Locuri de muncă în compania unei clase de master

Coordonator de proiect pirotehnic

MASTER CLASS - SAINT-PETERSBURG

Selector de comenzi online

Должностные обязанности: - Clientul formează ordinea produselor și a produselor fabricate pe site; - primiți o notificare a comenzii cu privire la comprimatul calculatorului (problema); - Apoi selectați aceste produse din sortimentul hipermarketului, evaluând vizual calitatea și.

Asistent în departamentul de personal

Bucătar bucătar cald

o rețea de bucătari-șefi ai unui magazin rece și fierbinte este deschisă în hipermarket (muncă permanentă). sarcini de lucru: prepararea de mâncăruri reci (salate, snacks-uri) sau magazine de fier; respectarea normelor privind vecinătatea mărfurilor; menținerea curățeniei locului de muncă. Până la 35.000

Manager de vânzări

MASTER CLASS - CHEREPOVETS, STREET MAXIM GORKY, 32

Compania "Master Class" se ocupă cu vânzarea de produse cosmetice și echipamente profesionale pentru saloanele de înfrumusețare. Compania "Master Klass" este reprezentantul oficial al producătorilor mondiali de produse cosmetice profesionale pentru îngrijirea părului.

Membru al brigadei de curte pentru meciurile de fotbal

Executarea locurilor de muncă (cu 2 zile înainte de meci) pentru a servi oaspeții stadionului în timpul meciului; curățarea locului de muncă după meci (extra plătit), apărarea stadionului împotriva cromoranilor răi Cerințe pentru calificare: experiență în puncte.

Casier pentru meciuri de fotbal (fast food)

MASTER CLASS - SAINT PETERSBURG

La stadionul Zenit Arena se deschide un set suplimentar de CASHERS pentru îndeplinirea îndatoririlor de fotbal: - Pregătirea locului de muncă; - să servească oaspeții stadionului în timpul meciului; - calcularea în numerar și în numerar a fanilor; - Curățenia locului de muncă.

Învățător de limba rusă

MASTER CLASS - KHIMKI

Sarcinile postului căutător include: Necesită profesor de limba rusă ca limbă străină pentru a lucra cu clienții corporativi din Khimki (Kurkino) Program: de 2 ori pe săptămână, timp de 2 ore academice Învățarea RCT prin limba engleză. Lucrați cu adulții.

Vagon de gătit în supermarket (cartierul Dzerzhinsky)

MASTER CLASS - NOVOSIBIRSK

companie mare și în creștere rapidă este în căutarea unui loc de muncă pentru toată lumea permanentă de a lucra și de a câștiga bani Suntem angajatorul direct și să garanteze beneficii stabile și salarii decente Cerințe: liceu sau profesională. DE LA 19000 LA 24000

Casier în arena Zenith

MASTER CLASS - SAINT-PETERSBURG, SAINT-PETERSBURG, KOMSOMOLA, 41

Activitate - Responsabilitate - Calitate - Precizie - Prezența (eficientei) cărții san - Serviciu de stadion (fast food) Angajator direct 2900 РУБ

Primiți noi joburi la această solicitare prin e-mail:

Ultimele postări pe blog

Distribuiți rezultatele acestei căutări

Rezultate recente de căutare

Aici veți vedea linkuri către ultimele 10 interogări de căutare

Statistici privind postul vacant în clasa de master a companiei

Ce informații vă interesează?

Cronologie și comparație

Introduceți numele poziției, regiunii sau companiei

Salariul mediu actual

Încărcarea datelor pentru a calcula salariul mediu

5 cei mai buni angajatori

Descărcăm informații despre companie

Primiți un nou post vacant în clasa Master a companiei direct în căsuța de e-mail!

Încearcă-l

Statisticile noastre privind solicitarea "locurilor vacante în Compania de Master Class" se bazează pe baza de date Adzuna, care include mai mult de 1 000 000 de posturi vacante actualizate constant din toată Rusia

Articole similare