08 iunie 2018

Dar, înainte de a se întâmpla, sa făcut o muncă imensă asupra pregătirii, care a durat, nu mai puțin, nici mai puțin și - ani întregi! Inițial, am decis că facem fie o OT și o nunta, care nu păstrează niciun efort, timp și bani, luând în considerare toate dorințele și visele noastre despre cum ar trebui să fie ... sau dacă nu, nu facem deloc.







Și în ultimele șase luni, în fiecare zi am trăit doar o nuntă. Astfel, am ajuns la concluzia că ziua nunții nu este o singură zi, este o perioadă întreagă în viață.

După vacanța de Crăciun, a aflat că va avea loc o expoziție de nunta in «Courtyard Marriott», foarte așteptat, de fapt, această expoziție pentru a găsi ceva nou pentru tine, afla totul despre noile-fangled tendințe, întâlni oameni utile ... Și așteptările noastre nu au adus acest lucru este în cazul în care am avut întâlnirea fatidică cu minunata fata zambitoare fermecător - Vika de agenție de nunta „White“. După cum sa dovedit, aceasta a fost doar o mie o parte din calitățile sale.

La această expoziție, am învățat jumătate din ceea ce mai târziu, concretizată în celebrarea ei, se referea locul de desfășurare, dulce, inele de nunta si mai mult. Am fost mult timp circling în jurul camerei și nu a putut găsi o agenție, cerând să nu amintesc pe nimeni găsit ... și să vină la Vic, ea arăta foarte prezentabilă, în mod constant zâmbind și ne-a început să ofere formare de inducție, în timp ce a condus conversația ridicat rapid din foaia normală hârtie origami în formă de inimă și ne-a dat :) a fost neașteptat și foarte frumos :) a fost din acel moment a început această poveste, un mic dar placute surprize de la agenție la fiecare dintre întâlnirile noastre urmează ... ca în filme!







Voi spune că am citit mai multe articole în avans, am învățat despre această agenție ... pentru că nu am învățat nimic rău, am decis să avem încredere în Belom și i-am cerut imediat lui Vika să fie organizatorul nostru.

Cu toate acestea, studiul inițial site-ul, ne-am gândit: „modul în care aceste fete tinere pot organiza o vacanță?“, Pentru ca ai nevoie de experiență, de timp, și doar un pic de încredere pentru tinerele fete, erau gândurile pe care astfel de chestiuni responsabile ar trebui să fie tratate femeile cel puțin 30 ... .dar nu a fost atât de ... este Vic noastră a lucrat cu astfel de dăruire, dragoste pentru munca sa, interes, entuziasm, energie, care poate fi tineri, dornici de a trăi numai, pentru a crea noi și pentru a merge mai departe!

În timpul antrenamentului, împreună cu Vika, am dat dovadă de o muncă imensă, titanică și neplăcută. Noaptea am putea suna unul la altul, scrie, întrebați dacă este nevoie urgent pentru a rezolva orice problemă, în general, de lucru de 24 de ore pe zi. Au existat multe situații peste care râs împreună, a strigat dintr-un surplus de emoții ... Vic - poporul nostru, suntem pe aceeași lungime de undă c ei cred că am avut noroc cu organizatorul! Desigur, nu fără ajutorul și sprijinul părinților, prietenilor, și toți cei care, într-un fel sau altul, a avut de a face cu nunta noastră. Era de fiecare detaliu, cineva a ajutat coase o rochie, cineva sa întâlnit vizita oaspeților, unii prieteni ne-au pregătit un dans profesionist în darul, alții au ajutat pentru a crea filme, coafuri specialiști, make-up, fotografi, prezentatori, decoratori, alți organizatori, tot nu este citit, lucrat, creat, creat ... este în masa totală de aproximativ 300 de persoane care au participat la acest eveniment.

Vă mulțumesc, Vikul, pentru dedicarea voastră, omenirea, și tocmai pentru că sunteți așa, aduceți bucurie și sprijin oamenilor pentru care aceste momente de viață vor rămâne în memoria voastră pentru totdeauna.

Și nu a existat nici un moment în care ceva a fost pierdut, uitat, nu făcut, agenția a ținut cont de toate dorințele noastre și le-a întrupat în realitate ... Putem spune cu încredere: am avut un WEDDING IDEAL! Multumesc pentru TALE!

P. S. și mai mult ... am avut totuși sentimentul că nu am făcut o plimbare ... deci am decis să sărbătorim a 5-a aniversare a nunții noastre, așa că pregătește-te, "White" ... :)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: