14 noiembrie, așa cum va fi - sos - în franceză, stepan-ivan

Bine ai venit! Acest jurnal este un jurnal al observațiilor zilnice ale creșterii a doi tineri - Stepan și Ivan. Percepția lor despre viață, primul și următorul pas, relația dintre ei și lumea din jurul lor.







Există numeroși rude în episoadele: unchiul Sasha - fratele tatei, mătușa Misa - soția sa; Matusa Nastya - sora mamei; bunica Zhenya - mama unchiului Sasha; bunicii - Volodya și Vitya; Unchiul Kolya și unchiul Misha și mulți, mulți alții.

În plus față de povestile amuzante despre Stepan și Ivan în LJ, puteți găsi sfaturi utile despre legături interesante, fotografii frumoase și povestiri despre călătorie. Revista este actualizată zilnic, deci aderați-vă la cercul cititorilor noștri obișnuiți! Ura!







Cu acest nume am postat postul în această seară, exact cu o oră înainte de evenimentele monstruoase de la Paris. Postul meu a fost dedicat închiderii teatrului francez de la Moscova.
În legătură cu tot acest coșmar, am șters postul. Titlul stânga.

Paris, nous sommes avec toi!

Paris, suntem cu tine!

despre teatrul este de acord cu Tatyana.
și că, înainte de terakta..nu pentru toate victimele (așa cum a început în Ucraina și a plecat), indiferent unde și cum a fost ratat empatizat, dar nu a scris despre asta, MB, deoarece este dificil de a găsi cuvintele nu au fost Știu. Dar cu recunoștință am citit astfel de texte, devine mai ușor. este nu doar, să zicem, „Fii curajos,“ un „plânge, vom plânge împreună și de a ajuta“
și da, filmările de vineri diferă de avion, iar durerea este durere.







Trimiteți-le prietenilor: