11 august schimbarea plății pentru tranzacție, club hammer - licitație online

1. Taxa de tranzacție este un procent fix din prețul final:

- la prețul final de până la 500.00 ruble. - 4% din prețul final
- la prețul final de la 500.01 până la 10.000 de ruble. - 20 de ruble. + 3,5% din suma care depășește 500 de ruble.






- la prețul final de la 10000.01 la 50000.00 ruble. - 352.50 ruble. + 3% din suma care depășește 10.000 de ruble.
- la prețul final de 50000,01 rub. - 1552,50 + 2,5% din suma care depășește 50 000 de ruble.

0 Pe eBay în descrierea lotului puteți expune cât de mult vă plac fotografiile, precum și toate difuzările de diapozitive în format flash și nu numai, până la plasarea datelor personale de contact! Și pe ciocanul cu ciocan!

Am găsit tarifele pentru loturile expuse când plătești unul dintre pachetele plătite.

Comisia pentru loturi expuse ca "Cumpărați acum" de la 3 la 30 de zile

De asemenea, cred că pentru „serviciul“ pe care o avem pe ciocani (glitches constant, agresiv aruncarea inacțiune SP), nu au nevoie pentru a ridica și coborî Comisia. Personal, am inceput cea mai mare parte a tranzactiilor "trecute" Hammer: Doresc doar cumparatorilor optiunea pe care o aleg - rata pe Hammer sau o reducere de 5,5%. Ce crezi, cum aud răspunsul? Mai ales atunci când prețul emisiunii este de 50000-90000 ruble. N-am avut nici un astfel de gând, dar acum tocmai am reușit. Textul este ascuns

0 Trecut! Doar prin, altfel, cum! Întrebarea este diferită, unii cumpărători se tem să cumpere fără un ciocan! Textul este ascuns

Da, bineînțeles, vânzătorii ar trebui, de asemenea, să-și mărească prețurile în mod adecvat și chiar mai mult să-și coordoneze ratele postale cu ratele reale ale Postului în Rusia.
De aceea, consider că este necesar, în acest moment pentru a dezvolta whiling departe textul layout-ul, anunțul (în ciocan există o opțiune pentru fiecare vânzător: anunț cumpărătorilor) și același text este acum pus în fereastră. Aproximativ acest conținut. În legătură cu noile rate ale comisioanelor introduse de ciocanul vânzătorilor, prețurile de vânzare pentru loturi au fost modificate. sau ceva de genul asta, dar este important ca TOATE. este vorba de acei vânzători care susțin acest demers, au introdus imediat acest text în opțiunile lor. alte pasive (și unii vânzători nu sunt încă conștienți de schimbări sau doar tăcuți) trebuie să fie conectate. urmați exemplul. Textul este ascuns







BRAVO. 100 +. acum am ajuns. Textul este ascuns

se alăture toate mesajele descrise mai sus, nu știu, ceva de adăugat, dar faptul este că a fost pe deplin pus IGNORE în timpul discuției a fost subiectul, cei care o fac pus în discuție, și nu este doar un zombie pochBa sau starea de spirit a participanților, a existat o reacție cu suprimarea brutal cea mai mică diferența de opinie și critică în modul cel mai nerușinat.
Spuneți în viața reală - Faceți afaceri și în strânsă legătură cu acest tip de partener în care se întoarce molia. CE sunt acțiunile tale?
Cred că majoritatea vor răspunde fără echivoc. NU mai multe DEALS. Nu mai multe oferte și cu atât mai multă cooperare, nu poți juca un joc cu un partener. care are toate cărțile la îndemână și de 10 ori o rundă modifică regulile jocului.
Totul se întâmplă nu este doar un motiv obișnuit de gândit. Nu-i așa? Textul este ascuns

0 "Spune-mi în viața reală" Faceți afaceri și în strânsă legătură cu acest tip de partener în ceea ce transformă molia ". Ce sunt acțiunile tale?

Bine, astfel de parteneri poboku! Numai aici depindem de ciocan, deci o folosesc! Nu contează cât de cool alte licitații nu sunt în Rusia. Textul este ascuns

La mine pe Hammer mai mult de 600 de răspunsuri plus achiziții fac, practic, cumpărători constanți. Anterior, comisia a avut suficient pentru ciocan, și ar putea face reduceri pentru clienții permanenți, iar acum, după o altă creștere, Hammer a luat pur și simplu lăcomia lor, indiferență față de vânzătorii, și cel mai important, incompetența completă în soluționarea problemelor importante. Prin urmare, mulți cumpărători „vot bani“ și alege achiziția „de“ Ciocanul, în orice caz, compensații de la Hammer (accidente de 5.000 de ruble), puțini oameni primesc. Textul este ascuns

.0% 92,1% 8B + 0.1% 83.0% B6.0% B5 + .0% B7.0% B0.0% BF.1% 80,0% BE.1% 81.0% B8.0% BB.0% B8 + .0% BE.1% 82,1% 87,0% 82% B5.1 + 0.1% 81% C2% A0.0% B4.0% B0.0% BD.0% Bd.1% 8B.0% BC.0% B8 + .0% BF.0% B0.1% 80,0% B0.0% BC.0% B5.1% 82,1% 80,0% B0.0% BC.0% B8. +. 9E.1 0% 82,1% 87,0% % B5.1% 82 + .0% B1.1% 83,0% B4.0% B5.1% 82 + .0% BE.1% 82.0% BF.1% 80,0% B0.0% B2.0% BB .0% B5.0% BD + .0% B2% C2% A0.1% 82.0% B5.1% 87,0% B5.0% BD.0% B8.0% B5 + 24% C2% A0.1% 87,0 % B0.1% 81.0% BE.0% B2. Textul este ascuns

Astăzi, acum o zi
Trimiterea confirmării primirii Expeditorul scrisorii a solicitat confirmarea citirii. Ce este asta?
Descărcați în curs
Acest e-mail OpenThis poate fi deschis în aplicația "". Aplicația va avea acces la informațiile din această scrisoare.
Dragă utilizator Molotok.Ru,

vă mulțumim că ați contactat serviciul de asistență.

Am fost obligați să ștergem mesaje care nu au legătură cu subiectul discutat. Vă rugăm să respectați Regulile Forumului și să nu postați mesajele care nu sunt subiectul.

0 Propun să creez o temă: Otpisy JV Hammer sau râs prin lacrimi!
Cred că toată lumea are ceva de adăugat!
Voi plasa cazul meu dintr-o dată într-un subiect nou și îl puteți copia acolo! Textul este ascuns







Trimiteți-le prietenilor: