57) Ochelari pentru vaza 2106

Bună ziua, prieteni!

Odată cu foarte mult timp în urmă, acum șase luni, am scris AICI. despre faptul că a ordonat niște "nishtyaki" pentru 2106 ... Printre ei, au fost eurocaps, pe care le-am pus în sfârșit :-)







Timpul întârziat, dorința de a le picta în culoarea caroseriei (chiar am cumpărat vopsea, grund, etc.) ... dar mai târziu, m-am uitat atent ... și am decis să le las așa cum este, adică negru.

Se pare că se rostogolește ...

Ei bine, o instalare scurtă ... Se pare că ar fi mai bine să scoateți cele vechi și să puneți altele noi, la fel ca ... DAR NEGATIV! Totul pentru mașinile noastre, chiar și ceea ce este eliberat pentru ei, trebuie să perfecționați, să terminați ...)

Lubrifiați mecanismul! Absolut!

Toate nuanțele nu voce ... aș spune că a avut găuri și plantare puțin ream, și metal „cămașă“ ușa un pic arc (decalajul de apa nu rămâne), și așa mai departe. D.

În majoritatea cazurilor, voi, toți, veți avea propriile nuanțe și ajustări







A fost luată o mulțime de timp pentru a regla deschiderea / închiderea ușoară.

În același timp, efortul nu mai este înălțător, ci împingând ... deci, dacă totul este lăsat pe personal, va fi strâns.

De aceea, vă recomandăm să modificați blocările regulate MINIM, conform metodei descrise în PREZENTA ANUNȚ.

Numai atunci, mă voi ocupa mai mult sau mai puțin plăcut, ușor.

Rezultatul, ca de obicei, mi-a plăcut ... este mai convenabil și cumva a devenit mai modern, dacă vrei ...

În general, asigurați-vă înainte de instalare, finalizați încuietoarea, reglați închiderea ușilor ... și mai bine, în general, încuietori fără zgomot de la "daltă" pentru a pune :-)

Ei bine, și în cele din urmă imaginile:

Eh ... acum "pionierii" nu ar fi pozarilis, și apoi fie pauză, fie raskovyryayut ... Va fi ofensator (

Sperăm pentru cele mai bune!

Succesuri în rafinări și tuning, tovarăși)

După aproape 2 ani:
„Mâinile sunt în siguranță ... -.) Nici unul dintre ei a rupt ... Dar nici o încercare pe mașină, și eu conduc rareori un pasager (mai ales pe vreme rece) să fie cineva“ stânga „tras prost ...“
„... în frig, mai ales atunci când aparatul a fost umed anterior înghețat pen ... a înghețat greu. Salvează numai o sticlă de“ blochează «degivrarea că obiceiul este aproape întotdeauna cu mine» :-)

Pret de emisiune: 1 500 ₽

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: