7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț

În această lecție, vă voi spune despre tipurile de bărbați pe care îi veți întâlni mai devreme sau mai târziu când vă întâlniți prin Internet. Și tocmai cunoștințele cu acești oameni ar trebui evitate cu orice preț.







7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț

Faptul că te-a mințit va deveni evident după 5 minute de comunicare în lumea reală.

7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț

Acest lucru se poate aplica la creșterea acesteia (nu 170 și 164 cm), fizicul său (nu de sport, și banală este subțire), domeniul său de activitate (deși el a ținut cartea în mâinile sale referitoare la fotografia lui, nu se spune că muncă - mental), și aspectul general (de fapt, o fotografie poate fi foarte bine retușată).

7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț
Cum de a recunoaște: împotriva Lorului vă ajută vechiul vechi Skype. La urma urmei, doar câteva minute de comunicare pe camera web vă va permite să expuneți mincinosul.

2. Tipul de departe

El trăiește într-un alt oraș (și, eventual, într-o altă țară) și te "freacă", spunând că distanța nu reprezintă o barieră în calea relațiilor. Nu credeți. obstrucție și totuși ce.

7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț
Recomandare: Comunicați cu acei oameni cu care vă puteți întâlni mâine în lumea reală.

Bărbații fac rareori fotografii cu copiii lor în profilul lor și mai ales nu scrie despre asta în chestionar.

7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț
Cum să recunoașteți: dacă este important să aveți copii cu un bărbat, întrebați-l direct în corespondență.

7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț






7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț
Problema umplerii: Mă întreb cât de departe va începe instinctul la prima întâlnire?

Căsătorit sau într-o relație.

Deja în primul mesaj vă scrie niște mușchi. Znachet de ce? Nu e sigur de el însuși. Și de aceea într-un mod atât de pervertit, încercând să vă provocați atenția.

7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț
Întrebarea de reîncărcare: dacă deja în primele rapoarte este negativă, atunci este posibil să așteptăm ceva bun aici în viitor?

De la primele mesaje cu voi toți sunteți de acord, vă copleșesc cu complimente și se pare că în lumea reală vă vor privi "de jos în sus".

7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț

7 Tipuri de bărbați pe site-ul de dating, care trebuie evitate cu orice preț
Recomandare: de la astfel de bărbați, așa cum se spune, "te face să-ți pierzi dinții". Pentru că, la fel, bărbatul ar trebui să aibă poziția puternic pronunțată asupra unei vieți și, din punct de vedere moral, să fie mai puternică decât femeia. Și dacă el este de acord cu voi în orice și încearcă să vă mulțumească în orice mod posibil, atunci ce poziție și ce putere poate fi în general în joc aici? Este același lucru.

Deci, am vorbit despre ce bărbați ar trebui evitați. Acum participați la sondaj:

Burkova Elena Viktorovna

Psiholog, practic psiholog - Chelyabinsk

Burkova Elena Viktorovna

Psiholog, practic psiholog - Chelyabinsk

Și cum interpretați comportamentul bărbaților căsătoriți care au pus ei înșiși femeile hărțuitoare în rețelele sociale. Vor intimitate cu ei?

Psiholog, psihanalizator - Khimki

№5 | Burkova Elena Viktorovna a scris:
Adică, dacă un om, de exemplu, în VC primește de la o femeie atențiile - Valentines, cadouri, deci este potențial pregătită pentru o relație cu ea, chiar dacă este căsătorit?

Nu chiar. dacă un bărbat îndepărtează cadouri de la o femeie din peretele său de VC, atunci cel mai probabil nu este liber.

Stepanova Irina Alexandrovna

Psiholog, chinezist. Consultant rolandolog - Moscova

Informații valoroase))! Voi împărtăși). Mi-a plăcut cum să-i recunosc pe cei nerăbdători). Deci este))! Mulțumesc, Nicholas))!
Spune-mi, este portretul unui om calitățile lui? Așa simt cu el?
Sunetul ceștii este fascinant))). Mulțumesc))!

Psiholog, psihanalizator - Khimki

№ 11 | Stepanova Irina Alexandrovna a scris:
Spune-mi, este portretul unui om calitățile lui? Așa simt cu el?

Irina - un portret al unui bărbat, este așa-numitul set de OPȚIUNI, care, în el, ca o unitate personală. Și ca la nivelul exterior (aspectul), și pe interior (caracter, interese și pasiuni, stil de viață, etc.).

Stepanova Irina Alexandrovna

Psiholog, chinezist. Consultant rolandolog - Moscova

Înțelege)! Mulțumesc)!
Am citit cartea ta, acolo este doar). Interesant, aceasta ridică starea de spirit)))

Psiholog, psihanalizator - Khimki

Stepanova Irina Alexandrovna. Irina. cât de cool. când cunoștințele din cartea mea sunt absorbite de fetele inteligente și frumoase)))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: