7 Recenzii ale clinicii d

Am vizitat această clinică! Am avut un dinte spart. Aveam nevoie de o clinică bună. M-am înscris pentru o consultare. Dintele a fost restaurat cu un sigiliu ușor. Totul sa întâmplat fără durere. Mi-a plăcut clinica, am semnat, de asemenea, pentru albirea dinților. Medicii sunt foarte prietenoși și amabili. Munca făcută a fost magnifică. Dintele nu a fost rupt.







Nu am tratat niciodata dinti in clinica inainte, dar dupa sfatul colegului meu, am decis sa aplic aici. În general, am fost mulțumit. Mi-a plăcut atitudinea față de clienți, personalul a fost politicos și prietenos. Medicii sunt, de asemenea, foarte plăcuți. La început, ca întotdeauna, a fost groaznic să stai pe un scaun, dar apoi și-a dat seama că nu este de ce să-ți fie frică. În final, totul a fost făcut la cel mai înalt nivel și la un preț prim.

Așa că am văzut un răspuns negativ la clinica Boguslavsky și, cu blândețe, în șoc. Clinicile comerciale nu se îngăduie să se comporte ciudat cu pacienții și nu contează dacă acestea sunt potențiale sau deja au loc. Din aceasta, pentru un minut, depinde de câștigurile lor. În ceea ce privește costul muncii, un medic competent va putea să evalueze complexitatea procedurii și, în consecință, costul final, după tratament. Acest lucru este evident! Despre experiența sa: totul este profesionist, nimeni nu impune nimic, se adaptează. Data viitoare ›

Servit recent în această clinică la minunatul doctor Tumashevich Arthur Vitalievich. Acest om are mâini de aur! Foarte bine. Ședința la recepția sa sa simțit foarte calmă și relaxată, pentru că a reușit să inspire încredere. Acesta este primul meu medic dentist, nu mi-e teamă să vizitez) acum am încredere în dinții numai pentru el! Impresiile despre clinică sunt excepțional de pozitive!







Am venit înainte de anul nou, am găsit o gaură, am făcut o radiografie și m-am numărat cu 20 de mii odată cu îndepărtarea nervului. Nu eram pregătită pentru un astfel de deșeu înainte de noul an și nu am început să fiu tratat, dar dispoziția pentru vacanță a fost stricată, deoarece medicul a spus că în orice moment dintele va începe să sufere foarte rău. În cele din urmă, m-am vindecat pentru 4 mii într-o altă stomatologie acum o lună și jumătate, fără a mai fi nevoie să-ți scot nervul. Adică, medicul de la această clinică era gata să-mi îndepărteze nervii pentru a verifica o sumă mare. E doar dezgustător!

Am vizitat această clinică! Am avut un dinte spart. Aveam nevoie de o clinică bună. M-am înscris pentru o consultare. Dintele a fost restaurat cu un sigiliu ușor. Totul sa întâmplat fără durere. Mi-a plăcut clinica, am semnat, de asemenea, pentru albirea dinților. Medicii sunt foarte prietenoși și amabili. Munca făcută a fost magnifică. Dintele nu a fost rupt.

Nu am tratat niciodata dinti in clinica inainte, dar dupa sfatul colegului meu, am decis sa aplic aici. În general, am fost mulțumit. Mi-a plăcut atitudinea față de clienți, personalul a fost politicos și prietenos. Medicii sunt, de asemenea, foarte plăcuți. La început, ca întotdeauna, a fost groaznic să stai pe un scaun, dar apoi și-a dat seama că nu este de ce să-ți fie frică. În final, totul se făcea la cel mai înalt nivel și la un preț prim.

Așa că am văzut un răspuns negativ la clinica Boguslavsky și, cu blândețe, în șoc. Clinicile comerciale nu se îngăduie să se comporte ciudat cu pacienții și nu contează dacă acestea sunt potențiale sau deja au loc. Din aceasta, pentru un minut, depinde de câștigurile lor. În ceea ce privește costul muncii, un medic competent va putea evalua complexitatea procedurii și, în consecință, costul final, după tratament. Acest lucru este evident! Despre experiența lui: totul este profesionist, nimeni nu impune nimic, se adaptează. Data viitoare ›

Servit recent în această clinică la minunatul doctor Tumashevich Arthur Vitalievich. Acest om are mâini de aur! Foarte bine. Ședința la recepția sa sa simțit foarte calmă și relaxată, pentru că a reușit să inspire încredere. Acesta este primul meu medic dentist, nu mi-e teamă să vizitez) acum am încredere în dinții numai pentru el! Impresiile despre clinică sunt excepțional de pozitive!

Preturile sunt scazute in primul rand, iar dupa terminarea tratamentului acestea ajung la doua preturi. despre calitate - Eu sunt tăcut. Dintele trebuia să fie plătit în plus într-o altă clinică. și pentru tratamentul în acest lucru a dat nu 10 mii de ruble, după cum a exprimat primul, dar aproape douăzeci!

Întrebări pentru organizație







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: