44 Refuzul barotei de la Bobruysk, autostrada Minsk, 5 km

Am cumparat salteaua "Elite" acum aproape 6 ani în Minsk. Ei și-au construit casele și au vrut într-adevăr să doarmă pe pat, înainte de a dormi pe canapele, cu dureri de spate. Doar viseaza la o saltea bună, o mulțime de informații colectate care sunt saltele, proprietățile lor, prețurile și așa mai departe. D. Ca urmare, într-un impas, ce să cumpere, t. Pentru a. Teama că a ridicat de finanțe poate investi în lucru de calitate scăzută. În disperare, am sunat la producția de "Barro" și ceea ce este surprinzător, mi-au răspuns și a fost sâmbătă. Din păcate, nu-mi amintesc numele lucrătorului. Data viitoare ›

Am cumpărat o saltea în magazinul companiei. După 15 zile a început să se desprindă pe laturi. În magazin au dat lipici. 2 ani - încă lipit, bine, încă mai am lipici. Pentru o saltea am dat mai mult decât pentru un set de mobilier. Aici o astfel de producție.

Am comandat o saltea și o bază. Am așteptat o lună, deoarece se presupune că terenurile sunt produse în Rusia. Astăzi au sunat - după cină o vom aduce. A mers la schimbător, a stat în linie pentru a schimba banii. Vin acasă - sună-mă. Astăzi, spun ei, nu funcționează. următoarea mașină va fi în aproximativ două săptămâni. Firește, el a refuzat. Vai negustorilor, fără cuvinte.

Am comandat o saltea și o bază. Au trecut două săptămâni, încerc să trec, atunci magazinul online nu funcționează, sunând pentru producția trimisă la magazinul online - cercul vicios se dovedește. Chiar și timpul de livrare specific nu poate fi clarificat.

Recomand să nu mă implic în saltelele Barro. În ciuda prețurilor scăzute, calitatea muncii cu clienții este inacceptabilă. Am comandat două saltele. Sunt de acord că voi plăti pentru livrarea la Moscova. Sunt de acord cu suma. Drept rezultat: doar unul a fost adus, al doilea a fost adus săptămâna viitoare. Prețul a fost în cele din urmă majorat cu circa 1500 ruble rusești. Și în loc să-mi cere scuze, Andrew Adol'fovich - co-proprietar al companiei și reprezentantul său din Moscova - a spus: „Nu știu ce ai negociat în Republica Belarus, prețul unui astfel următor. ›

Am cumparat salteaua "Elite" acum aproape 6 ani în Minsk. Ei au construit casele lor și foarte somnoros pe pat înainte de culcare pe canapea, spate dureri. Doar viseaza la o saltea bună, o mulțime de informații colectate care sunt saltele, proprietățile lor, prețurile și așa mai departe. D. Ca urmare, într-un impas, ce să cumpere, t. Pentru a. Teama că a ridicat de finanțe poate investi în lucru de calitate scăzută. În disperare, el a chemat pentru producția de „Barro“ si surprinzator, mi sa spus, și a fost o sâmbătă. Din păcate, nu-mi amintesc numele lucrătorului. Data viitoare ›

Dragă Vasili Anatolievici, dorim să ne exprimăm recunoștința pentru abordarea constiincios de a lucra cu consumatorii. Revenind ajutor pentru a elimina defectul saltea, am fost placut surprins de capacitatea de reacție și de înțelegere, în special șeful OTC Oguretskogo Nikolai Stepanovici (velmi pryemna a fost chuts MOV nativ, zrazumela trunchiat), datorită lui (VYALIKAE Dzyak!). El sa ocupat de problema noastră și, în câteva zile, a rezolvat rapid toate problemele. Vă mulțumim pentru sensibilitatea față de clienți. Data viitoare ›

Am cumpărat Barro Elite. Destul de bună saltea, timp de 1, 5 luni de funcționare nu plângeri.

Multe companii din orașul Bobruisk lucrează pentru bani mici și fac calitativ decât Barro. Cumpărați saltele în alte companii, numai în Barro, nu se potrivesc cu semnul de calitate!

Am comandat o saltea pe Internet acum trei săptămâni. Revendicări pentru service acolo, miros de lipici răsucite timp de 2 zile pe balcon. Dar calitatea produselor este extrem de nemulțumită. Pentru o perioadă atât de scurtă de utilizare (adormind un adolescent care cântărea 70 kg), salteaua a căzut decent și izvoarele au început să se simtă. Și aceasta este o serie de Lux! Nu recomand acest producător nimănui. Este înfricoșător să-ți imaginezi ce înseamnă seria "Econom" a lui "Barro".

Directorul ICHPTUP „Barro“ Baranchuk VA Dragă Vasili Anatolievici, oamenii trăiesc mereu cu speranță și credință în bunătatea oamenilor din jurul lui, iar eu nu sunt o excepție. Îmi exprim recunoștința sinceră șefului de OTC Oguretskomu Nikolai Stepanovici de rezoluție fulgerătoare de întrebarea mea, și anume, supravegherea capacul de reparații pentru Nick-1 pat, achiziționate în Gomel magazin „mobilier urban“. Prin vina noastră, capacul a fost deteriorat, nu prea sigur de puterea lui, am încercat să intru în organizația ta. Data viitoare ›

Achiziționat un pătuț, o saltea a devenit o chestiune de alegere pentru al (trăi în Minsk). Printr-o căutare pe Internet a mers pe site-ul www.barro.by, selectați modelul corespunzător din latex și de nucă de cocos „BRÂNZĂ-602“ apel la comanda, am specifica prețul, disponibilitatea, răspuns: „Să facem livrare în 4 zile, prețul ca site-ul . ". Ok, suficient, dar pentru a exprima cererea mea de confirmare a prețului și vânzătorul să-ți spun despre tonul schimbat și materialele utilizate după răspunsul: „Specificați o configurație în secțiunea“ generală a aruncat tub. Data viitoare ›

Saltea foarte bună, am petrecut foarte mult timp cu soția a ales și a cumpărat toate aceleași Barro 528. Am așteptat 5 zile, cu experiență, dar totul sa încheiat în siguranță. Ei au luat-o, au despachetat-o, mai întâi au mirosit totul - nu există mirosuri sau ceva, și totul este la fel ca în imagine. Nu știu cum va fi exploatată, dar până acum tot ce am promis a fost primit. Mulțumesc!

Mulți oameni scriu despre calitatea saltelelor. Luna cum sa cumperi o saltea 505. Dupa imbatranire timp de 3 zile, toate problemele au disparut. Dacă urmați recomandările producătorului de probleme cu saltea nu este. Acum am numai plăcere.

Calitatea calitativa a mobilierului

Ieri, în cele din urmă, cu o întârziere de două săptămâni, mi-am luat trusa din magazin: un pat, o bază și o saltea. Salteaua miroase ceva, sper că va dispărea. Dar asamblarea patului sa transformat într-un nerv continuu. Coltari de fixare panouri cu balamale sudate decalată față de planul acestui grup, atunci când strângerea cotiturii șuruburile și patul devine similar cu raskoryachenny barca. La sudarea unei conversații separate. Am fotografiat și le-am arătat sudatorilor cum să gătească. Găuri în panouri din lemn. Data viitoare ›

Scrie mirosit o zi sau o lună, am avut o săptămână pe balcon - erodate da, dar efectele nocive ale acestui nu a dispărut. O saltea bună nu are miros de chimie deloc. Nu a pierdut în mod evident un vis sănătos, dimineața, dureri de cap și slăbiciune. Treptat a apărut pielea uscată și o alergie teribilă, la fel ca pete roșii arsurile solare pe corp vizibil fața și mâinile acumulează otravă alocate achiziționarea de rău augur. Se pune întrebarea, de ce nu a scăpat de saltea? Uneori au mers să viziteze, în vacanță, cadavrul. Data viitoare ›

Am comandat o saltea, am adus o achiziție mult-așteptată în câteva zile (pentru COPIL). Totul pare să fie bine, atât serviciul, cât și serviciul pentru clienți, dar există un lucru - dar nu știu dacă poate și trebuie - salteaua pătează foarte puternic cu adeziv atunci când ambalajul este îndepărtat. În prima noapte copilul nu a dormit pe el și cel de-al doilea probabil nu va, dacă nu va dispărea. Dacă nu, o voi lua înapoi - sănătatea este mai importantă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: