64 răspunsuri pentru cerberus plus la adresa Mytischi g, strada silicat, 36

Dorim să ne exprimăm recunoștința față de Oksana, familia mea și câinele nostru (Tyson-French Bulldog). Pentru profesionalismul ei și o mare contribuție la creșterea animalelor noastre de companie. Pentru răbdarea și ajutorul ei. A fost primul nostru câine, nu am reușit să facem față cu el (el a latrat constant și chiar a mușcat de mai multe ori). Am avut mari dificultăți în ceea ce privește creșterea și trăirea în continuare a animalelor de companie. Dar Oksana a fost capabil să ajute și să explice cum să-l educăm în mod corespunzător pe Tyson, cum să facem față cu acesta și, cel mai important, nu. Data viitoare ›







Multe mulțumiri lui Oksana Boyeva

Când KeTu a apărut în casa noastră (akita-inu), cunoștințele noastre în educația câinilor au fost 0. La recomandarea prietenilor am ajuns la orele de la Oksana, ceea ce este foarte binevenit! Fiecare întrebare și fiecare situație nu a fost ignorată. Noi nu numai echipele instruite, cel mai important am învățat psihologia câinelui. Și ca rezultat, Keith ne-a transformat într-un prieten "potrivit".))) Să revenim din nou la clasă! Multe cuvinte de recunoștință față de Oksana!

Noi, cu Nobel (câine din rasa Entlebucher), dorim să ne exprimăm recunoștința față de Lena. Fără îndoială rămâne fără răspuns, întotdeauna foarte atent, îngrijitor, foarte competent, doar cel mai bun, am avut noroc că l-am întâlnit. Lecțiile individuale ne-au dat mult, acum știm cum să ne comportăm acasă cu câinele nostru foarte energic, cum să mergem pentru plimbări și multe altele. Mergem la ore de grup cu mare plăcere, Nobel a învățat deja multe. O mulțime de mulțumiri umane și non-umane!))))

Mulțumim luptei Oksana

Întreaga familie vrea să-și exprime recunoștința noastră deosebită față de Oksana, pentru profesionalismul ei și pentru a ajuta la ridicarea câinelui! Au adus primul câine - o stabbula dominantă, dominantă, bagajele cunoașterii fiind superficiale și contradictorii. În multe privințe foarte greșit. Cu toate acestea, Oksana ne-a trimis repede din cer pe pământ, "a pus totul în ordine, a găsit o abordare. În timp, toate problemele au dispărut de la sine. Am fost implicați în OKD de la 4 luni. Împreună cu Oksana, a avut loc și ziarul și perioada de toaletă și vârsta de tranziție. Data viitoare ›

Mulțumită lui Oksana Boyeva

Întreaga familie vrea să-și exprime recunoștința noastră deosebită față de Oksana, pentru profesionalismul ei și pentru a ajuta la ridicarea câinelui! Primul câine, un angajat încăpățânat, dominant, a fost adus, bagajele cunoașterii au fost superficiale și contradictorii. În multe privințe foarte greșit. Cu toate acestea, Oksana ne-a trimis repede din cer pe pământ, "a pus totul în ordine, a găsit o abordare. În timp, toate problemele au dispărut de la sine. Am fost implicați în OKD de la 4 luni. Împreună cu Oksana, a avut loc și ziarul și perioada de toaletă și vârsta de tranziție. Data viitoare ›

Vreau să vă spun o mare mulțumire Olga Sysoyeva, pentru câinele ei! Câinele de la pitbull Tequila cu o soartă foarte dificilă a ajuns la mine la vârsta de 6 luni. Înainte de aceasta, trei luni, a trăit într-o cușcă mică în timpul iernii într-o cameră neîncălzită, cu absolut nici mersul pe jos, fără apă, un sac de Pedigree pe zi, care ar fi fost, și să mănânce și este cald. Comunicarea cu oamenii - numai în formă de poces și kicks. Bineînțeles, am avut un catelus - Mowgli. Absolut nu socializat, teama de panica a intregii lumi. Data viitoare ›

I și Shepherd meu Marcel-german, care au fost ocupate până în prezent doar jumătate din curs, dar rezultatele sunt frumoase, că într-adevăr acolo pentru a vorbi, rezultatul după prima sesiune, Marcel a oprit haos pe stradă, și trecut câinii lătrând trece cu mândrie ridice capul! Lena găsește abordare absolut orice câine și întotdeauna oferă sfaturi sensibile și utile cu privire la formare, acordând atenție fiecărui elev și proprietarul de la site-ul, este foarte important să se antreneze în mod corespunzător o serie de alte! Există întotdeauna o atmosferă bună și prietenoasă pe site.







Tot timpul zilei.) Noi, împreună cu prietenul meu (Alabai Arseniy), ne exprimăm cea mai profundă recunoștință pentru instructorul Lenochka Zhiganova. Fără mâna ei simplă și ușoară, nu am fi găsit o limbă comună cu Senya. Abordarea sa la educație și formare este foarte impresionantă și lasă doar emoții pozitive! Multe mulțumiri.) Acum suntem foarte educați și ascultători.

Bună ziua. Eu și câinele meu (Beagle Stanley), doresc să mulțumesc Elena Zhiganova pentru activitatea sa profesională și o bună atenție fiecărui elev, creând o bstanovki primitoare în grupul (am fost pe terenul din Bibirevo). Mulțumită lui Elena, Stanley și cu mine am început să ne înțelegem mai bine și ne-am atins scopurile. Finalizând cursul OKD, a fost foarte regretabil să-ți spun la revedere.

Multe mulțumiri lui Lena și Ole pentru profesionalismul, răbdarea și dorința de a ajuta. Într-o singură lecție mi-au învățat să înțeleg mai bine câinele, să comunic cu el corect. Și după terminarea cursurilor de zoopsihologie și OKD, am un câine bine pregătit și o familie bine crescută. Tel. 89030036208.

Vrem să exprimăm recunoștința noastră deosebită bătăliei Oksana

Vreau doar să-mi cer scuze pentru "Cerberus", pentru că a fost prea lung cu o revizuire, este un mare păcat. Întreaga noastră familie își exprimă recunoștința față de centrul "Cerberus", în special Oksana Boyeva. Cursul de pregătire privind programul de ascultare a transformat animalul nostru numit Sherhan (Shepherd German) și pe noi. Tot în pregătire a fost o atmosferă de prietenie între antrenor și proprietar. Și la sfârșitul anului există amintiri destul de calde de la proprietari și abilitățile dobândite de câine. În viitor, vrem să ne referim. ›

Astăzi, cursul nostru "Tânăr luptător", sau mai precis 10 lecții despre pregătirea căței, pe care Oksana la făcut cu minunată și sinceră cu noi, a ajuns la final. Acesta este un profesionist cu o scrisoare de capital si o persoana care chiar ii place cainii si stie cum sa le abordeze. Chanelka mi-a răspuns reciproc de la prima lecție, la care câinele a avut imediat succese în realizarea primelor echipe din viața ei, iar asta vorbește despre stăpânirea profesorului. La sfârșitul cursului - câinele este ascultător, cunoaște toate comenzile necesare. Data viitoare ›

Acum o săptămână am adus câinele meu de doi ani la Ola, care a trebuit să rezolve unele probleme comportamentale. Olya a explicat totul în detaliu și mi-a arătat, a arătat greșeli în muncă și relațiile cu câinele. Ne-a dat comanda "Aproape". Nu am putut face asta timp de 1,5 ani.))) Câinele, după ce a studiat cu Olya, a început să se schimbe spre bine, rezultatul este uimitor. Eu și Rose Clint, îi mulțumim mult lui Ole Sysoeva pentru munca ei incredibilă!

Bine ai venit! Când am avut un câine mic de rasă cat-de-tulear, am hotărât că ar fi frumos să-l duc la cynolog. Au început să caute - se pare că acești elevi sunt angajați în zoopsihologie, deoarece în educație principalul lucru este de a înțelege ce și cum se întâmplă și de ce (nu numai pentru copiii mici)). Așa că l-am găsit pe Olga Sysoev. La prima lecție (era de 3 luni cu puțin) au fost foarte surprinși când catelul nostru necalificat sa așezat, sa așezat și a stat la ordinul lui Oli). Olya ne-a explicat cum să ne pregătim. Data viitoare ›

Vreau să-mi exprim recunoștința față de Olga Sysoeva

O zi bună, vreau să spun despre minunatul zoopsiholog Oleg. Am auzit și citit (așa cum am crezut) comentarii negative „Cerberus“ (pentru un motiv oarecare ne amintim de feedback negativ mai rapid decât pozitiv (chiar și acum a venit din nou la site-ul pentru a scrie un comentariu și a văzut 3 NEG, și 43 pozitiv), dar cuvântul de gura să mă convingă că nu este necesar să se meargă la Cerberus (deși puterea acestei am spus unui cuplu de oameni). După ceva timp, am început să se plimbe mai mult cu catelusul tau si auzit multe. Următoarea ›

Mulți nu știu nici măcar că există o astfel de profesie - zoopsiholog. Între timp, aceasta ar trebui să fie aproape prima persoană de pe lista de contacte dacă păstrați un câine acasă! Crezi că poți să faci (la urma urmei, „toate ca cei vii și personale“) și cu atât mai mult ei înșiși să înțeleagă perfect ce vrea animalele de companie (și toate „experți câine“ și „zoopsychologists“ doar razvodnyak să jefuiască, care, în dificilă noastră Timpuri, deci nu). Nu, nu, nu și nu din nou! Dacă nu există bani, nu începe un câine. Un animal este întotdeauna. Data viitoare ›

Am participat la cluburi cu câinele tău pe nume Almazik și am fost foarte mulțumiți. Am dori să remarcăm profesionalismul instructorului Olga Sysoeva. Vă vom recomanda prietenii în clubul dvs. Vă mulțumesc foarte mult pentru munca voastră.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: