5 Secretele frumusetii

1. Glamorous make-up pentru ochi.

În viață, în contrast cu covorul rosu, Mila, așa cum a spus ea, folosind un minim de machiaj - ochii ei mari negri, și o atenție atât de nituire. „Principiul meu este - a declarat vedeta - mai puțin cu atât mai bine. - Dacă m-am dus la Los Angeles, în după-amiaza cu dermatograf, toate ar fi gândit „Da, probabil, la petreceri prelungite merge, și a uitat să se spele.“ Am nuanță genele superioare. Jos - nr: ma irita cand uns rimel. Părțile subliniază colțuri ale creionului de ochi. De Pleoape nu folosesc - acestea sunt prea lungi pentru a aplica ". Cipul machiaj Mila - așa-numitele ochi de fum, care ajuta sa arate seducatoare in ochii oamenilor, și întotdeauna obținut cu succes fotografii.







2. Pentru a vă îngădui corpul.

Mila - dietele adversarului și exerciții fizice obositoare. Potrivit actriței, nimic bun ei aduc, iar greutatea este pierdut „metode draconice“, este încă returnat. Subtire Mila este sigur: că cifra a fost, în scopul de a trăi în armonie unele cu altele, să promoveze sănătatea, să mănânce în mod corespunzător, dar nu te ține în „pumnul de fier.“ Ea iubește înghețată, pâine prăjită cu ouă. „Desert meu preferat - un baton de ciocolată Mounds. chiar am învățat cum să gătească de la aceste bare Biscuit tort, presarate cu nuca de cocos ".







3. Nu salva pe frumusete.

"Recent am descoperit pentru mine pilates și filare (cursuri pe o bicicletă staționară)", recunoaște actrița. - Îmi urăsc antrenamentul cardio. Dar îmi place drumeții. Puteți să vă gândiți la fitness pentru drumeții? "

Mila este de obicei parul liber. După spălare, se usucă uscător de păr. Anul trecut, părul tăiat scurt Kunis. „Cositul ma răsfățat. Despre mine, am numit-o „o mamă americană, o casnică.“ Și mi-am spus: „Mai mult decât o tunsoare nu va fi pentru nimic!“ „Aici este stilul secrete pentru parul lung de Mila Kunis: spala parul, pentru a usor parul uscat, aplica prin pulverizare si styling Mousse pentru păr, face bufant la coroana, iar firele din față separă despărțit în mijloc. Elicoidale încuietori față prim diametru mediu de la pensula, apoi mare și repara lac de păr.

„Sobesednik.ru“ speră ca aceste secrete simple pentru a ajuta femeile noastre și frumusețile uimitoare pe străzile din Rusia vor fi mai mult.

Relația cu departamentele
Produsele noastre
Sobesednik.ru

Orice reimprimare a materialelor site-ului este posibilă numai dacă există un hyperlink legat direct.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: