5 Rapperii care iubesc fotbalul rusesc

Titlul "Top-Rating" reprezintă primii cinci rapperi care se înrădăcinează pentru cluburile din Premier League.

Mulți cred că rapul rusesc și fotbalul rusesc sunt foarte asemănătoare. Nici în principiu nu există. Imediat spun, eu nu cred că sunt îndrăgostit de amândouă. În rubrica "Top-Rating" am adunat un rapper de top cinci, care se înrădăcinează pentru cluburile rusești de fotbal.







Prima persoană despre care vorbești este un ST rapper de carte - în lume doar Alexander Stepanov. Este un admirator arzând al "Spartacusului" Moscovei și chiar îi dedică texte. Dar, amintirea rezultatelor clubului de la Moscova, single-ul ST, "Mergând la fund", vine cel mai bine pentru ei.

Următorul interpret aplauzează pentru Zenit. Numele lui este foarte amenințător - Harry Ax. El nu scrie încă texte pentru gloria "Zenith", cel puțin nu am auzit, dar are plăcerea de a da un interviu despre dragostea sa pentru fotbal și "Zenith". Puteți să o citiți dacă doriți.







Du-te - L'One. În general, principalul sport al lui Levan Gorozii, numit pe pașaport, este baschetul. Are chiar și o descărcare serioasă. Dar și fără fotbal, nu face. Rapperul este prieten cu noul "Zenith" Alexander Kokorin, îl înlătură în clipurile lui, dar este un fan al "Locomotivei" Moscovei.

Și în cele din urmă Vasili Vakulenko, el este Basta, este Naggano. Datorită unui număr mare de pseudonimuri pitorești, are multe echipe preferate. Rapperul sa născut și a crescut în Rostov, astfel încât o parte din inima fanilor săi este dată "Rostelmash". Cea de-a doua CSKA. Chiar și-a dedicat cântecele soldaților.

Probabil - nu toți rapperii ruși iubesc fotbalul, dar cred că este suficient să înțelegem și amândoi există. Aceasta a fost o rubrică de top. Urmăriți SportExpert TV.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: