24544 Cremă de iarnă pentru îngrijirea feței și a corpului "îngrijirea vitaminei" - înregistrarea în oriflame


„Vitamina Care“ are un efect hidratant, hrănește ușor pielea cu vitamine si ingrediente benefice pe care acest lucru este necesar în timpul iernii. Un mare cadou pentru toți membrii familiei.







Numele de crema: Crema de iarna pentru fata si corp "Vitamina Care"
Volumul cremei: 150 ml.
Cod produs: 24544
Pret: 220 ruble
Evaluare: 4.1 out of 5 (23 voturi)
Puncte bonus: 6

Lista de ingrediente: apă pură, stearat de etilhexil, glicerină, butilen glicol, alcool cetilic, stearat de gliceril se, acidul stearic, etilhexanoatul bicarbonat, dimeticon, miristat de izopropil, niacinamida, amidon octenil succinat de sodiu, pantotenat de calciu, palmitat etilhexil, caprylyl glicol, Ceteareth-20 , cera microcristallina, parfum, imidazolidinil uree, carbomer, metilparaben, propilparaben, unt Butyrospermum parkii, hidroxid de sodiu, maltodextrină, ascorbil fosfat de sodiu, piridoxina hcl, tocoferol, siliciu







Recenzii ale cremei de iarnă "Vitamina Care":

Osipova Marina - Consultant:
Am suficientă piele uleioasă, așa că aplic un lichid de maturare în fața cremei.
Și în frig „Vitamina Care“ protejează foarte, foarte eficient, crede-mă, pentru că avem la Novosibirsk -37 grade, dar nu este suficient.
Pielea arată foarte bine, nu există senzație de grăsime, se simte moale și plăcut la atingere. Arată bine pentru mine. Mi-a plăcut crema și nu este atât de scump pentru un efect atât de uimitor.

Alte știri corelate:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: