46 Opinii de Falconry la moscow, sokolniki, sokolnicheskogo circle travel, 11

Prieteni, vreau să spun că mi-a plăcut restaurantul "falconry". Eu însumi din Armenia, mireasa a trăit în Moscova. În general, am decis să jucăm o nuntă la Moscova. La recomandarea prietenilor noștri am părăsit alegerea în acest loc. Am ales o sală mare. Avem mulți oaspeți la nunți. în cazul nostru erau aproximativ 300 de persoane. Sincer, nu sunt un fan al crezului cuvintelor cuiva, chiar familiare. Prima impresie a fost bună când au venit să vadă sala și să vorbească despre data și numărul de oaspeți. Nunta. Data viitoare ›







Nu sunt un fan de a scrie recenzii pe Internet, dar. A sarbatorit nunta in sala mare. Totul a fost grozav! Oaspeții le-au plăcut toate. Au fost, de asemenea, oaspeți "importanți" care sunt greu de mulțumit, dar și ei erau mulțumiți. Recomand pe toată lumea să sărbătorească sărbătorile din SO. În ceea ce privește recenziile negative, nu pot spune nimic, dar știu sigur că există mulți concurenți! Mulțumiri speciale Eldar și Madonna pentru organizarea și dirijarea! A împlinit toate promisiunile și chiar mai mult!

Am citit pe INTERNET că străinii trăiesc pe planeta pământ! Printre noi) probabil unul dintre ei citește acum. Vreau să spun, că pe INTERNET rapoarte proaste sunt scrise absolut despre tot, inclusiv despre restaurante! Deci, am încredere în ochii mei și în cuvintele oamenilor apropiați de mine!

Vreau să-mi exprim recunoștința față de restaurantul Falconry, "Manor rusesc"! Una dintre aceste zile a mers cu soțul în parcul Sokolniki și a fost foarte înghețată și a fost foame. Din întâmplare aspectul a căzut în restaurantul tău. Ne-am oprit. Mi-au cerut să mă încălzesc și să mănânc. Suntem foarte mulțumiți de serviciul, de aptitudinile oamenilor, în special de managerul restaurantului Boris. Foarte politicos și tânăr tânăr. Vedeți imediat meseriașului său! Mâncare foarte gustoasă. În general, toată lumea este fericită și acum vă vom vizita constant restaurantul!

Bine ai venit! Citește recenzii despre restaurantul Falconry și am impresia că toate sunt scrise de o singură persoană. Madonna - angajatul acestui restaurant! Acest angajat are un mare talent de scriitor. Întrebare - unde îți poți citi munca? Sincer, Georg.

Sărbătoarea nunții în restaurantul Falconry Hunting în sala de iarnă, o sală elegantă la cel mai înalt nivel, vreau să-mi exprim recunoștința față de persoana plăcută, managerul Karen, iar pentru serviciu sunt foarte recunoscători. Multumesc, sincer, Ludmila.

Soțul meu și cu mine am căutat un loc pentru nunta noastră pentru o lungă perioadă de timp. Căutam o sală pentru 250 de persoane și asta era frumos și luxos. Când am venit și am văzut restaurantul Falconry, am decis să nu mai căutăm și să alegem acest restaurant. Am discutat despre meniu, am ales ziua (zilele sunt puțin dificile), este mai bine să rezervați o zi în avans. Au comandat foarte mult kebab-urile și salatele. O mare varietate de alcool. Locul mirelui și mirelui este foarte frumos și încă erau decorate cu flori. Data viitoare ›

Bucătărie foarte delicioasă, o sală de lux, un nivel ridicat de servicii, o zonă frumoasă și bine îngrijită, o scenă mare și un ring de dans. Ceea ce este mai important este faptul că este foarte reușit. Pot să recomand acest loc familiei și prietenilor mei.







Nunta noastră a avut loc în restaurantul Falconry! vă mulțumesc foarte mult tuturor celor care au participat la acest lucru! Bucătarul a surprins toți oaspeții noștri - totul a fost foarte gustos și frumos servit. Foarte norocoasă cu DJ-ul, care ne-a ajutat să alegem Madonna. Vreau să menționez, în general, lucrarea Madonei (administrator) - a acționat ca organizator al nunții noastre, a ajutat la ordinea tortului, a pâinii și a decorului sălii. Apropo, înainte de a alege Falconry, am vizitat multe restaurante, dar totul a fost simplu. Data viitoare ›

Următoarele 9 comentarii ›

Vreau să avertizez pe toți cei care vor sărbători nunți și alte sărbători mari toate prețurile și condițiile convenite nu merită un cent, oameni! Condițiile de guvernământ încep să se schimbe de la final la eveniment, realizând că oamenii nu au unde să meargă și vor fi de acord! Din păcate, am devenit victima lor! Dar retribuția foarte curând, așteptați!

Au fost la banchet ca oaspeți. A spune că sunt surprinși este să nu spui nimic. Serviciu la nivelul unei cafenele la marginea drumului. Chelnerii nu-și cunosc îndatoririle, de la cuvânt. Înțeleg că banchetele pentru ei sunt ca un transportor. Dar după ce a vizitat această instituție, răspunsul la întrebarea despre aceasta va fi întotdeauna negativ. Este păcat pentru cei care consideră că un astfel de serviciu este norma. Datorită serviciului, am părăsit această instituție înainte de timp, deși am fost bucuroși să vedem invitații.

La sărbătorile de Anul Nou a decis să facă o plimbare în parc și să meargă la acest "restaurant". Niciodată nu m-am simțit mai dezamăgit. Ieftin chic cu o pretenție la lux și prețurile de meniu corespunzătoare, care absolut nu se potrivesc nici cu bucătăria, cu lista de vinuri sau cu serviciul. Bucătăria este urâtă! Nu numai că prețurile pentru această bucătărie sunt foarte mult supraestimate, dar care a fost scandalul nostru atunci când în cec am găsit o cifră corectată de mână! Și în cele din urmă, în loc de 3200, 00 ar fi trebuit să plătească 3800, 00. M-am gândit. Data viitoare ›

Nu sunt un concurent! Soțul meu și cu mine am sărbătorit nunta acolo la 08.09.12. Gazdele sunt oameni foarte neplăceni - evrei de munte. Există o femeie numită Madonna - Director de Artă, ea a început să ne vparivă artiștii, conducând, decorând sala, florile etc. la prețuri anormale. Din moment ce prietena mea are propria agenție de nuntă, mi-a făcut reduceri pentru artiști, flori etc. Când Madonna a aflat că nu o voi face prin ea, ea a început să pună bețele în roți, încât să nu le poată aduce flori. Data viitoare ›

Nunta noastră a avut loc în restaurantul Falconry! vă mulțumesc foarte mult tuturor celor care au participat la acest lucru! Bucătarul a surprins toți oaspeții noștri - totul a fost foarte gustos și frumos servit. Foarte norocoasă cu DJ-ul, care ne-a ajutat să alegem Madonna. Vreau să menționez, în general, lucrarea Madonei (administrator) - a acționat ca organizator al nunții noastre, a ajutat la ordinea tortului, a pâinii și a decorului sălii. Apropo, înainte de a alege Falconry, am vizitat multe restaurante, dar totul a fost simplu. Data viitoare ›

Rudeness, amenințări, inadecvate, licksby. Nimeni nu face nimic de făcut aici.

Fratele meu a vrut să sărbătorească nunta fiului său în acest restaurant. Contractul privind suma a fost inițial unul, dar după ce a făcut un depozit, suma brusc a crescut de aproape două ori. Fratele a decis să abandoneze acest restaurant și să ia banii înapoi. Dar acolo a fost. A fost reținut timp de aproape o lună. Numai după apelul "FRIEND" s-au returnat banii. În nici un caz în acest restaurant nimic de sărbătorit.

Absolut de acord. Totul a fost inițial plăcut. Cu două săptămâni înainte de nuntă începe un divorț teribil, pentru a comanda un banchet pentru 200 de mii, va trebui să mai aveți 300. Hamsterii neînfricați. Atenuat și imediat sub fiecare preț necesită semnătura romilor sau Eldar, pentru că cuvintele nu răspund deloc!

Ooooo, lista de prețuri, sala, toate la un nivel decent. Atitudine - Eldar și Madonna, ca și vulpea Alice și Cat Basilio, fură și nu vor obiecta! Dar serios, divorțul și rudeness, atunci când după efectuarea unui depozit cu 2 luni înainte de banchet, începe să crească cu 2 săptămâni înainte de ea! Puneți în fața faptului - trebuie să comandați de la noi proiectul halei, chiria echipamentului muzical și numai a noastră și pentru mii de nebuni! Timp de două săptămâni am găsit un alt restaurant decent, toamna bună, nu atât de multe nunți. Dar gajul nu a fost returnat, obmaterili. Data viitoare ›

Restaurantul dezgustător. A sărbătorit aniversarea soțului ei. Bucătărie proastă (cu excepția kebab-ului shish și prăjituri plate), dar gratarul a fost preluat numai atunci când practic toți oaspeții au dispersat. Înșelăci în mod bruște atunci când se calculează. Dar cererile mele de a explica sumele mute în mod indiscret. Toată impresia este răsfățată.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: