10 motive pentru a deveni un fotograf de grădiniță - țara-mamă

Există o grămadă de grădinițe în oraș. Puteți alege oricare doriți și chiar mai bine, doar câteva.

În aceste câteva grădiniță de mai multe ori pe an, petrece câteva fascinant prazdnikov.Poetomu imaginația poate fi oprit și pur și simplu să se rupă fotoapparatom.Deti ei înșiși știu că delat.I dacă nu știi ce profesorul le, calm și așezat pe un scaun spune.







În timpul acestor evenimente copii frumos îmbrăcați, și părinții lor ar dori să obțină niște fotografiy.A frumoase la mai multe fotografii frumoase cu ușurință pot adăuga un cuplu câteva nu foarte frumos și sincer urât, părinții încă vor fi luate, deoarece copiii lor sunt, prin definiție, nu poate fi nu frumos.

În cazul în care nu există destule concedii în grădinițe, puteți să vă gândiți la ele înșiși, de exemplu, într-o zi de grup sau într-o vacanță cu ploaie, sau pur și simplu scoateți copiii la plimbare.

În plus față de fotografii, puteți să vindeți și un CD, astfel încât părinții să vă poată ajuta pe bunicii cu fotografii frumoase, nu foarte frumoase și sincer urâte ale copiilor.

Lucrul fotograf grădiniță poate salva o mulțime de bani pe fotostudii.Vsego pentru câteva portrete ale capului și tutori ai câteva săptămâni ocupă o cameră luminoasă spațioasă, în cazul în care nimeni nu deranjează să faci shedevry.A, deoarece multe grădini din oraș, iar sărbătorile sunt încă o mare închiriere întrebare photostudio poate fi eliminat.

Lucrând ca un fotograf de grădiniță, este ușor să transformi o grămadă inutilă de bunica în costume pentru copii, ceea ce mărește costul unei sesiuni foto de 10 ori.

Aici ei hrănesc hrana nu foarte gustoasă, dar sănătoasă.

În timp ce lucra ca fotograf la grădiniță, nu se poate face griji cu privire la ceea ce copilul tau va fi 1025 în lista de la primirea și rândul său se va apropia de vârsta de 8.Pravda, va trebui să facă câteva portrete ale capului, dar este un astfel de lucru mic, nu?

Sunt foarte, foarte atasat de fete, zgomotoase indisciplinați, mucos și băieți care nu stau încă, ruperea margele rupe tocuri pe pantofii bunicii și scuipat bomboane.

Lucrarea este în primul rând otdacha.Ai, prin urmare, ați confruntat cu munca sa pe "excelent", deoarece abia picioarele goale

Nu fototograf, din păcate, dar din fericire acestea devin by.Mne pare a fi un fotograf nu este suficient doar pentru a avea un aparat de fotografiat rece și cunosc regulile de bază somki.fotograf ca un artist nu ar trebui să fie la fel ca toți ceilalți, să se uite la lumea un pic altfel, acesta este "altfel" în mine acolo.

Lucrul este, în primul rând, otdacha.Ai, prin urmare, ați confruntat cu munca lor la "excelent", dacă abia mi-am condus picioarele, aș susține. este mai degrabă "întins". și apoi trebuie să căutăm o sursă în care să ne putem alimenta forțele.
dacă tot timpul "lucrăm la uzură", în cele din urmă nu poate deveni un lucru favorit, ci greutățile vieții. astfel încât în ​​acele zone în care trebuie să investești și emmați și sentimentele pe care trebuie să le poți echilibra.

Lucrarea este în primul rând otdacha.Ai, prin urmare, ați confruntat cu munca sa pe "excelent", deoarece abia picioarele goale

Nu fototograf, din păcate, dar din fericire acestea devin by.Mne pare a fi un fotograf nu este suficient doar pentru a avea un aparat de fotografiat rece și cunosc regulile de bază somki.fotograf ca un artist nu ar trebui să fie la fel ca toți ceilalți, să se uite la lumea un pic altfel, acesta este "altfel" în mine acolo.

pentru a fi un fotograf nu este suficient doar pentru a avea o cameră de răcoare bayan antique, dar în subiectul:
"Din forum:
Am cumpărat recent o cameră Canon 400D. Pentru o scurtă perioadă de timp, am luat deja o grămadă de fotografii și acum mă gândesc să nu combin sărbătorile cu cele utile. Anume sub-lucrarea de fotografiere a nunților. Cu practica de a fotografia un semn nu de zgomote - a avut o experiență decentă de a trage cu "Zenith". Apreciez ceea ce este necesar pentru asta. Obiectivul este disponibil numai pentru balene, înțeleg că am nevoie de altul, dar acum nu o voi trage. Este adevărat doar cu o balenă? Avem nevoie de o epidemie externă, în termeni de bani, estimez mii pentru 6-8, recomandă - care dintre ele este mai bine de luat. Voi cumpăra un card de memorie suplimentar și o baterie. Ce altceva este necesar? Un trepied cu un "cablu" - nu știu. În cazul meu, nu este necesar să existe. "








răspundă:
Recent am achiziționat un bisturiu în magazinul meu. Pentru o perioadă scurtă de timp am tăiat canapeaua din piele și aproape că mi-am tăiat câinele și acum mă gândesc dacă pot combina afacerea cu plăcerea. Adică să lucrăm ca chirurg cardiac. Cu practica chirurgiei, am știut din experiență că am avut o experiență decentă cu un deschizător de cutii. Apreciez ceea ce este necesar pentru asta. Scalpelul este încă inexact și doar unul, înțeleg că este nevoie de altul, dar acum nu o voi trage. Este posibil să faceți doar un by-pass aorto-coronarian de bisturiu? Am nevoie de o altă clemă de sângerare, estimez mii pentru 6-8, recomandă pe cine să ia. Voi cumpăra și eu vatu și tampoane. Ce altceva este necesar pentru o operație chirurgicală? Cavitatea trocarului și pensetă de țesut nu știu, în cazul meu nu este necesar să avem. "

pentru a fi un fotograf nu este suficient doar pentru a avea o cameră de răcoare bayan antique, dar în subiectul:
"Din forum:
Am cumpărat recent o cameră Canon 400D. Pentru o scurtă perioadă de timp, am luat deja o grămadă de fotografii și acum mă gândesc să nu combin sărbătorile cu cele utile. Anume sub-lucrarea de fotografiere a nunților. Cu practica de a fotografia un semn nu de zgomote - a avut o experiență decentă de a trage cu "Zenith". Apreciez ceea ce este necesar pentru asta. Obiectivul este disponibil numai pentru balene, înțeleg că am nevoie de altul, dar acum nu o voi trage. Este adevărat doar cu o balenă? Avem nevoie de o epidemie externă, în termeni de bani, estimez mii pentru 6-8, recomandă - care dintre ele este mai bine de luat. Voi cumpăra un card de memorie suplimentar și o baterie. Ce altceva este necesar? Un trepied cu un "cablu" - nu știu. În cazul meu, nu este necesar să existe. "


răspundă:
Recent am achiziționat un bisturiu în magazinul meu. Pentru o perioadă scurtă de timp am tăiat canapeaua din piele și aproape că mi-am tăiat câinele și acum mă gândesc dacă pot combina afacerea cu plăcerea. Adică să lucrăm ca chirurg cardiac. Cu practica chirurgiei, am știut din experiență că am avut o experiență decentă cu un deschizător de cutii. Apreciez ceea ce este necesar pentru asta. Scalpelul este încă inexact și doar unul, înțeleg că este nevoie de altul, dar acum nu o voi trage. Este posibil să faceți doar un by-pass aorto-coronarian de bisturiu? Am nevoie de o altă clemă de sângerare, estimez mii pentru 6-8, recomandă pe cine să ia. Voi cumpăra și eu vatu și tampoane. Ce altceva este necesar pentru o operație chirurgicală? Cavitatea trocarului și pensetă de țesut nu știu, în cazul meu nu este necesar să avem. "

Raspuns rau)))
Sunt aici, de asemenea, imaginându-mă
Broken fotik))) Aveți nevoie de un nou Poate că puteți cumpăra un bisturiu imediat

Am avut deja experiența de a face o nuntă. Am fost acolo cu un asemenea zel, entuziasm, iar apoi, seara, abia mi-am tras picioarele acasa. Deci, n-am obosit niciodată. Mulțumesc lui Dumnezeu, fotografiile i-au plăcut noilor soții.
Sunteți fotograf? Cât timp? Scrie încă te rog + și - lucrarea fotografului.

Am procesat fotografiile de foarte mult timp, uneori am fotografie, uneori și eu, dar mi se pare că nu puteam face ocupația principală a fotografiei, pentru mine este în primul rând un hobby

Soțul meu este angajat într-o fotografie de nuntă. Crede-i pe fotograful de lucru - munca tare. Am să-l ajute apoi să procesați fotografii, identitate Pct nu este ușor, uneori, vin peste ca tineri, ca Photoshop abur până când pielea pentru a curăța, albi dintii, moț corect, rumyanchik, bureți tonalnichek. atunci în final sunteți uimiți. frumusețea cumva. iar unii tineri sunt ei înșiși surprinși, ceea ce au fost krasatulis la nuntă, astfel încât în ​​această chestiune este mai bine să fii fotograf pentru copii.

da, unele fotografii sunt atât de amputate, încât nu-ți mai amintiți cum a fost inițial. dar păpușii nu sunt păpuși și frumoase în fotografie pentru care plusul este, de asemenea, banii pe care îi plătiți pentru a arăta cum toată lumea vrea

Soțul meu este angajat într-o fotografie de nuntă. Crede-i pe fotograful de lucru - munca tare. Am să-l ajute apoi să procesați fotografii, identitate Pct nu este ușor, uneori, vin peste ca tineri, ca Photoshop abur până când pielea pentru a curăța, albi dintii, moț corect, rumyanchik, bureți tonalnichek. atunci în final sunteți uimiți. frumusețea cumva. iar unii tineri sunt ei înșiși surprinși, ceea ce au fost krasatulis la nuntă, astfel încât în ​​această chestiune este mai bine să fii fotograf pentru copii.

acest lucru nu este în mod clar despre fotograful nostru, îmi plac pozele luat oripilat acoperite în cosuri rimel fugit în jos părul despletit, mai mult de jumătate din respins pentru că cel mai dezgustător să se uite nu atât de mult pentru a arăta, atunci când ea a spus despre această fotografie el mi-a răspuns bine, sunt corecte, așa cum ar trebui, doar o grămadă de bani pentru vânt

Da, există o fotografie în care toți copiii stau cu spatele.

totul depinde de fotograful care este reporter. Între apăsarea butonului și declanșarea obiectivului durează ceva timp. dacă fotograful este calificat, atunci apasă instantaneu butonul, dacă nu, obținem spatele.
dar, de ce să arătați ce nu ați reușit - nu înțeleg.

Voi fi fotograf! și tu ai

(Și lumina! Și bliț extern, umbrelă, cutie moale, etc.).

În al doilea rând: cum poate un fotograf să surprindă emoțiile mai multor copii în același timp. Ați lucrat la grădiniță? Cumva nu am observat că există mai mulți chemați simultan. Acești bani, dar sunt întotdeauna mici, fotograful este aproape întotdeauna lăsat.

Mult noroc în alegerea unui fotograf și mai multe zâmbete în fotografiile tale! În grădiniță nu oferiți unui fotograf ce fel de educatori au ales, acesta a venit.

Voi veni la fiul meu, mă voi împușca.

De la grădiniță doresc fotografia nu este doar pus în scenă (în kotyumah orice), și anume de sărbători, atunci când vine Moș Crăciun atunci când dă un cadou, atunci când mersul pe jos în jurul valorii de copac, atunci când din stisneniem au recitat poezii, aceste emoții nu va fi niciodată repetat cu bule de săpun, bile, etc. n.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: