2 răspunsuri pentru spitalul № 11 la adresa Khabarovsk, strada Aksenova, 26-a

De la astfel de medici chirurgi, ca Abilgasanov SHA ar trebui să fie eliminate. Fără bani, ca un chirurg Abilgasanov nu va vindeca. Sunteți sănătoși, spun ei. Stătea multă vreme pe braț. Chirurgul este inutil. Regreta de 100 de ori că ia crezut o minciună. Horror, dar nu 11 spitale, toți cei ignoranți înșiși au luat, deși nu este judecat, dar există impresia că o oaie strică întregul cireadă. El merge totul în aur.







De la astfel de medici chirurgi, ca Abilgasanov SHA ar trebui să fie eliminate. Fără bani, ca un chirurg Abilgasanov nu va vindeca. Sunteți sănătoși, spun ei. Stătea multă vreme pe braț. Chirurgul este inutil. Regreta de 100 de ori că ia crezut o minciună. Horror, mai degrabă decât 11 spitale, toate ignoranții au în prezent, cu toate că unul nu este judecat, dar se pare că turma răsfață o oaie totul. El merge totul în aur.







Vreau să-mi exprim recunoștința față de departamentul ginecologic din 11 munți. Spitale. Pentru un tratament bun, îngrijire atentă. Am fost făcut diagnostic laporoscopie, am eliminat chistul. Am fost foarte speriat, pentru că am întâlnit operația pentru prima dată. Dar frica a dispărut, operația a mers bine, medicii aveau mâini de aur. Ei au făcut totul pe conștiință, în special pe medicul curant Andrei Viktorovici și pe șeful departamentului. Biroul lui Lamar Mammadovna, pentru a înțelege, în orice moment este posibil să se adreseze cu o întrebare, cererea va fi întotdeauna ascultată, solicitată și. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: