1405 Comentarii reale - hotelul Grand Hotel Oka Business

„O opțiune bună pentru câteva nopți!“

Hotelul arată atractiv. Recepția și holul sunt decorate la un nivel. Camerele sunt optime pentru câteva nopți.

Minunat personal. Mi-a plăcut foarte mult restaurantul.







Într-o cameră dublă în care am fost cazați foarte puțin spațiu - 2 paturi sunt aproape de la capăt la capăt. Foarte mic cu duș, toaletă, chiuveta foarte aproape una de cealaltă.

"Data viitoare voi trăi în Oka."

Hotelul este situat convenabil pentru călătoria mea de afaceri. Centrul este aproape. În mod remarcabil, totul este organizat, așezarea este de 30 de secunde, plată combinată - așa cum am fost confortabilă - 2 nopți cu card bancar, 1 noapte în numerar. Ascensor rapid a trăit la etajul 7, mulțumit de producția rusă. Număr demn, toate în afaceri, nimic inutil. Nu există nicio alternativă în acest domeniu și, evident, nu va.

Mic dejun într-un fel, fără "stafide". Ceva lipsea, 500 de ruble, după părerea mea, cam scump.

Stimate oaspete! Vă mulțumim pentru feedbackul dvs. Opinia dvs. este foarte importantă pentru noi - vom lua în considerare cu siguranță acest com ... Mai mult # x25BE;

Grand Hotel Oka Business

"În general, un hotel bun, voi veni din nou."

La recepție mi sa oferit un loc de parcare, deși nu am cerut-o.

Am mâncat micul dejun la ora 9:30, în conformitate cu principiul rezidual, nu avea timp să mănânce dimineața.

Grand Hotel Oka Business

"Totul a mers bine"

Micul dejun este excelent, camera este curată

"Pentru o zi cel mai mult"

Confortul pernelor și saltelei, personalului, interior și design în hotel

Locul de amplasare a prize, pat este prea scurt, cu creșterea de 187 de picioare agățat :)

"Lipsa aerului condiționat în cameră"

Lipsa aerului condiționat în cameră

Am luat numărul economiei. Totul corespundea calității prețurilor. Fără micul dejun. Pentru mine cel mai important lucru a fost amplasarea hotelului. M-am prins.

Nu am observat un neajuns special.

Bardelle, ce-i asta. Oroarea! În fotografie părea decente, dar atunci când frica stabilit uite, pat, toate galben, dormit în haine și târfele fiecare oră a mers oferă servicii ca urmare nu a putut să doarmă și a trebuit să plece mai devreme! Nu am venit acolo pentru asta. În general, dacă singur, puteți rămâne în această srach! Deși nu sfaturi!

Rezervare ușoară. Interacțiunea cu personalul. Locație convenabilă







Camerele nu sunt curate. Mirosul țigărilor din cameră. Reparați reparații.

Nu stau la acest hotel pentru prima dată.

Nu stau la acest hotel pentru prima dată. Totul este bine aici. Restaurantul Royal este un loc separat, remarcabil de înalt nivel, cu vedere panoramică asupra orașului.

"Vă rugăm să urmați oaspeții pentru a nu fuma în camere"

Camera miroase foarte fumoasă.

"Am fost confortabil să stau la acest hotel, nu am regret că am ales-o."

Izolarea fonică bună a ferestrelor, funcționarea aerului condiționat.

Restaurantul din hotel este scump, cina cu trei feluri a fost

Outlet din spatele patului, un dulap care se potrivește într-un pachet de țigări peste, mai rece în coridorul central, punctul de vedere de la etajul 4 la extensiile de acoperiș, direcționați lumina reflectoarelor sub fereastra de iluminare a clădirii, pat incomod. În general, nu este un 3 stele, și 0,75 stele

«Hotel confortabil pentru călătorii de afaceri»

Camerele sunt curate, renovarea este destul de proaspătă, din materiale moderne. Pe podele există răcitoare cu apă caldă și rece, în care a fost întotdeauna.

"Când am ajuns la hotel, mi sa spus mai întâi că numărul. "

Când am ajuns la hotel, mi sa spus în primul rând că camera rezervată cu un pat nu era disponibilă, dar numai cu paturi separate. Când am spus că voi scrie pe Internet, numărul a fost găsit.

"Problema hranei ar trebui să fie cu siguranță mai prietenoasă - se pare. "

Problema hranei ar trebui să fie cu siguranță mai prietenoasă - acum pare a fi uscată

"Îmi place totul în acest hotel."

Îmi place totul în acest hotel. Și ca și în afaceri, și în cazul premium. Era ciudat. O intrare în sala de gimnastică este oferită gratuit. Am avut două ședințe de antrenament în timpul șederii mele: dimineața și seara. În centrul de fitness, au fost numărate două antrenamente pentru două vizite într-o zi, al doilea a trebuit să fie plătit. Nu că am fost foarte supărat de asta (o vizită - 1000 de ruble). Dar în centrele mari de fitness, cum ar fi Life Fitness, vizitele într-o zi sunt plătite o singură dată.

Dragă Andrzej! Vă mulțumim pentru feedbackul și aprecierea muncii noastre. Da, este valabil pentru acțiunea "Timpul ... Mai mult # x25BE;

Grand Hotel Oka Business

De mult timp. Nu furnizați documente de închidere pentru contul contabilului contabilului. Acest lucru nu este foarte convenabil.

"Formularul a fost mai bun decât conținutul."

Camere mici, paturi foarte mici. Lipsa de aer condiționat. La rezervarea prealabilă, prețul a apărut de două ori mai mult decât prețul oferit în ziua soluționării.

"Să petrec noaptea, poate o zi. Nu aș sta mai mult.

Restaurant excelent cu personal șic și mâncare delicioasă. În general, personalul este foarte prietenos

Camera este mică, nu foarte proaspătă, proaspătă, înfundată, fereastra nu ajută. În afara ferestrei mașinile făceau zgomot toată noaptea. În aceeași clădire există un hotel de 4 * camere cu o ordine de mărime mai bună. Dar prețul este diferit))

"Mi-a plăcut totul: personal de precauție amabil."

Mi-a plăcut totul: personal de precauție politicos. Numărul standard. Curățarea, schimbarea prosoapelor - totul este bine.

Din păcate, nu exista aer condiționat. A trebuit să deschid fereastra seara, dar a ieșit pe un drum aglomerat. Pentru o vară fierbinte - acesta este un minus.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: