15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat


15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

"- La început nu credeam că cineva se îneacă. M-am gândit că adolescenții se păcălesc. Dar a realizat rapid gravitatea situației și a decis să se scufunde. Vizibilitatea nu a fost, iar locul în care copilul a mers la fund, nimeni nu știa. Dived la întâmplare. Timp de 10-15 minute a căutat-o. Mi-am găsit capul în apă și l-am scos din apă. Nu mai respira, nu exista palpitatii. I-am dat o respirație artificială și un masaj indirect asupra inimii ", a spus Evgeniy, care a salvat copilul, despre incident.







Mulți spun că este un miracol că tipul a reușit să fie salvat după o perioadă lungă de timp sub apă. Cu toate acestea, medicii cred că totul se datorează faptului că Eugene, de mai mulți ani la rând, a participat la cursul de salvare și primul ajutor. Asta a salvat copilul.

În momentul în care ambulanța a ajuns la scena, Yegor a suflat.

Până în prezent, viața unui adolescent nu amenință nimic. Potrivit mamei victimei, are un eșec de memorie, își amintește ceva și ceva nu. Acum el este încă slab, mănâncă prost, vrea în mod constant să doarmă. Și acea zi nefericită este complet ștearsă din memorie.

"- El a spus că nu va mai merge în înot, el nu vrea să. Sa interesat cine la salvat. Vrea să se întâlnească cu Eugene. Am promis că mă voi întâlni cu siguranță. Aș dori, de asemenea, să-mi exprim recunoștința deosebită față de omul care mi-a salvat copilul ", a spus Victoria.

Veți fi, de asemenea, interesat

15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

Obosit de faptul că clienții se deplasează de-a lungul coridorului, această companie a decis să pună o nouă țiglă pe podea ...







15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

El a protejat-o de gloanțe cu propriul corp. Această fotografie din Las Vegas a căzut deja în istorie

15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

O privire la intimitate: fotograful a arătat dormitorul americanilor obișnuiți

15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

15 fapte uimitoare care vă vor permite să vedeți lumea diferit

15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

Aceste 9 mărci de autoturisme au fost declarate una dintre cele mai fiabile. Minunat!

15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

17 fapte uimitoare despre Marea Moartă, despre care nu știai

15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

10 sigle ale unor companii renumite, atunci și acum

15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

Uita de rochie! Ce culoare sunt aceste adidași?

15 minute un locuitor din Ussuriisk sa scufundat sub apă în căutarea unui băiat

"Eu sunt mai mult decât celulita": modelul de imagini partajate fără retușare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: