28 moduri de a călători și de a lucra - atât de bine

După cum a spus Mark Twain. Pe patul nostru de moarte, vom regreta două lucruri: că am iubit puțin și am călătorit puțin.

Dar pentru a călători și a te simți confortabil trebuie să găsești mijloace, deci ai nevoie de muncă. Cum să călătorești dacă nu mai ai bani? Cum să faci bani?







Am gasit cateva raspunsuri pentru dumneavoastra, de la experienta personala si de la experienta prietenilor nostri si de la recenzii pe Internet.
Totul, de fapt, este foarte simplu, principalul lucru este o dorință și nu-ți fie frică.

3. Lucrează ca barman. De regulă, în multe orașe și orașe există baruri care vă vor duce fericit la locul de muncă în timpul călătoriei. În acest sens, este deosebit de avantajos să obțineți un loc de muncă într-un bar situat în căminul dvs. sau pe plajă.







4. Pentru a filma în cinema. De exemplu, în India, sunt mereu în căutarea pentru tineri pentru filmare la Bollywood, de multe ori nici măcar nu trebuie să meargă la Mumbai și puteți trage pe plajele din Goa.

Magazin de excursii și excursii în Goa, turism în Asia. călătorii noștri afla mai multe rute exotice - în plus față de toate cele patru laturi ale lumii pot merge în subteran sau du-te pentru a cuceri spațiul, se află pe fundul oceanului sau urca la nivelul norilor, sau îngropa în istoria pentru a prezice viitorul. În timp ce vă gândiți la ce operator de turism să alegeți, ne gândim ce planete să vă oferim. Visează călătoria? Viața este mai bogată decât planurile! Trăiți în ritmul SOGOOD!

Noi lucrăm pentru dvs.!

Casa nr. 974 / 5a, Madhlamaz, Mandrem, North Goa, India

+7931287 33 06 - WhatsApp / Viber +91 9502 48 5217 - In Goa [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: