9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

Mai ales până la începutul săptămânii noi am adunat cele mai bune fraze din "SpongeBob" și le-am tradus în limba kazahă. 9 fraze pentru toate cazurile de viață de birou vă vor ajuta să supraviețuiți non-stop, să vă ocupați de un sef rău și să vă uitați la îndatoririle de zi cu zi prin ochii planctonului.

- Bos uyyytta ғana demalu kerek. Ү шін көк тиын төлемеймін.







9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- Trebuie să respirați timpul liber. Nu o să plătesc! (Mr. Crabs)

- Ereșek kөrіngің kelse, caedeңdі tіk ұsta, "Tabys Salyғy" depãs, alendi äte masyzdy adamnyң keypіn zhas.

9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- Cum să deveniți adult: "Scoateți-vă pieptul, spuneți" Impozitul pe venit ", și acum ia un aspect semnificativ" (Patrick)

- "Krusty-Krabs"! Mr. Crabs - қnaushy! Arzan еңбектің көзін құртайық, құлдықтан арылайық.

9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- "Crusty-Crabe" nu plătește prea puțin! Domnul Crabs este un asupritor! Să aruncăm cătușele, să mergem în jos cu munca ieftină! (Burete bob)







- 4 viespi de viespi, bărbați. Қазір managerға барып, көзіне қрара. se specifică қатиatyatymy Ātamın.

9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- Timp de 4 ani mă pregăteam pentru acest minut, iar acum mă voi apropia cu hotărâre de managerul, vă uit în ochii lui și spuneți că sunt. că mi-e frică de el. (Burete bob)

- "Ертең істейтін затты, бүгін істеудің керегі жоқ", în cazul în care este necesar.

9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- Am crezut că regula cea mai importantă a fost "Nu faceți astăzi ce puteți face mâine". (Burete bob)

- "Krusty Krabsa" қош келдіңіз. Біздің мейрамханада pentru doamna procesiunii кері қарай жүреді.

9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- Bine ați venit la Krusty Krabs. În restaurantul nostru, procesele evolutive merg în direcția opusă. (Burete bob)

9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- Nu reparați până nu este spart. (Plancton)

- Înainte de a trece în revistă, faceți clic pe құртуы мүмкін.

9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- Ceea ce nu ne ucide - poate ucide a doua încercare. (Mr. Crabs)

- Endі тәулік бойы жұмыс істемеймін! 23 сағаттың өзі жетіп жатыр!

9 fraze de vrăjitorie de burete de burete despre lucru, portofel de sex feminin

- Nu mai lucrați tot timpul! Destul este suficient pentru 23 de ore! (Mr. Crabs)







Trimiteți-le prietenilor: