200 conspirații foarte puternice de la un vindecător sibian pentru bani, profit și atracție pentru prosperitate

Repetați de trei ori cuvintele și faceți trei găuri într-o coală de hârtie. Apoi puneți o crenguță și o frunză într-un castron ceramic și ardeți-o.

Foc - un amulet bine cunoscut pentru casă și prosperitate. Cuvintele "vatra acasa" sunt deja sugestive pentru foc. Iar focul este un simbol al lumii materiale, a banilor, a energiei bogăției. Prin urmare, conspirațiile făcute cu privire la flăcări și ceară pentru lumânări vor aduce o sarcină specială de putere monetară în casa dvs. sau în casa dvs. De exemplu, dacă aveți nevoie urgentă de bani și de a face un complot la foc, ajutorul este de natură să vină de la cineva de la domiciliu, de la rude (deoarece casa - este nu doar apartamentul tău, ci și întregul gen), și așa mai departe. d.







O conspirație care este citită dacă aveți nevoie urgentă de bani

Luați lumânarea bisericii, trageți-o cu un ac în trei cercuri. Pe o foaie mică de hârtie, scrieți cantitatea de care aveți nevoie acum. Puneți această frunză în portofel. Aprinde o lumânare, pune o geantă în fața ei. Spuneți de trei ori:

Ca și în oceanul oceanului nu există valuri, cum ar fi nisipurile de nisip pe fundul mării, deci în portofelul meu se vor găsi bani - ei nu sunt traduși! Amin.

Așteptați ca lumânarea să se ardă complet.

În dimineața zilei următoare, mergeți la biserică, puneți o lumânare la icoana Sfântului Nicolae Wonderworker și dați alimente.

Ritualul de bani pentru flacăra pentru profituri mari

Foc - un element puternic, care poate ajuta o persoană și poate distruge toate planurile sale. Este un foc foarte important pentru a "îmblânzi", pentru a-și găsi favoarea, atunci puterea lui vă va ajuta să aduceți bunătate și bogăție în casă.

Dimineața (nu mai târziu de ora 7 dimineața) luați un duș. După aceea, prosopul alb pogotretes mai puternic și pus pe haine albe curat. În încăpere, fiți în siguranță, astfel încât nimeni să nu vă deranjeze. Aprinde o lumânare, pune-o pe pervazul ferestrei. Privind la reflexia focului din geam, spuneți aceste cuvinte:

Lumina din fereastră și lumina din mine, focul distruge întunericul și aduce lumină. Lumânarea arde puternic și strălucește puternic. Foc și prăjiți, și bucătari, și aduce căldură în casă. Eu cer flacăra focului de protecție și de ajutor. (În continuare, descrie cererea dumneavoastră, de exemplu: „Protejează-mă de oameni răi, și-a salvat de la datorii și deșeuri, ajută-mă, slujitorul lui Dumnezeu să facă acest lucru și cutare“.) Amin.

Lăsați lumânarea să ardă complet și prin activitățile dvs. zilnice să o faceți. Pentru acest ritual, nu este necesar să luăm o lumânare foarte lungă. Puteți tăia o mică bucată dintr-o lumanare mare.

Și dacă lumânarea se oprește brusc sau începe să fumeze - este un semn rău - asta înseamnă că ai vătămat casa sau ochiul rău și trebuie să scapi de puterea rea ​​a altcuiva cât mai curând posibil.







Conspirația de foc, atragerea de bani în casă

Puteți face, de asemenea, o astfel de complot puternic pe flacără.

În luna plină, la miezul nopții, lumina în casă se stinge și luminează pe masă trei lumânări verzi. Puteți lua denominația și o puteți transporta repede peste foc. De nouă ori conspirația de epocă a citit:

Tatăl incendiu, nu arde bani - nu atingeți, vă încălzi gri, mă atrage la mâini.

Lumânarea suflă, și pliați și să transportați factura într-o geantă sau portofel, să nu o pierdeți.

Conspirația banilor pentru ceara arsă pentru averea în casă

Luați trei fisuri de sare și trei lumanari - roșu, alb și galben. În luna plină în seara luminii din casă se stinge, pe masă se pune un platou și în jurul lui trei lumânări.

Pe o farfurie, ceara de la lumânări la rândul său, picurare, astfel încât sarea se ridică treptat. Ceara calda cu sare intre palme se rostogoleaza intr-o minge si se repeta de noua ori:

Ca sare de ceară păstrează, așa că în casa mea banii păstrează.

Pe măsură ce ceara se răcește, ascunde-o în locul unde păstrezi banii.

Noi percepem casa cu energie

Luați lumânarea verde și duminica, când se întunecă, luminează și se plimbă prin toată casa.

Focul este veșnic, iar casa mea este marcată de Domnul. Bun și bun, aur și argint.

O conspirație pentru o lumânare, astfel încât averea să fie în casă

Luați lumânarea, sfințită în templu și păstrați-o timp de trei nopți sub pernă. În luna plină, la miezul nopții, lumina în casă se stinge, pun trei monede de aceeași valoare pe masă și pun o lumânare între ele.

Lumânarea este aprinsă și de trei ori conspirația este citită:

Eu sunt alfa și omega, începutul și sfârșitul. Ajută-te, Doamne, slujitorul Dumnezeului tău, trimite-mi noroc și prosperitate în lumea ta, în conformitate cu mila ta. Amin, amen, amen.

Lăsați lumânarea să ardă, puneți monede în portofel și petreceți a doua zi.

Conspirația pentru lumânările bisericești, astfel încât să fie întotdeauna bani liberi în casă

Aduceți nouă lumânări din templu. Au luat nouă monede de aceeași valoare. Vineri seara, pe masa din fața ta, umple o cale de sare din sare, pune un rând de monede pe ea și pune fiecare pe o lumânare. De nouă ori asupra conspirației a citit:

Nouă sfinți m-au urmat, au purtat nouă lumânări, iar aceste lumânări erau neliniștite - argint și aur. Sălbații țărani și meșteșugarii sunt pe verandă, iar banii mei sunt închise. Cuvântul este puternic, dar problema este robustă. Cheia este castelul, iar bogăția este la ușa mea. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.

Lumanari se stinga, sare se toarna pe fereastra si se pun monede in locul in care iti pastrezi bani in casa.

Conspirația pentru a reuși în orice chestiune (acasă și la locul de muncă)

Dacă aveți nevoie să începeți o afacere nouă care vă promite să profitați, ridicați-vă în zori dimineața, aprindeți o lumânare și șoaptă:

Doamne, trimite-ți servitorul (numele) o parte, talent și fericire. Nejinăm, Doamne, oameni răi, nu permiteți, Doamne, vrăjitori și vrăjitori la el și la curtea lui, să nu îngădui, Doamne, spirite necurate. Yako fum dispare, dar dispare, ca o ceară de topire, Doamne, de Fața Ta, rață da drumul, Doamne, în pământul umed, care gândește și creează răul, și servitorii tăi charodeet, personaj negativ Cast și dușman. În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh, de la Fecioara Maria la rugăciune, de la Isus Hristos, de la sigiliul lui Hristos, de la moaștele sfinte, de la cuvântul meu. Pleacă, diavolul, duhul este necurat, pe păduri uscate, pe mlaștini adânci. Acolo aveți un loc de trăit, încercați și dați, și de la servitorul (numele) coborâți. Îți interzic, la naiba diavolul, duh necurat, oriunde trăiești oriunde ai venit în jos acum, acest minut cu deteriorarea lor, cu parcelele lor. Un slujitor (nume), vino și du-te unde ai fost și unde Domnul Isus Hristos Dumnezeu a trimis, și unde poruncit să trăiești, te duci în abisul iadului, în pustie, nedelennuyu. Acolo te duci acolo, tu trăiești și sclavul (numele) ieși, departe de ea în acest minut, pleacă de acum și pentru totdeauna, pleacă de acum și încredere. Amin, amen, amen.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: