10 Secretele frumusetii si sanatatii parului, frumusete, revista pentru femei «sanatatea femeilor»

Știați că este imposibil să întrerupeți capetele divizate, dar este mai bine să aplicați o mască hidratantă pe părul uscat? Înainte de tine, aceste și alte reguli pentru sănătatea părului.







10 Secretele frumusetii si sanatatii parului, frumusete, revista pentru femei «sanatatea femeilor»

10 Secretele frumusetii si sanatatii parului, frumusete, revista pentru femei «sanatatea femeilor»






În fotografie: 1. Gel de fixare puternică Gel Rock, Biosilk; 2. Șampon cu extract de fibră de in, Kloran; 3. Refacerea măștii cu ulei de arbore de ceai Ulei de arbore de ceai, CHI; 4. Cremă moale pentru spălarea părului Șampon scăzut, Yves Rocher; 5. Strălucire pentru păr Stil Iluminați Miss Universe, CHI
  • Există o întrebare: Cum să reveniți la culoarea naturală a părului?

"Mi-am vopsit parul mult timp, dar vreau să revin la culoarea mea. Cum se poate face acest lucru? "Întreabă Sveta. Recomandările sunt împărtășite de stilistul Wella Professionals Olga Zotkina.

  • Capul în ordine: 9 sfaturi pentru îngrijirea părului cu probleme

    "Orice diferend poate fi rezolvat în cuvinte", ne-au învățat în copilărie. Dar, probabil, numai WH va spune cum să reconcilieze rădăcinile de grăsime cu vârfuri uscate, bumbacuri înfometate și să învingă părul gri prematură.

  • WH recomandă: 10 produse cosmetice pentru orice anotimp

    Compania acestor produse de frumusețe este bună în orice moment al anului. Adu-l în lista de cumpărături atunci când mergi la cumpărături.







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: