49 Recenzii de consultare pentru femei № 5 la mosc, аэропорт, степана супруна улица, 3

Boychenko este un doctor teribil, hamlo! A venit prima oară, recepția a fost acceptată în mod normal, nu Hamili, capitole. medicul este normal, știe cum să comunice și coșmarul lui Boychenko, a spus că am un pic de timp, că am prperlas la 15 săptămâni? Și nu mă va accepta! Apoi a trimis o consultare la locul de reședință, iar acesta este celălalt capăt al Moscovei! Și locuiesc împreună cu soțul meu și am ajuns la o consultare la locul de reședință. Ma adus la lacrimi, voi merge la plângerile ei în toate cazurile ca să o concediez. Astfel de oameni în general nu pot fi doctori, este necesar să trăim în pădure în general!







A fost observată în timpul sarcinii la Rubina. Mă îndoiesc chiar dacă e doctor? Inspecția și comunicarea ulterioară au fost la nivelul amenințărilor și intimidărilor. Dacă nu faceți acest lucru, atunci va exista un coșmar ... (și alte povești de oroare despre hermafrodiți). Este bine că nu sunt impresionabil, doar zâmbind și tăcut în schimb. Scuzați-mă, dar știam puțin mai mult decât ea și pentru asta era necesar să deschid un subiect interesant pe Internet sau într-un ghid medical ... Înainte de naștere la 37 de săptămâni, Rubin și doctorul au încercat să mă deranjeze. Data viitoare ›







Svetlana Solomonovna, mi-a luat 100 de ruble pentru faptul că nu aveam prezervativ și scutece. Nimeni nu ma avertizat că voi merge "azi" la ecografie și. Unde e cecul? Svetlana Solomonovna, 100 de ruble, mi-a pus-o în buzunar. Consultările femeilor nu sunt acordate prezervative pentru ultrasunete. Cu sinceritate, Galina M.

Svetlana Solomonovna, mi-a luat 100 de ruble pentru faptul că nu aveam prezervativ și scutece. Nimeni nu ma avertizat că voi merge "azi" la ecografie și. Unde e cecul? Svetlana Solomonovna, 100 de ruble, mi-a pus-o în buzunar. Consultările femeilor nu sunt acordate prezervative pentru ultrasunete. Cu sinceritate, Galina M.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: