11 ani mai târziu, fc anji se va întoarce la concursul european, unde va juca cu știrile călărețului

Antrenorul echipei ruse Guus Hiddink a declarat agenției R-Sport. că "nu am înțeles această decizie (UEFA)".

„Am jucat meciurile din sezonul trecut campionatul rusesc în Mahacikala, și totul a fost bine. În Daghestan, uimind publicul, pentru care și sprijinul pe care suntem bucuroși să joace. UEFA a luat o decizie controversată, ne-a interzis să joace în arena lor de origine. Avem totul în ordine să țină meciurile din Europa League în Makhachkala: un câmp bun, mari fani și un sprijin minunat, dar comisia UEFA a decis în felul său ", a spus expertul.







"Honved" - CSKA maghiară

În ciuda diferenței uriașe în posibilitățile financiare ale cluburilor din Daghestan și maghiare, câștigătorul acestui duel este departe de a fi determinat, a declarat antrenorul principal al echipei "Gonveda" Marco Rossi.

"Anji" este mai puternică decât echipa noastră, au un buget mare, dar nu toată lumea face bani. Putem pierde, dar sunt convins că jucătorii mei vor juca la maxim posibilitățile lor ", a spus italianul.







Ungurii au un avantaj în pregătire

Cu toate acestea, sentimentul este departe de shapkozakidatelskih și principalul antrenor rus Guus Hiddink, care crede că „Honvéd“ în fundal „Anji“ nu pare străin fără speranță.

Principala întărire a "Anji" în offseason a fost transferul atacantului Lasina Traore. sa dovedit în Krasnodar "Kuban". Cu toate acestea, gigantul ivorian (creșterea în față este de 202 cm) poate pierde întâlnirea din Ramenskoye din cauza unui accident.

„Am Traore a avut o problemă minoră de sănătate, așa că nu știu încă dacă el va fi lansat mâine după test, vom decide, dar eu pot spune imediat că riscul de sănătate nejustificate vor fi.“ - a spus Hiddink.

Utilizatorul se obligă să nu încalce legislația actuală a Federației Ruse prin acțiunile sale.

Utilizatorul se angajează să vorbească respectuos cu alți participanți la discuții, cititori și persoane care apar în materiale.

Scrisoarea ar trebui să includă:

  • Subiect - Restaurare acces
  • Autentificare utilizator
  • Explicarea motivelor acțiunilor care au reprezentat o încălcare a regulilor de mai sus și care au condus la blocarea acestora.

Dacă moderatorii consideră că este posibil să restabilească accesul, atunci acest lucru se va face.

În caz de încălcare repetată a regulilor și re-blocare, utilizatorul nu poate fi restaurat, blocarea este completă în acest caz.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: