13 Motive pentru a rămâne acasă într-o zi liberă, revista cosmopolită

1. Îți spun: "Vino cu noi la club!"

Credeți: "Ultimul lucru pe care vreau să-l fac acum este vopseaua. îmbracă-te și du-te prin jumătate din oraș la clubul tău. Deși. că la noi tot nu se va întîmpla să comunice cu adevărat: este necesar să strigăm peste muzică și să batem chevalieri importanți ".







2. Vi se spune: "Nu puteți lucra tot timpul - uneori trebuie să cheltuiți bani".

Credeți: "Am cheltuit deja atât de mult luna aceasta pe subiecte și sandale noi. Și puteți viziona televizorul gratuit. "

Viața cu soția sa: o nouă porțiune de poze foarte amuzante de la soțul ei artist

  • "Ești o fată!": Comics despre asta. de ce dublu standard besyat

    3. Ei vă spun: "Să mergem. picioarele razmnesh.

    Crezi: "Mi-am frecat tocile cu aceleasi sandale. că acum nu mă pot gândi la asta. pentru a obține niște pantofi și du-te undeva. Cel puțin în adidași.

    4. Îți spun: "Să dansăm puțin. bea cateva cocktailuri ... "

    Vă gândiți: "Și cum reușește acest gând nevinovat să ducă la o mahmureală brutală și o durere pe tot corpul? Nu, într-adevăr. știm. decât toate scopurile. Luni să lucreze la urma urmei. "

    5. Ei vă spun: "Ei bine, ce vei face acasă?"







    Credeți: "Am primit o bombă pentru băi de frumusețe neagră și cu un miros divin. Ei bine, cum să nu îmbibați o oră în apă caldă?

    6. Vă spun: "Vrei să te mai vezi serialul?"

    Crezi că "am mai ratat câteva episoade din" Jocul Tronurilor ". Și "Anatomia pasiunii" nu este examinată. Trebuie să ne grăbim. și apoi un suflet bun va lua și va spune. că a existat. "

    7. Îți spun: "Ar trebui să vezi oameni. și arată-te ".

    Crezi că, "mi se pare rău astăzi. Bineînțeles. aceasta nu este o scuză pentru a se ascunde de oameni. Dar dacă vă culcați cu o mască pe față și aveți un somn bun. mâine va fi mult mai plăcut să mergem undeva. "

    8. Ei vă spun: "Este timpul să mergeți rochii de vară."

    Crezi că "nu am nimic de purtat! Din cuvântul "absolut"! Noi subiecte în spălătorie. dar nu și noi - nu mai inspirați ".

    9. Vi se spune: "Ieșirea din casă este bună pentru sănătatea ta."

    Crezi: "Oh. se pare. Plombirul de ieri era inutil. Într-un fel suspicios în gât îi persistă. și ochii mei de apă. Și poate. este pollinoză? În orice caz. Pot cu o constiinta clara sa afecteze pacientul si sa se culce cu cartea. "

    10. Ei vă spun: "Deci nu veți întâlni pe nimeni!"

    Crezi: "Guy. de la care sunt fără minte. tot nu va mai exista. Deci, care este scopul de a merge? "

    11. V-ați spus: "S-ar putea să vă gândiți. vă sunăm într-o expediție din întreaga lume! "

    12. Îți spun: "Vrei să stai acasă mâine acasă?"

    Credeți: "Mâine am planuri mai importante. și trebuie să vă salvați energia. "

    13. Îți spun: "De ce este atât de greu să te scoți din casă?"

    Crezi: "Pentru a fi sincer. Sunt doar obosit pentru o săptămână și vreau să mă odihnesc. dar nu te odihni până nu se pierde pulsul.







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: