8 Fapte despre jennifer aniston, intimitate, stele

8 Fapte despre jennifer aniston, intimitate, stele

Jennifer Aniston: "Rochia mea de nunta va fi foarte simpla" a cerut radiodifuzorului sa aiba in vedere daca exista o alta serie pe orizont ". În ochii prietenilor, Jennifer face greseala de a-i rupe pe Justin pentru ceea ce nu se poate schimba, chiar dacă dorește. Actorul a semnat un contract de șapte ani cu studioul, a cărui ruptură ar costa bani de neconceput, ar submina reputația profesională a lui Teru și l-ar lăsa fără un loc de muncă garantat, pe cheltuiala soției sale. "Jen, cu experiența ei de a filma în serie, ar trebui să înțeleagă ce îi oferă șansa de a risca", spun prietenii cuplului.








236 serie de sitcom-ul „Friends“ pentru Jennifer a pavat drumul spre faima si avere de 150 de milioane de $. Pana la sfarsitul filmarilor, ea a primit un milion pentru o serie, iar culoarea parului si coafura caracterul ei în jurul valorii de copiat femei -World. "Îmi amintesc că îmi datorez toate seriile și personajul meu Rachel Greene", spune actrița. "Dar întreaga mea carieră viitoare a fost o serie de încercări de a ieși din umbra lui Rachel." La început, publicul nu ma luat în alte roluri, și directorii au format opinia că eu pot juca doar blondele stupide. Și nu am fost în poziția de a refuza filmarea într-un film. Așa că am jucat câteva roluri, pentru care acum mi-e rușine. " Aniston și partenerii ei din serialul de televiziune „Friends“ rezista ideii de a elimina ediție specială sau un film pe motive sale: se tem că aceasta ar anula tot ce le-au realizat în afara proiectului. "Cu toate acestea, unul dintre coșmarurile mele regulate este că seria a fost decisă să se reînvie și nu am fost invitat", râde Jennifer. "Mă trezesc în lacrimi de confuzie și resentimente".

8 Fapte despre jennifer aniston, intimitate, stele

Seria "Prieteni" ia făcut pe Jennifer faimos și bogat. Până la finalul filmărilor, ea a primit un milion pentru serie, iar coafura eroinei ei a fost copiată de femei din întreaga lume. Cu Courteney Cox, Matthew Perry, David Schwimmer, Lisa Kudrow și Matt Leblanc. Foto: Gettyimages.ru

53 de kilograme, cu o înălțime de 164 cm - "lucrează" în greutate Jennifer, deși recunoaște că nu este atât de ușor să-l susțină. "Am fost întotdeauna înclinată spre plinătate, ceea ce mi-a iritat mama", a reamintit actrița. Era un model, o femeie cu o frumusețe uimitoare, și nu putea înțelege de ce fiica ei sa dovedit a fi o rață urâtă. Nu m-am considerat frumos, iar critica nemiloasă a mamei mele, la care era generoasă, ma provocat aproape durere fizică. Decât să obțină un aspect perfect, tânărul Jennifer se epuiza cu diete, uneori foarte periculoase pentru sănătate. Se zvonea că atunci a bătut echilibrul hormonal și a obținut infertilitate. Acum Jen mănâncă numai în conformitate cu recomandările medicilor. Începe ziua cu un pahar de apă cu lămâie, apoi în dietă apar ouă, avocado, muesli. "Baza oricărei alimentații sănătoase este simplă", spune ea, "mai mult

Jennifer Aniston: fericirea fragilă a unei femei pacient de fructe, legume, mai puțin zahăr, multă apă. Dar principalul lucru este să mănânci mereu. Fericirea este în moderare și consecvență, și nu în batjocura periodică a trupului. "

Cu toate acestea, în ultimii ani, Jen observă că dieta nu este atât de strictă. Starea instabilă a taliei ei face din când în când jurnaliștii să suspecteze o sarcină. "Justin a adus macaroane înapoi în viața mea", mărturisește Jen. "Nici măcar nu știu dacă să-i certăm sau să-i mulțumim pentru asta". El pregătește o astfel de pastă de carbonar pe care o lingeți degetele. De asemenea, am învățat, deși versiunea mea este mai ușoară - cu o curcană în loc de slănină. Când stați la farfurie fără efort, mergem la restaurantele italiene. Sau în mexican, pentru că am avut întotdeauna o slăbiciune pentru această bucătărie. Deci nu, nu sunt însărcinată, mănânc prea mult. Încerc să mă opresc și să ard calorii în sala de sport cât mai repede posibil, dar este dificil să eviți să mănânci prea mult dacă există un om în casă.







Din moment ce casa aparține în mod oficial lui Jennifer, ea a mutat mai multe condiții înainte de a-l muta pe Justin din New York. A trebuit să plece într-un apartament din New York, pe care îl folosește acum ca birou, o colecție de laringele de ceară, demonstrând în mod clar că bolile venerice sunt făcute pentru corpul uman. Larynxul datează din anul 1800 - Justin le-a cumpărat la o licitație de exponate ale kunstkamera mobile. Cu toate acestea, valoarea istorică evidentă nu ia convins pe Jen să le "aranjeze" acasă.


Timp de 20 de ani, Jennifer nu avea nici un contact cu mama ei - Nancy Dow, care a murit în luna mai a acestui an. Motivul căutării a fost un interviu sincer cu Nancy despre fiica sa, la vârful popularității seriei "Prieteni", trei ani mai târziu a apărut cartea sa de memorii. "Mama mea are un caracter dificil", a spus actrita. - Cred că problemele trebuie discutate, au încercat să nu-și ridice vocea și, în plus, să nu facă isterie. Dar cu ea, am început mereu să tip mai devreme sau mai târziu, pierdut controlul, ea sa uitat la mine și a râs.

Jennifer Aniston vrea să felicit personal Dzholipittov Dupa divortul de Brad Pitt, Jen rareori fiecare apel să înceapă cu mama sa, dar el a văzut-o în urmă cu doar cinci ani, când Nancy a suferit un accident vascular cerebral. Actrita a vizitat-o ​​in spital si a platit facturile, dar dupa descarcare nu a venit la ea o data. După moartea lui Nancy, sa dovedit că și-a schimbat voința fără a lăsa fiica ei nimic. "Nancy a lăsat moștenirea unui apartament și a economiilor de o mie de milioane pentru rudele îndepărtate", au spus familiile familiare. - A fost rea. Cea mai mare parte a banilor din conturile ei este alimentația părintelui Jen, care nu a fost irosită cu intenție. Jen nu are nevoie de bani, doar justiția impune ca ei să ajungă cel puțin la persoana care a fost destinată. "

8 Fapte despre jennifer aniston, intimitate, stele

Mama lui Jennifer era o femeie frumoasă. Întreaga sa viață a fost considerată o rață urâtă. Foto: Gettyimages.ru

4.000 de dolari au meritat filtrul Jennifer, care îmbogățește apa convențională cu componente care încetinesc îmbătrânirea. Actrita la stabilit nu pentru el insusi, ci pentru cainii sai adorati - ciocanul de animale Dolly si taurul de jumatate de rasa Sophie. Jen îi dă doar apă "magică" în speranța că vor trăi mai mult.

În cazul în care cei patru-picioare pythomists se comporte și ar trebui să fie pedepsiți, Jen întotdeauna apără Dolly, în care, în conformitate cu amanta, talentul unui actor remarcabil este pierdut. Justin apără interesele Sofiei: el este atins de aspectul ei permanent pictat. "Câinii mi-au învățat răbdarea și dragostea dezinteresată", spune actrița. - Bărbații vin și pleacă, animalele rămân credincioase până la ultima suflare. Două persoane nu pot crea nimic asemănător cu conexiunea care apare la un bărbat cu un câine. Singurul dezavantaj este concizia vieții câinilor. "


6 pui, care mai târziu au devenit strămoșii unui coș de pui mare, au mers la Jen și Justin împreună cu casa. "Fostii proprietari nu s-ar deranja daca am scapat de pasari", a amintit Justin. - Și le-am spus: "Te-ai despărți de minte? Da, nu am fi vrut

Jennifer Aniston arată că un striptease a cumpărat această casă, dacă nu pentru pui! "Anul trecut, economia de păsări a cuplului de stele avea deja 17 pui de găină. "Am încercat să le oferim nume, dar toate arată la fel, este greu pentru noi să dăm seama cine este cine", spune Jennifer. "Știm doar că numele cocoșului este Justin, și undeva între harem lui este Jen." Puii sunt păsări foarte sociabile, le place când unul dintre noi vine la coop de dimineață cu o ceașcă de cafea în mână pentru a saluta. Îi place să miroasă cafeaua și să mănânce paste. Și, în schimb, ne furnizează o cantitate de ouă delicioase, de neimaginat, pe care ne mâncăm și le oferim vecinilor noștri ".


5 organizații de caritate pentru copii primesc în mod regulat donații generoase de la Jennifer. Mai ales actrita este atentă la copiii care suferă de boli oncologice și genetice. Ajutându-i, Jen Affairs răspunde acuzațiilor că a părăsit maternitatea din cauza egoismului și ambițiilor care acționează, și-a pus cariera deasupra familiei. "Nu înțeleg de ce societatea exercită presiuni asupra femeilor necăsătorite și fără copii", sa plâns în repetate rânduri. "Nu simt că absența unui copil mă depreciază sau mă face rușine pentru sexul meu". Chiar dacă femeia nu naște, ea îi pasă întotdeauna de cineva - despre rude, despre prieteni, despre animale. Nici unul dintre noi nu trebuie să ne justifice pentru lipsa copilului sau să raporteze cauzele sale, iar instinctul maternal se poate manifesta în moduri diferite ".

Jennifer a spus că problema mama ei este mai preocupat de jurnaliști decât soțul ei: „Noi nu discuta cu Justin în fiecare zi, nu pierde timpul pe regrete cu privire la ceea ce nu facem, suntem în cupluri normale de viață pentru adulți. Am fost norocos pentru a găsi un om cu un mare simt al umorului, care face haz de bârfă, astfel încât să mor de râs, și dorința lor de a fi supărat. Iar Justin repetă în mod constant că sunt frumoasă, trimițându-mi toate complexele mele de odihnă. Bineînțeles, sunt o persoană vie ca și spectatorii filmelor mele, am momente de nesiguranță, disperare, frică. Se întâmplă amar când, după un alt val de zvonuri, sunt felicitat pentru sarcină. Dar, în general, nu este nimic de plâns. "







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: