3 Răspunsuri pentru o sută de avtodom, g

Când sunați sau vizitați, vă rugăm să ne informați că ați găsit informațiile de pe site-ul Web al Serviciului. Acest lucru va crește șansele de a obține servicii de calitate.

De asemenea, "Avtodom" este reprezentantul oficial al mărcii europene a transmisiei automate - ZF.






Aceste transmisii sunt instalate în cele mai bune mărci de automobile BMW, LAND ROVER, JAGUAR, AUDI, JEEP și multe altele.
Ca reprezentant oficial al mărcii ZF, acordăm o garanție de doi ani * pentru reparații și noi transmisii ZF instalate în centrul nostru de service.
* sau 40.000 kilometri de alergare.

Ați găsit o eroare în descriere? Notify. vom corecta!

Recenzii către Avtodom







A repara motorul pe BMW 528 F10. Comparativ cu Elite Auto, diferența a fost foarte semnificativă. Îi plăcea serviciul însuși. Totul este curat, confortabil. Acum voi merge acolo pentru a fi deservit, îmi plăcea să ofere o garanție pentru toate piesele originale BMW de 2 ani. Îi recomand tuturor.

Vă recomandăm acest serviciu pentru toată lumea! Mi-a plăcut totul, de la comunicare la muncă. Am venit la ei după Elite Auto (regret mașina, nu merge acolo), a făcut un diagnostic normal, a spus totul, a explicat totul, a făcut bine. În general, super!

Foarte mulțumiți băieți, mi-a plăcut totul, în special prețurile pentru piese de schimb (original) și pentru întreținere, problema a fost cu incapacitatea eșuată a BMW X5 e70. Acum câteva zile am, de asemenea, doresc sa comand un kit de la ei G-Power, singurele din Siberian Federal District, care este dealerul oficial al companiei, prețul în comparație cu procentul de 35% la Internet.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: