5 săptămâni - Dovezi

Bulimik. Într-adevăr nu ați ajuns?


Da, se pare că bulimia, beți liniștitor, scoateți creierul și începeți să mâncați ca de obicei, dar. la timp, de 3 ori pe zi, în același timp, fulgi de ovăz, carne fiartă, pește, legume, totdeauna, totul va funcționa pentru tine. vei pierde in greutate mai bine decat cu cascada acestui stupid







Făină de ovăz dimineața, pentru cină, o supă de legume cu puțină carne, pentru al doilea puteți avea ceva puțin orez cu ceva, pentru cină o salată de legume și un ou fiert sau pește. De exemplu, am pierdut greutatea, deși am avut bulimie teribilă, am suferit atât de mult, toate gândurile despre mâncare erau, apoi am marcat pentru tot. a început să mănânce totul (mai puțin util), dar în timp

Fetelor, vă mulțumesc pentru sprijinul acordat. Nu mi-a fost atât de frică de creșterea în greutate simultană, cât de multe boli metabolice. când citiți instrucțiunile din această dietă există atât de strict teamă că, chiar și bomboane nu poate fi teamă că eșecul va fi, de asemenea, un fel de, există oameni care mănâncă varză și îngrășat. Cea mai gravă stare de sănătate a fost de 2-4 ore după defalcare. Astăzi, nu există nici un câștig în greutate mare, nimic nu doare, există o greutate mică în intestin, dar este de înțeles. a avut micul dejun cu iaurt, dorința de a mânca, care a luat nici mai mult, cu toate că exploziile frigider cu preparate delicioase pentru familie. Vă mulțumim pentru sprijinul acordat. În această săptămână o să introduc fructe și terci pe apă.







Fetelor, vă mulțumesc pentru sprijinul acordat. Nu mi-a fost atât de frică de creșterea în greutate simultană, cât de multe boli metabolice. atunci când citiți instrucțiunile pentru această dietă sunt atât de strict speriați că nici o bomboană nu poate fi, a fost teamă că va exista un eșec, cum ar fi, există oameni care mănâncă varză și să crească grăsime. Cea mai gravă stare de sănătate a fost de 2-4 ore după defalcare. Astăzi, nu există nici un câștig în greutate mare, nimic nu doare, există o greutate mică în intestin, dar este de înțeles. spulberat cu iaurt, dorința de a mânca acel oribil nu mai este, deși frigiderul rupe cu feluri de mâncare delicioase pentru familie. Vă mulțumim pentru sprijinul acordat. În această săptămână o să introduc fructe și terci pe apă.

Am avut o defecțiune. M-am îmbătat, și eu m-am îmbătat. Ca urmare, am fost transportat și am pierdut, de asemenea, din greutate

Așa că am stat cinstit două săptămâni în buletinul de vot și astăzi, 1 mai, n-am putut să stau să mănânc kebab shish și chiar și ceaiul și tortul beau. Acum stau să sufăr și am citit de la cine se întâmplă, se pare mai ușor.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: