9 iunie

Care ar fi fericirea ta dacă n-ai avea pe cei la care străluci.

Nu voi dovedi nimănui că sunt bun, permiteți-mi să încerc să dovedesc că sunt rău.

Astăzi este singura zi în luna lunară, când alimentele arde în corp fără urme și sunt complet transformate în țesuturi. Prin urmare, aveți nevoie de ceea ce doriți. Este necesar să se respecte măsura de hrană, dar nu puteți să muri de foame. (+) Selectarea unui obiectiv și protejarea activă a principiilor vieții. (-) Iritabilitate, aroganță și iritabilitate. O parte bună cu inutile. Lacrimile indică neajunsurile noastre în domeniul despre care suntem atît de răi. Timp favorabil pentru colectarea și prelucrarea plantelor medicinale. Este mai bine să nu faceți schimbări decisive în destinul vostru, fără a realiza consecințele actelor comise. Cazuri care necesită concentrare și calcule precise, este mai bine să amâne. Evităm murdăria și apa murdară. Ne întâlnim zorii soarelui.













Disciplina este mai presus de toate!

Ești mai curajos decât bănuiești. Mai puternică decât pare. Mai deșteaptă decât crezi. (Carlos Castenade)

O zi puternică este asociată cu spațiu și timp. Puteți intra în contact cu marile expansiuni și forțe. Este bine să începeți un nou ciclu de lucru. Munca în grup este benefică. Lupta împotriva insectelor și plantelor dăunătoare va fi eficientă.

Am experimentat multe lucruri teribile în viața mea, 99% din aceste evenimente au avut loc în capul meu.

Oamenii care nu au propria lor viață intotdeauna interferează cu ceilalți.

Carlos Ruiz Safon

Mi se pare frumos când cineva se roagă în secret pentru tine.

Și nu cunosc altă iubire mai profundă și mai curată.

Alla Zvegintseva (Arefyeva)

Alla Zvegintseva (Arefyeva)

Alla Zvegintseva (Arefyeva)

Alla Zvegintseva (Arefyeva)

Vedeți bloguri

Svyatoslav Igorevich Alexandrov







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: