9 Feedback despre ante-miere la adresa Казань г, вишневского улица, 2-а

În acest salon de înfrumusețare am făcut o depilare. În general, această procedură nu este foarte plăcut, dar mă simt atât de bine fac esteticieni această procedură, niciodată nu a lăsat un singur fir de păr, și așa a făcut toate foarte nedureroase. Ea în timpul procedurii cu mine a vorbit în mod constant foarte politicos și de această dată mi-a făcut o depilare trecută doar neobservată.







În acest Centru am fost acum o lună. Se pare că este o procedură neplăcută, această depilare la prima vedere, dar în acest centru m-am relaxat și nu am simțit nimic neplacut. Specialiști, sociabili, zâmbitori, plăcuți. Centrul efectuează fotoepilare cu un laser american CANDELA, care este absolut nedureros în orice parte a corpului. Aici o lună și pielea este la fel de netedă și delicată.

Acest centru medical este situat în inima orașului. L-am cunoscut de mai mulți ani, de la început, probabil. Apel aici când a existat o mică problemă cu pielea. Sunt specialiști și profesioniști. Aici, următoarele servicii: tratamente faciale și corp (cicatrici, vergeturi), pentru mainile si unghiile, parul, precum si corectia de culoare a genelor și a sprâncenelor, un tatuaj pe față și corp, piercing ureche și piercing. Ei au acțiuni, așa că am ajuns la o curățenie complexă. Data viitoare ›

Mă duc la acest centru medical de cosmetologie de mulți ani, fac curățare complexă a feței, diferite măști. A fost la diferite cosmeticieni, dintr-o dată voi spune sau să spun că nu le-a plăcut toți. Cosmeticele premium sunt mai ieftine, dar, în general, prețurile sunt destul de democratice pentru servicii. În centru este o reparație curată, bună calitate europeană, o atmosferă plăcută de relaxare. Personalul este foarte prietenos, cu privire la procedurile trebuie să fie rezervat în avans, astfel încât să nu creeze o problemă de coadă, puteți veni în condiții de siguranță la un moment convenabil pentru tine și. Data viitoare ›

Mulțumită Olga Albertovna pentru procedură, a venit la recomandarea prietenei sale, foarte frică, dar în zadar, totul a mers bine. Totul a explicat cum să conducă și ce să facă după injecție. A trecut sau a avut loc 2 săptămâni, sunt foarte fericit.







Întrebat Anta-Med cu părtinire pe față după o proceduri cosmetice nereușite (cosmetolog face la domiciliu, cât de multe și care de droguri a blocat am nici o idee) nu a știut ce să facă. Am decis să se aplice numai la clinica, care a lucrat mult timp în Kazan, citește recenzii. În Anta-med medic șef Olga Albertovna, el ma asigurat și a spus că totul la maxim și a făcut corect. Aceasta a fost mântuirea mea. Ea a spus că pacienții cu cosmetologie nereușită vin adesea la ea recent. Data viitoare ›

Vă mulțumim pentru profesionalismul dvs., pentru a vă ajuta să vă simțiți încrederea în sine. Pentru fața reîmprospătată. Fruntea și ridurile mele de lângă ochii mei au dispărut, ca și când nu erau acolo. O astfel de fericire! Olga Albertovna Rakhimullina a făcut o treabă excelentă asupra mea. Ca și cum timp de 5 ani, fața a crescut mai tânără. Totuși, cu siguranță, fundul feței a rămas. Voi face cu siguranta in Anta-Med, toti au discutat deja ce metoda. Și voi scrie.

În acest salon de înfrumusețare am făcut o depilare. În general, această procedură nu este foarte plăcut, dar mă simt atât de bine fac esteticieni această procedură, niciodată nu a lăsat un singur fir de păr, și așa a făcut toate foarte nedureroase. Aceasta în timpul procedurii cu mine în mod constant foarte politicos vorbind și de data aceasta ea mi-a avut a face epilarea tocmai a trecut neobservat.

În acest Centru am fost acum o lună. Se pare că este o procedură neplăcută, această depilare la prima vedere, dar în acest centru m-am relaxat și nu am simțit nimic neplacut. Specialiști, sociabili, zâmbitori, plăcuți. Centrul efectuează fotoepilare cu un laser american CANDELA, care este absolut nedureros în orice parte a corpului. Aici o lună și pielea este la fel de netedă și delicată.

Acest centru medical este situat în inima orașului. L-am cunoscut de mai mulți ani, de la început, probabil. Apel aici când a existat o mică problemă cu pielea. Sunt specialiști și profesioniști. Aici, următoarele servicii: tratamente faciale și corp (cicatrici, vergeturi), pentru mainile si unghiile, parul, precum si corectia de culoare a genelor și a sprâncenelor, un tatuaj pe față și corp, piercing ureche și piercing. Ei au acțiuni, așa că am ajuns la o curățenie complexă. Data viitoare ›

Mă duc la acest centru medical de cosmetologie de mulți ani, fac curățare complexă a feței, diferite măști. A fost la diferite cosmeticieni, dintr-o dată voi spune sau să spun că nu le-a plăcut toți. Cosmeticele premium sunt mai ieftine, dar, în general, prețurile sunt destul de democratice pentru servicii. În centru este o reparație curată, bună calitate europeană, o atmosferă plăcută de relaxare. Personalul este foarte prietenos, procedurile trebuie să fie înregistrate în avans, astfel încât nu există nici o problemă de așteptare, puteți veni în siguranță într-un moment convenabil pentru tine. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: