7 Moduri de a face un om dor de tine

Cum de a obține un om să-ți rateze, sarcina nu este ușor! Dar una dintre cele mai mari concepții greșite este că este aproape imposibil! Trebuie doar să știi toate trucurile să-l faci să ratezi! Dacă vrei să trăiască fără tine și el a fost întotdeauna acolo, am ceva pentru tine! 7 moduri de al conduce nebun!







Trimite SMS-uri romantice

Există multe căi diferite, fără urme de disperare inutile, care vă pot ajuta! Unul dintre ele este trimiterea de mesaje romantice. Amintește-i, ce anume ești romantic, ce anume ați comemorat ultima dată, cât de mult îi pierdeți. Destul de bun!

Mergeți cu prietenii-prieteni

Trimite un cadou

Când te afli într-o relație, vrei ca un iubit să-ți amintească mereu. Aceasta înseamnă că uneori merită să îi trimiteți mici cadouri pentru a lucra, de exemplu, dulciuri preferate. Cine știe, poate că data viitoare el te va surprinde cu o surpriză plăcută în mijlocul zilei de lucru.







Puneți note mici împreună cu cina

O mică notă în timpul prânzului îl poate face să rateze. Prietenul meu, de exemplu, iubește când eu, făcându-l cină, pun niște note frumoase. Deci, omul tău este sigur că-i va place. Cuvintele obișnuite "Te iubesc", tot ce trebuie să te gândești la tine toată ziua.

Surprinde-l

Vrei să-l faci să-i rateze? Surprinde-l! De exemplu, o cină delicioasă de casă, atunci când se întoarce acasă de la serviciu sau organizând un eveniment romantic pentru voi doi. Acest lucru poate deveni din nou pentru el o dovadă că sunteți o prietena sau o soție ideală.

Fă-o să te sune

Dimineața de sex

Și în cele din urmă, ultimul mod de al face să rateze este sexul de dimineață. De ce să nu faci sex înainte de a pleca acasă? O modalitate foarte bună de al face să se gândească la tine toată ziua! În plus, va adăuga vitalitate și interes în relația dvs.

Ce mai faci, fetelor? Există și alte modalități de a face oamenii să se plictisească? Împărțiți-vă secretele cu noi.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: