5 Secretele de frumusețe de la Anfisa Chekhova

Secretele frumusetii »Stiri» 5 secrete de frumusete de la Anfisa Chekhova

5 secrete de frumusețe de la Anfisa Chekhova

5 Secretele de frumusețe de la Anfisa Chekhova
Unul dintre cei mai sexy lideri din televiziunea internă asigură că frumusețea este un sentiment interior. Cum să vă sprijiniți în formă mare - spune Anfisa Chekhova!







Sport, mărturisesc sincer, nu-mi place să fac.
Rularea, săritura - nu este pentru mine. În clubul de fitness, prefer echipamentul de exerciții și înotul, dar acum nu am alocat timp pentru a putea face totul și pentru a merge la sală. Dar înainte de Anul Nou, probabil, mă voi lua în mână și voi merge la fel la fitness, vreau într-adevăr să intru în Anul Nou într-un mod armonios și potrivit.







Reflecția mea în oglindă este foarte nefericită.
Mă trezesc chiar dimineața, mă uit la mine și mă gândesc: cât de frumos sunt! Pentru că: a) nu beți; b) Nu fumez; c) nu folosiți droguri și zâmbiți foarte mult și bucurați-vă de viață. Și am și o rețetă dovedită - când sunt obosită, merg la salon și fac niște proceduri eficiente de îngrijire. Radiația și aspectul fin al pielii revin imediat. Uneori, în astfel de lucruri puteți și chiar trebuie să cheltuiți o sumă ordonată.

Petrec foarte mult pe produsele cosmetice, pentru că cred că acestea sunt lucrurile pe care nu le puteți economisi la cumpărare!
Adesea, pentru a înveseli și a scuti de stres, mă duc la cumpărături și este, de asemenea, cea mai dovedită terapie. Mai bine decât orice psiholog sau proceduri de relaxare. Cremele, parfumurile, lenjeria de corp și, bineînțeles, o pereche de pantofi noi și rochii frumoase pot face orice femeie fericită și îi oferă un sentiment interior de irezistibilitate. Mai ales starea de spirit a ciorapilor noi și a parfumurilor. Deci, sfatul meu pentru tine - fă-ți un cadou pentru Anul Nou și cumpără-ți o pereche de ciorapi de pește și în Anul Nou vei intra într-o dispoziție diferită!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: