10 Recenzii ale aeronavei la adresa: Moscova, Chertanovo South, Rossoshanskaya street, 4, к

Pentru fiica mea, pe jumătate de an, i-ați inoculat Pentaxim în clinica pentru copii "Plane" și sunt foarte fericiți. Ei s-au transferat bine, temperatura nu a crescut) Pros - pentru că lângă casă, nu coadă la policlinică pentru a risca sănătatea copilului, riscul de contractare a virusului este mare. Este, de asemenea, mai ieftin decât în ​​policlinică - 3800, nu 4000 de ruble. Înainte de aceasta, sânge și urină au fost predate, în clinică nu oferă întotdeauna această ocazie. Și personalul este bun! Nervii mei sunt dragi pentru mine, așa că ar fi bine să merg la "Airplane")) Vă mulțumim că ați fost aproape))







A fost cu fiul meu la o recepție cu un homeopat. Yuri Nikolayevich! Tu esti un zeu.))) "" Am descoperit astfel de lucruri, care nici nu ne-am putea imagina)))! De unde ai știut despre noi? Fără a pune la îndoială recomandările dvs., au început tratamentul. Și asta este uimitor. Copilul se schimbă înaintea ochilor noștri! Desigur, toate pentru mai bine! Și atât de repede! Un miracol este simplu! Vă mulțumim mult! Îi recomand tuturor.







Bună ziua, cititorii site-ului! Vreau să vă spun despre vizita la clinica "Airplane" cu o fată de 2 ani! Prima dată când am mers acolo până la ora 9 am să donăm sânge-urină înainte de vaccinarea Pnevmo 23! (apropo, Pentaxim este disponibil în clinică și cu el în capitală este tensionată))) Am venit, am fost eliberați de cel mai fermecător administrator! Știi, când își fac treaba și au nevoie să zâmbească - aici, în acest caz, nu zâmbesc, dar sincer! Sa întâlnit atât de amabil și sincer că m-am gândit: "Și nu. ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: