11 "Miriile fugarilor" care i-au aruncat pe cei dragi in ajunul nuntii

Un inel de logodnă inteligent pe degetul unei frumuseți celebre și populare nu garantează că oferta ei de o mână și o inimă de la un iubit se va încheia cu o ceremonie grandioasă (sau un triumf secret, după cum îi place). Nu contează cât timp cuplul era împreună - câțiva ani sau câteva luni. Fiecare dintre eroinele materialelor noastre avea propriul motiv să ardă podurile peste noapte și să-și schimbe părerea în mod literal la un pas departe de altar. Cel mai uimitor lucru este că eroinele materialelor noastre au fost capabile nu numai să salveze fața în fața publicului, ci și să transforme acest lucru într-o anumită măsură o experiență tragică pentru ei înșiși. Woman.ru povestește unsprezece povestiri asemănătoare despre fete faimoase, a căror nuntă sa rupt în ultimul moment.







11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

Astăzi, Roberts consideră că toate lăstarii de mire (la cinema si nu numai) au fost predeterminate de soartă - ea a trebuit să „aștepte“ soția sa actuală, cameramanul Daniel Moder, pe care actrița a dat naștere la trei copii

11

11

Motivul pentru încălcarea angajamentului și relațiile: Cu puțin timp înainte de jurnalism de absolvire la USM inteligent și frumos Hope Obolentseva prins la mijloc - într-un triunghi amoros. Acesta a numit deja ziua nuntii cu iubitul ei, un celebru patinatoare Anton Sikharulidze, dar la orizont se ivi un alt viitor mire - om de afaceri Denis Mihailov. Sper să cântărească cu atenție „pro“ și „contra“ (cu atât mai mult, deoarece, la momentul ea suspectat de mire trădare cu un partener pe „Ice Age“, Anastasia) și ... a zburat la Dennis în Statele Unite o zi înainte de ceremonia de nunta de Anton







11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

Steaua a adăugat că fostul iubit a fost încercarea de a obține înapoi, și chiar profund mișcat până la lacrimi în timpul conversației lor finală. Dar Allen a rămas neclintit, deși, desigur, foarte îngrijorat după pauză misiunii: „I poate fi, voi par aspru, dar pentru mine să aducă flori și plânge - asta e nici un motiv să se întoarcă la om. Acesta este din nou un clopot pe care l-am făcut drept. Da, doare. Când te obișnuiești cu o persoană, atunci când ai totul în comun - viață, pat, interese, prieteni, familie, greu să se rupă de pe o bucată de noi înșine. Dar eu sunt genul de persoana care mi se pare mai ușor doar să-l amputeze totul decât să aducă relațiile la imbecilitate ". La câteva luni după acest interviu Vodonaeva a decis să transfere la un nou nivel de relații de prietenie cu succes DJ Alexey com bulei (în fotografie), și a făcut dreapta decizia - lasa de abur și trăiește în două orașe (Moscova și Sankt Petersburg), Alain se simte absolut fericit și, se zvonește că se va căsători din nou

11

11

Motivul dezbinării angajamentului și a relației: În ciuda diferenței de vârstă de 20 de ani, Kylie Minogue și Joshua Zasse au dat impresia unei perechi de armonioase. Este o cântăreață fragilă și drăguță, este un actor înalt și brutal de novice. Fanii lui Kylie au crezut că de data aceasta a întâlnit "același" cu care va crea în cele din urmă o familie. La urma urmei, judecând după declarațiile lui Kylie, ea a vrut mult timp să devină soție și mamă. Din păcate, acest lucru nu sa întâmplat: Zasse a spart inima lui Minogue cu trădarea lui cu tânărul său coleg pe scenă și, în general, sa dovedit a fi gigolo

11

Potrivit declarațiilor prietenilor interpretului, ea încă nu poate să creadă că Iosua ia trădat: "Kylie este în cea mai profundă depresie și practic nu comunică cu nimeni"

11

11

11

"Pentru mine, cuvintele astrologului s-au familiarizat. Eu însumi am simțit de mai multe ori că trebuie să aștept. Ne-am Anatoly obosit de agitația fără sfârșit în jurul valorii, apeluri în fiecare zi - cu întrebări, ce, cum, când, dacă puteți fi un oaspete al celebrării ... lasa hype a stabilit, și toate nunta la timp uitat. Și apoi pe dictatele inimii, am ajuns din nou la acest“, - a spus el, apoi revista Angelica StarHit. prieten Prezicerea Agurbash sa adeverit: acum cantaretul de 47 de ani și-a verificat sentimentele sale pentru omul de afaceri pe puterea și a dat seama că el a vrut nu numai să se mute nunta, dar a anulat-l - și șterge acum în vârstă de 46 de ani, Anatoly din viața ta și să se concentreze asupra carierei și copiii din relațiile anterioare

Faceți clic pe "Ca și" și obțineți numai cele mai bune postări pe Facebook ↓







Trimiteți-le prietenilor: