8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție

8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție

De fapt, în timp ce Lucas nu a dat undă verde la al patrulea film al Indy, în condiții de siguranță lui a avut timp să acumuleze cel puțin cinci scripturi nerealizate - acestea sunt arheolog neînfricat a fost în căutarea Atlantis, urmarind fantana de tineret, pentru a investiga crima, a intrat în castel bantuit, au pierit și din nou au venit la viață ... Dar toți, din diverse motive, au fost respinși fie de Lucas, fie de regizorul Spielberg. Ca urmare, scenariul „Regatul craniului de cristal“ a fost cusut din idei, nadergat de „omuletii verzi de pe Marte“ (de unde ai venit spioni ruși și străini răzbunătoare) și „Orașul zeilor“ (din care au fost luate craniul real de cristal), dar numele original utilizat în Scenariul lui Stewart, a fost transformat într-un spoiler mai puțin și a intrat în film ca o glumă pentru fanii cei mai atenți. Fanii au apreciat gluma, dar întreaga bandă nu este foarte: din păcate, așteptarea lungă rareori merge în beneficiul rezultatului.







8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție

8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție

Un remake al „Testoasele Ninja“ este un dialog remarcabil Vernon întreabă aprilie care sunt Testoasele Ninja - fie de străini spațiu? Fata spune că, bineînțeles, nu, și chiar îmi imaginez un lucru atât de stupid. Cine a urmat îndeaproape pregătirea proiectului, el a spus cu siguranță în acest loc "aha!".

8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție






Desene animate sunt uneori rescrise nu mai puțin rigid decât filme. În caseta lui Phil Lord și Chris Miller puteți vedea afișul Ligii Științifice, atârnând pe perete în camera protagonistului. În scenariul inițial, Flint a petrecut o mulțime de efort încercând să intre în această ligă, dar în prelungiri a fost decis să șteargă povestea ei, admite un element inutil. Între timp, în albumul ilustrat dedicat picturii din liga ceva spune: directorul său, Vance LyaFler el însuși a provocat probleme ale lumii, care sunt apoi cu succes „rezolvat“ și cu acest tip imoral de Flint în cele din urmă a refuzat să coopereze în mod voluntar. Liga de film de aruncat, afișul este lăsat ca o poveste neîmplinită tribut - Ei bine, nu pentru nimic că, de fapt, toți directorii au venit cu ...

8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție

8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție

Poate nu toate observat, dar după succesul de banda lui John McTiernan în fiecare film nou prădătorilor vânători străin a fost echipat cu un nou design - care părea să indiciu că Pământul a fost atacat de reprezentanți ai diferitelor rase și triburi de pradă. Reluarea efectelor speciale Nimrod Antal maestru Stan Winston, pentru a crea un portret original al Predator, a decis să se întoarcă la elementele de bază, dar în cursul procesului de producție a benzii, această idee a fost recunoscută ca fiind prea radical. Străinii încă o dată au venit cu costume noi, iar "vechiul" Predator a lăsat doar una - ca o pastilă nostalgică pentru fanii cei mai plictisiți. Fanii au văzut animalele de companie în remorcă și au fost foarte mulțumiți de faptul că proiectul de cult nu a fost complet eliminat din proiect. În acel moment, Winston fusese deja demis, dar cu siguranță ar fi fost mulțumit că contribuția sa la cauza comună nu a ieșit neobservată.

8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție

8 Filme în care glumele ascunse, despre care puțini oameni știu - site-ul mixmovie de bună dispoziție







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: