5 solo întrebări solo de grup de pizza, stele, revista pentru femei "sănătate femei"

Există un viitor pentru relație, dacă prietenii tipului nu sunt încântați de prietena lui? Și ce calități trebuie să aibă o femeie ideală? Responsabil Serghei Prikazchikov.







5 solo întrebări solo de grup de pizza, stele, revista pentru femei

Serghei Prikazchikov, 33 de ani, solist al grupului Pizza

Dacă nu sunteți în spirit și obosit, ce vă poate înveseli?
Vești bune. Muzică nouă. Mers pe jos. Cafea. Sex. Soarele. Marea. Ceva dulce. Somn.

Ce calități trebuie să aibă o femeie ideală?
Parul întunecat, gândurile strălucitoare. Modestatea și puterea minții. Privire înțeleaptă a ochilor mari. O femeie ideală evocă un sentiment de mândrie în ea. În toate sensurile.







Și abilitatea de a găti în mod necesar?
Ar fi frumos, desigur, dar în afară de sațietate, există și alte lucruri care dau plăcere unui bărbat. Sunt în stare să mănânc fără ajutor. Dar nu oricine mă poate face să râd cu sinceritate.

Fanii cu siguranță recunosc în mod regulat sentimentele și își doresc o relație. Cum reacționezi?
Nu, pentru că, de obicei, nu ofer o relație. Și în dragoste ei nu marturisesc de obicei pentru mine, ci pentru cântece. Și asta e drăguț!

Dacă prietenii nu vă aprobă femeia, cum rezolvăți situația?
În viața mea a fost așa odată. Prietenii I. au avut dreptate. Mai trebuia să ne despărțim și, pentru a fi sincer, m-am simțit imediat mai bine. Viața a început să se joace cu astfel de culori, pe care deja am uitat să le gândesc. Concluzie: prietenii trebuie să asculte.

  • Cinematograful cu WH: "Thor: Ragnarok" și "Casa mică de crăciun"

Planificați timp liber? Filmarul nostru Dmitry Barchenkov este gata să sugereze care dintre noile filme ar trebui incluse în programul cultural.

  • Cinematograful cu WH: "Ultimul Bogatru" și "Matilda"

    Din cinematografele încântate în această săptămână, spune regizorul nostru Dmitri Barchenkov.

  • iLife: să pară, să nu fie





    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: