25 Idei de sculptură

Acum câțiva ani, prietenul meu apropiat a luat în serios sculptură. Tu nu va crede, dar pasiunea ei a început cu faptul că la vânzare într-un supermarket, a văzut un set de cuțite pentru sculptură un discount imens, aproape nimic. Ca natură fondată, nu putea trece și a cumpărat acest set fără să se gândească.







Pentru cei care nu știu, vă spun ce înseamnă "sculptură". Este sculptură pentru fructe și legume. Probabil, fiecare dintre voi a văzut trandafiri de pe pepene verde sau chipuri amuzante pe mere.

Vreau să observ că sa dovedit foarte bine. La prietena mea de ziua mea a venit cu mașina direct de la dacha, iar în mâinile ei avea jumătate de pepene verde, pe carnea căruia era sculptată o pasăre de zână!

Pot spune că prietenul meu în sculptură a găsit nu numai un hobby de divertisment, ci și o bună adăugare a salariului. Este comandat fructe sculptate pentru nunti, aniversari si alte sarbatori.

Dragi cititori, doriți să învățați arta sculpturii? Ce idei ți-a plăcut cel mai mult din această galerie?

25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură

25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură






25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură
25 Idei de sculptură







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: