10 Semne că începi să te distrezi cu dragoste pentru câinele tău

Abonați-vă la știri!

Câinele este sfânt. Este, prin natura sa, simplă și onestă. Se simte când nu este în fața ei și poate petrece ore întregi în timp ce idolul ei este ocupat. când

  • Inginerii din Marea Britanie au prezentat o noutate inovatoare pentru câini - o mașină de spălat pe care orice câine le poate controla. Producătorul britanic de echipamente de spălare JTM Service a dezvoltat o mașină de spălat,

  • În epoca noastră de tehnologii înalte și hipodinamie, persoanele supraponderale nu sunt doar îngroșate cu oameni, ci și cu animalele lor de companie - și, de regulă, sunt cei mai iubiți

  • Rin Tin Tin - în curând întreaga lume a iubitorilor de câini și site-ul Sobaka.com vor sărbători cea de-a 100-a aniversare a acestui câine uimitor. Dacă Charles Perrault nu a venit cu "Cinderella", atunci

  • Mulți oameni iubesc câinii, dar cum să recunoașteți momentul în care într-adevăr traversați linia și literalmente începeți să vă înnebuniți cu dragoste pentru câinele dvs.? când

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Sfaturi pentru proprietarii câinilor

      Articolul a fost determinat de situația de urgență care a avut loc săptămâna trecută. Am condus o mașină cu copii și dintr-o dată un beagle a sărit din mașină sub roți, care se mișca

    • Imediat ce am intrat în casă, am alergat imediat la baie - pentru a scăpa. Cel mic a fost atât de intenționat încât în ​​bazinul cu apă caldă a înghețat pur și simplu cu plăcere.

      Haine pentru caini

      Câinele din casă trebuie să aibă locul lui. Fiecare proprietar știe acest lucru. Dar cum ar trebui să fie acest loc? Vechea covoare umedă la ușă, unde e rece, suflă. sau

      Acesta este câinele meu Zosya într-un pulover, pe care l-am legat eu însumi. Hook. Este deja rece, puteți spune, iarna este în curte, câinele este rece și tremurând, chiar

      Povestiri despre câinele Zosi

      Zosechka, cel mai inteligent și mai iubit, îmi place să merg foarte mult. Când îi spui aceste cuvinte magice "hai să mergem pe jos", ea se bucură, sări, sare direct în tavan și, după părerea mea,

      Mergem cu Zosechka pe gazonul de lângă casa noastră. Seara, soarele se aprinde, dar încă lumină. Dintr-o dată, de la colț, amestecându-și picioarele pe asfalt, ticălosul se întoarce. Murdar, beat, cu







      Articole similare

      Trimiteți-le prietenilor: