344 Rechemarea convoiului nr. 1791 la Sergiev Posad, autostrada Iaroslavl, 2

Pentru prima dată scriu o revizuire negativă, dar nu am nici o putere, cu un șofer atât de lent am mers pentru prima dată. Au condus mai încet decât orice mașină, s-au oprit la fiecare oprire și au stat, nimeni nu a plecat și nu a intrat. Se opri în mod deliberat la o oprire, cu siguranță, pentru a obține un altul și pentru fiecare semafor. De ce ar trebui Remmash și eu să ne oprim în oraș, dacă există microbuze în jurul orașului? De exemplu, dacă lăsați în același timp Remmash pe microbuzul satului Găce sau unul nou, ajungeți cu 15 minute mai devreme. Fiecare persoană. Data viitoare ›

Vreau să mă plâng de transport 46 în satul Skoropuskovsky! Un fel de batjocură de oameni! Am atașat cartea, scrie - cardul dvs. nu este valabil, șoferul șnechează, țipă că nu există bani pe el, deși știu echilibrul meu și că sunt destui bani pe el! Iar atunci când nu există bani, mașina ar trebui să scrie că acea carte este în foaia de stop! Astăzi călătorisem până la 10:40 cu autobuzul la Palat, am atașat un card la ieșire și nu numai că a luat bani de la Skoropuskovsky la Palat, de asemenea, el a scos din Palat la Pasaș! Asta. Data viitoare ›

Plângerea privind starea tehnică

05/22/17 numărul autobuzului 115/166, zborul de seară de la ora 18.05 a venit la Kubrinsk din Highlands, nu numai cu o întârziere, dar deja într-o stare proastă, după cum spunea conducătorul auto, puțin rupt. Întrebat dacă autobuzul va merge la Sergiev Posad, a spus că va merge și dacă în drumul său se va rupe, vor trimite un înlocuitor. Acest lucru a devenit deja un sistem, că pe autobuze 115/166 și 115 autobuzele sunt produse în mod constant în stare tehnică precară. Sau când plecați de la Posada, trebuie să așteptați o jumătate de oră din garaj până când ajungeți după reparații sau în Kubrinsk. Data viitoare ›

Întoarceți programul vechi al rutei 122. Rutele au fost mai mult decât în ​​cerere, iar vara sunt supraaglomerate. Realizați mai întâi un studiu privind fluxul de mărfuri, chestionarea pasagerilor și apoi schimbați ceva. Se pare că profesioniștii nu sunt în conducere.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: