10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

În piei și în vârfurile înguste, o imagine în care sunt prezente pantaloni cu un picior larg, ca o suflare a aerului proaspăt. Acest design de pantaloni a fost la vârful popularității în anii '70, dar, după cum știm cu toții, un nou - mult uitat vechi. Moda pentru "lățimea" de pantaloni se întoarce, nu în ultimul rând datorită femeilor de moda stea care au învățat să poarte corect astfel de modele. Fie ca este vorba de un arc casual sau de o tinuta pentru un eveniment social, astfel de haine vor aduce un farmec deosebit si chic imaginii tale. În plus față de alte avantaje, astfel de chiloți vor sta perfect pe frumusețea atât slabă, cât și superbă. Deci, îmi propun să las deoparte blugi plictisiți și să fiu inspirat de noua imagine, după ce am văzut cât de largă poartă pantalonii celebrităților.







Zosya Mamet

Starul seriei "Girls" Zosia Mamet arată elegant și modern în pantaloni roz și un vârf alb.

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

Lolo Jones

Spectacolul sportului Lolo Jones demonstrează corpul său strâns într-o tinuă monocromatică.

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

Ex-supermodelul Iman preferă imaginea clasică. Ea combină pantaloni bej-arși cu o bluză elegantă și o haină cu imprimare de leopard.

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents






Kate Davidson Hudson

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

Bar Rafaeli

La un eveniment de moda, supermodelul Bar Rafaeli a apărut într-un costum de dantela cu un singur color, cu pantaloni largi.

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

Victoria Beckham

Fosta "piperă de piper", iar acum designerul de modă Victoria Beckham arată incredibil de elegant în pantaloni portocalii, un top alb și o haină neagră.

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

Krissy Tagen

Modelul Chrissy Teygen nu numai că nu este frică să acționeze în fotografii franc. dar, de asemenea, știe multe despre moda. Soția lui John Legend la unul dintre evenimentele de stele îmbrăca pantaloni largi albi, adăugând imaginea topului întunecat.

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

Taylor Tomasi Hill

Directorul de stiluri si accesorii americane Marie Claire Taylor Tomasi Hill știe că liniile verticale în combinație cu pantaloni largi fac picioare incredibil de lungi.

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents

Zina Charcoplia

Unul dintre cei mai populari bloggeri de moda de azi, Zina Charcoplia ne arata cum in mod modern pot parea pantaloni largi. Drăguț șic.

10 Celebrități care știu cum să poarte pantaloni largi, nollywoodrresents







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: