80 Feedback despre Byzantium la москва, мещанский, трифоновская улица, 57, k

În general, desfășurarea evenimentului și impresia generală a restaurantului pe a treia. Nunta noastră a fost ținută acolo pe 15.11. Oaspeții au fost puțin mai puțin de 30. Dar chiar și cu serviciul unui număr atât de mare de oaspeți, personalul a fost înșurubat. Oaspeții noștri au fost mult timp pe o pauza de fum, inainte de pauza au fost aduse mese calde (în timpul nisip spectacol a personalului început pâlpâind cu feluri de mâncare pe ecran, cum să gândească un pic puteți, așteptați 5 minute înainte de sfârșitul nu ar fi dificil), și așa mai departe pentru acest timp chelnerii reușiseră să o ducă înapoi. Data viitoare ›







Am făcut o nuntă în restaurantul ăsta. Ce se poate spune, serviciul de restaurante a fost rău. Din anumite motive, din cele 65 de porții ordonate la momentul în care a fost servit fierbinte și a lăsat aproximativ 45 de oaspeți, fierbinte nu a fost de ajuns. Părinții sunt îndelungi și obositori să înțeleagă și să o ceară. Tăierea nu era suficientă, sucul sa născut și după amintirile părinților. Da, nunta nu a fost răsfățată datorită controlului vigilent al părinților, însă faptul că restaurantul nu suportă toate serviciile comandate și foarte scăzute este un fapt. A amintit. Data viitoare ›

Am vrut să organizăm un banchet de nuntă pentru 60 de persoane în acest restaurant. Ne-am uitat la cameră, mâncat - mi-a plăcut. Am sosit în 2 zile pentru a face o plată în avans și pentru a discuta meniul cu managerul. Les sa întâlnit cu noi. Fata se comporta foarte ciudat, nu se putea conecta la două cuvinte și părea foarte neplăcută. Cu privire la propunerea de a face un meniu de nuntă pentru 2, 5 mii de ruble. Lesya a spus că puteți lua 11 gustări reci și de ce, apoi neapărat 25 de litri de Morse. La această discuție meniul sa încheiat. Cu privire la întrebarea de ce prețul. Data viitoare ›







Nu aș vrea să toarce un noroi la restaurant sau să scriu o minciună, voi scrie totul așa cum era. La fel ca toți noii bătrâni, au fost în căutare de mult timp și am fost sfătuiți să ne adresăm la acest restaurant. De îndată ce am ajuns la restaurant de lucru fata Yana, care au auzit, au explicat totul și am căzut de acord cu privire la toate aspectele. 3 săptămâni înainte de nuntă, am ajuns la restaurant, împreună cu florarul pentru a arăta locul celebrării, dar în schimb am găsit nou administrator Jana - Irina, care de la început a fost dur și. Data viitoare ›

Mulți laudă acest restaurant, dar avem o altă impresie despre asta. A mers în această instituție de nuntă. Cu două săptămâni înainte de acest eveniment, când au venit să plătească brusc (!), Sa dovedit că au crescut prețurile și nimeni nu a avertizat despre asta. Când l-am întrebat pe Irina, cu care discuta toată lumea, de ce, dintr-o dată, ea a tăcut tactic. Mi-am luat meniul obișnuit, și nu un banchet, și acolo vechi prețuri vechi pentru care am convenit inițial. La întrebarea mea, de ce există prețuri vechi, a răspuns ea. Data viitoare ›

Restaurantul în sine ne-a plăcut cu adevărat interiorul, atmosfera și meniul european. După ce a citit recenziile anterioare a decis să gândească prin tot. La celebrarea a fost invitat la managerul de nunta - toate produsele alimentare a fost pe masă (deși am fost nevoiți să închirieze sau să aducă separat), alcool, de asemenea, a lăsat o mulțime de produse alimentare, deoarece în ceea ce privește restaurantul a fost cel puțin pisica ... nu mănâncă chiar și cel mai mare lacom, cu excesul, desigur, nimeni nu este descurajat, și vice-versa, dar învelit cu (sub supravegherea noastră) totul. Data viitoare ›

Restaurantul este foarte frumos, chiar și fără decorarea suplimentară a sălii, mâncarea este excelentă, dar. Captura a fost găsită de conducere, de serviciu. Încă neplăcut. Enumerați: 1) 20 de minute înainte de intrare, aflăm că mesele noastre sunt stabilite la discreția lor, cu toate că am tras de două ori și a vorbit despre tot, tot planul meu de relaxare a zburat în iad; 2) meniul a numărat atât de mult încât tabelele se rup, dar acest lucru nu era un plus, majoritatea nu era mâncat; salatele au impus oaspeții pe farfurie - oaspetele sa ridicat. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: