerc).
  4. Prânz: carne de pui, legume, cartofi dulci, smântână din legume.
  5. Antrenament cu greutăți: presă de bancă, squats, presă de bancă.
  6. formare Obshcheozdorovitel'noy (Aren sarcini schimbat nu este obtinerea folosit în fiecare zi la corp): 400 m pe o bandă de alergare la o viteză de 10-12 km / h, sari, 10 împinge, trage-up-uri 10, 15 flotare 20 atacuri inverse prin schimbarea picioare 30 sitap- prese, ridicarea a 15 picioare. Repetați de patru ori.
  7. Cina: pui la grătar și legume.
  8. Seara de jogging: 10 km, la final un mic sprint.






Distrează-te

În timpul antrenamentelor, Channing și Aren au trăit în Vancouver. "Există dealuri excelente și căi excelente pentru ciclism. În dimineața am mers pe o bicicletă rutier, la aproximativ 30 km, iar după cină, a luat Mounting și sa dus la excursie extremă prin pădure. "







"Chenning nu-i plac foarte mult legumele, dar mâncarea este baza tuturor celorlalte", spune Aren. Pentru a rezolva problema, au făcut niște smoală. "Pentru un cocktail am luat varză, spanac, salată de rumen și am adăugat gustul fructelor proaspete - căpșuni, afine."

Găsiți timp

"Deși Tatum însuși a produs filmul și la împușcat, nu a ratat niciun antrenament. La dispoziția sa era o remorcă plină de simulatoare. Și el a găsit întotdeauna timp pentru a fi dezamăgit, indiferent dacă a fost dimineața înainte de filmare sau seara după fotografiere ", - spune antrenorul.

Nu-l rupeți.

"Da, se întâmplă încălcări ale regimului alimentar", Aren și-a împărtășit experiența. - Dar nu le planificăm cu intenție. Dacă aveți un prânz de afaceri sau o petrecere, nu este nimic de făcut, dar am încercat să nu-l facem obișnuit. Și nu vă învinovățiți pentru încălcări. Doar nu comanzi un tort de ciocolată, te rog.

Dans pas







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: