68 Înlocuirea senzorului din dreapta față abs

Am luat-o de la oficiul poștal

Senzorul a ajuns într-o stare excelenta, mâinile itched să-l pună, dar există un garaj, cred, va merge, deși VDshkoy macerat, apoi se scoate, deconectat de la pad-ul senzorului de sub capotă, a luat roata, se întoarse roata, umplut VDshkoy, rupt firul







Am fost piscină, iar apoi a venit ideea, a luat șurubelnița, fora un șurub 6 mm din lemn lung, Phillips pic, m-am gândit pe noua lungime senzor „fusta“, care s-au deteriorat vechi, bandă de foraj înfășurat în lungimea fustei (un pic mai puțin) atât de profund forate, iar resturile senzorului nu se încadrează în hub-ul a început ușor pentru a detalia, foraj de la un perete la altul scaunului, turnat rumeguș de plastic turnat pe VDshkoy, a mers ceai băut. Apoi a luat șurubul și strângeți-l în resturile mai puternice decât senzorul, dar fără fanatism, a luat un clește luat șurub, a fugit într-un disc de frână, și faceți clic pe ele cu tot piciorul droguri, 90 kg de problema mea de greutate și au decis toate resturile de senzor Zbura cu autofiletant!







Am curățat gaura sub senzor, am adunat un rumeguș magnetic cu o șurubelniță magnetică, care aproape că nu exista, a instalat senzorul în loc, a conectat-o, a pus roata. Început, lampa ABS arde, mergea la plimbare, o dată sau de două ori frânată la o viteză mică și totul, eroarea a dispărut! Am avut norocul să nu am nicio limită! Apoi am testat corectitudinea lucrării - Totul este bine!

P.S. Asta depinde de ce perversiuni aduc refuzul de a trage întregul hub pe stradă fără un garaj))))

Pret de emisiune: 1 500 ₽ Kilometraj: 14500 km







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: