25 Feedback-uri despre stilul șirului de la moscow, matushkino, microdistrict, k

Anul trecut, cumparat de la Tatiana Snowflake (scump). Și câinele a crescut exact așa cum ne-am dorit (mic, afectuos) și Tatyana ÎNTOTDEAUNA în legătură, răspunde la orice întrebare, te simți confortabil și protejat cu ea. Da, vorbește-te cu ea și vezi-te. O fotografie a fulgului nostru de zăpadă cu o fiică și un cal este pe site-ul lui Tatyana pe pagina "Într-o casă nouă". Există multe, multe, multe fotografii de pui adevărați și proprietari reali. (Și nu doar opinii ciudate ale unei persoane bune).







Recunoștință față de Andrey și Tatiana Revenko

Mi-am cumpărat un catel în timpul iernii, nu pentru reproducere. Andrew a spus cu sinceritate ce nefiind un dezavantaj al catelului meu, cu exceptia faptului ca acesta altul nu a fost. Fata a ieșit doar o frumusețe și, cel mai important, cu o psihică normală, nu e curajoasă, e curajoasă, nu se teme de nimeni, mănâncă tot ce dăm. Pe scurt, sunt foarte bucuros că s-a dovedit o astfel de doganie. Și acel defect mic, dar nu-mi pasă de el, nimeni nu îl poate vedea)))

Când căutam un câine, nu am intenționat să cresc, m-am gândit la mine și la un copil mic, ca să crească împreună. Deci, nu există nici un fel de a avea un câine mare în apartament! Așa că, când am sunat, au spus că în grădiniță există câini de 16-18 mii, ca urmare au ales o fată pentru 20 de mii. În general, ei sunt fericiți, ne fac fericiți și copilul.

Vreau să mulțumesc fetei noastre Chiyahuashka - Samantochka, ea va avea în curând 2 ani. Câine frumos - fetiță foarte frumoasă, afectuoasă, ascultătoare, veselă și sănătoasă și ceea ce este un paznic minunat!) Este dificil pentru mine să judec mai multe probleme ale expozițiilor. Am luat de fapt un câine pentru noi înșine și nu ne-am pierdut!

Multe mulțumiri lui Elena și Tatianei pentru chihuahu! Un câine cu o psihică constantă, afectivă, blândă și pur și simplu frumoasă și iubită! Cei care nu sunt mulțumiți de ceva trebuie să se învinuiască. Unde erau ochii și creierii atunci când alegi un cățel? Acesta nu este un lucru care poate fi schimbat!

Mulțumim canisei tale Strong Style pentru fata pe care am cumpărat-o de la tine. Foarte mulțumit! Câinele este frumos și cu un caracter de neegalat! Ea ne-a dat aceleași minunate copii colorați. Succesul în muncă și răbdare, sperăm pentru o cooperare mai strânsă.

Câinii mei de la canisa "Strong Style", sunt foarte multumit de băieții mei și vreau să spun un mare mulțumesc crescătorilor!

Doamne, dacă doriți să cumpărați un super - un spectacol de câine, și-l cumpere podroschennye deja după schimbarea dinților, undeva după 6-7 luni. acolo și lame după schimbarea matematica, iar mușcătura se va vedea, și a membrelor va fi văzut, greutatea, de asemenea, s-au stabilizat, dar la o vârstă fragedă nimeni nu poate garanta show - termen, contractul este scris, că, la momentul vânzării catelul este un promițător și acolo ca noroc, acesta este un bilet de loterie. L-am cunoscut pe Tanya de mulți ani, și-a cumpărat câinii, prima a fost. Data viitoare ›

Vreau să-i mulțumesc Elenei Malțseva

Am cumpărat un catel Chihuahua în grădina stilului puternic. Aș dori să-i mulțumesc Elenei Malțseva, care ne-a ajutat profesional cu sfaturi, pentru un astfel de copil fermecător. Catelul devine viguros și sănătos.

Știu povestea lui Nesterova. Fără să aștepte chiar și 7 luni, proprietarul Kobelkov sale sterilizate (castrați!) Și, desigur, nu a aplicat la un crescător cu o cerere pentru a compensa diferența dintre un spectacol de câine și Kastrati (a nu se confunda cu criptorhid) După castrați acesta sa proprie, nici măcar să ne anunțați despre operație ... La catelus în timpul creșterii un testicul a fost ridicat - Întoarce copilul a refuzat - tocmai a tăiat ouăle! Și, pentru a lua o decizie cu privire la statutul câinelui - era necesar să așteptăm. Data viitoare ›

Am cumpărat o chihuahua de fată. Dă naștere puii excelenți. Găsește fără probleme titluri la expoziții, în general, cățelurile de înaltă calitate se află în vânzare în această grădiniță!

Am ales foarte mult o grădiniță, pentru că am vrut un câine de o anumită culoare frumoasă. Se pare că accentuează acest lucru. Dar, la fel ca în cazul cumpărării, a existat problema dacă greutatea unui câine adult era mai mare de 2, 5 kg. În același timp, am citit o mulțime de comentarii că câinii cresc îngroșați cu 5 kg și cu defecte (dar mi sa părut cumva că nu mi se va întâmpla asta). Ca rezultat, "copilul" meu a crescut cu 4, 5 kg. în loc de 2, 5 și, desigur, standardul nu se potrivește în nici un fel și problema reproducerii poate fi închisă. Data viitoare ›

Prețurile sunt înalte. Am cumpărat un câine pentru reproducere, am avertizat, am discutat despre întoarcere sau schimb. A luat câinele, nu dă bani și oferă curtea de două ori mai mult, cum ar fi, ia-o, ai vrut. Am fost gata să plătim suplimentar pentru câine, dacă merită, nu, ia un singur răspuns, pe care îl dau, banii nu vor renunța. Rezultatul - nu te contacta, și cei care au nevoie de un câine pentru suflet, cu un pahar sau o gustare, cu o coadă de coadă sau un mascul fără ouă, atunci tu. De cinci ori mai scumpe decât crescătorii vinde căsătoria.

Nu înțeleg ce fac în grădiniță, dacă câinele pentru 55 de mii - aproape un puț pic. Nu voi jura cu ei, m-am obisnuit deja cu cainele, dar nu voi sfatui nimanui aceasta canisa.

Mare răsucite. Da, mai ales pentru tine nu voi merge, nu are sens (nu era necesar să refuzi în timp util, când am sugerat să vin). Dar dacă vă ocup de afacerea dvs., vă voi ridica. Va fi frumos să vă uitați la "ochii negri" și să luați câinele astfel încât să vă asigurați că totul este bine în ceea ce privește câinele meu.







Stăpîna campionului pentru 150 de mii a rotit doar noaptea în primele luni, masand picioarele posterioare ale catelului, eliminând buldogii. Deci acesta este meritul ei. Cel de-al doilea câine scump a fost expus, în timp ce dinții erau în schimbare, apoi revenirea. catelusul meu a apărut subred și cu un arc mai mult de 1 cm pe tratamentul meu în grădiniță a primit un răspuns -. suficientă hrană, și în dinți - suntem până la 9 luni, chiar și în gură arată. Și un ou subdezvoltat în cavitatea abdominală cu 7 luni. - acest criptorism! Și nu te îngrijora. De ce sunt eliminate. Data viitoare ›

Anul trecut, cumparat de la Tatiana Snowflake (scump). Și câinele a crescut exact așa cum ne-am dorit (mic, afectuos) și Tatyana ÎNTOTDEAUNA în legătură, răspunde la orice întrebare, te simți confortabil și protejat cu ea. Da, vorbește-te cu ea și vezi-te. O fotografie a fulgului nostru de zăpadă cu o fiică și un cal este pe site-ul lui Tatyana pe pagina "Într-o casă nouă". Există multe, multe, multe fotografii de pui adevărați și proprietari reali. (Și nu doar opinii ciudate ale unei persoane bune).

Am ales foarte mult o grădiniță, pentru că am vrut un câine de o anumită culoare frumoasă. Se pare că accentuează acest lucru. Dar, la fel ca în cazul cumpărării, a existat problema dacă greutatea unui câine adult era mai mare de 2, 5 kg. În același timp, am citit o mulțime de comentarii că câinii cresc îngroșați cu 5 kg și cu defecte (dar mi sa părut cumva că nu mi se va întâmpla asta). Ca rezultat, "copilul" meu a crescut cu 4, 5 kg. în loc de 2, 5 și, desigur, standardul nu se potrivește în nici un fel și problema reproducerii poate fi închisă. Data viitoare ›

Prețurile sunt înalte. Am cumpărat un câine pentru reproducere, am avertizat, am discutat despre întoarcere sau schimb. A luat câinele, nu dă bani și oferă curtea de două ori mai mult, cum ar fi, ia-o, ai vrut. Am fost gata să plătim suplimentar pentru câine, dacă merită, nu, ia un singur răspuns, pe care îl dau, banii nu vor renunța. Rezultatul - nu te contacta, și cei care au nevoie de un câine pentru suflet, cu un pahar sau gustare, cu o coadă de coadă sau un bărbat fără ouă, atunci tu. De cinci ori mai scumpe decât crescătorii vinde căsătoria.

Recunoștință față de Andrey și Tatiana Revenko

Mi-am cumpărat un catel în timpul iernii, nu pentru reproducere. Andrew a spus cu sinceritate ce nefiind un dezavantaj al cățelușului meu, cu excepția faptului că altul nu a fost. Fata a ieșit doar o frumusețe și, cel mai important, cu o psihică normală, nu e curajoasă, e curajoasă, nu se teme de nimeni, mănâncă tot ce dăm. Pe scurt, sunt foarte bucuros că s-a dovedit o astfel de doganie. Și acel defect mic, dar nu-mi pasă de el, nimeni nu îl poate vedea)))

Când căutam un câine, nu am intenționat să cresc, m-am gândit la mine și la un copil mic, ca să crească împreună. Deci, nu există nici un fel de a avea un câine mare în apartament! Așa că, când am sunat, au spus că în grădiniță există câini de 16-18 mii, ca urmare au ales o fată pentru 20 de mii. În general, ei sunt fericiți, ne fac fericiți și copilul.

Nu înțeleg ce fac în grădiniță, dacă câinele pentru 55 de mii - aproape un puț pic. Nu voi jura cu ei, m-am obisnuit deja cu cainele, dar nu voi sfatui nimanui aceasta canisa.

Vreau să mulțumesc fetei noastre Chiyahuashka - Samantochka, ea va avea în curând 2 ani. Câine frumos - fetiță foarte frumoasă, afectuoasă, ascultătoare, veselă și sănătoasă și ceea ce este un paznic minunat!) Este dificil pentru mine să judec mai multe probleme ale expozițiilor. Am luat de fapt un câine pentru noi înșine și nu ne-am pierdut!

Multe mulțumiri lui Elena și Tatianei pentru chihuahu! Un câine cu o psihică constantă, afectivă, blândă și pur și simplu frumoasă și iubită! Cei care nu sunt mulțumiți de ceva trebuie să se învinuiască. Unde erau ochii și creierii atunci când alegi un cățel? Acesta nu este un lucru care poate fi schimbat!

Mulțumim canisei tale Strong Style pentru fata pe care am cumpărat-o de la tine. Foarte mulțumit! Câinele este frumos și cu un caracter de neegalat! Ea ne-a dat aceleași minunate copii colorați. Succesul în muncă și răbdare, sperăm pentru o cooperare mai strânsă.

Mare răsucite. Da, mai ales pentru tine nu voi merge, nu are sens (nu era necesar să refuzi în timp util, când am sugerat să vin). Dar dacă vă ocup de afacerea dvs., vă voi ridica. Va fi frumos să vă uitați la "ochii negri" și să luați câinele astfel încât să vă asigurați că totul este bine în ceea ce privește câinele meu.

Câinii mei de la canisa "Strong Style", sunt foarte multumit de băieții mei și vreau să spun un mare mulțumesc crescătorilor!

Domnilor, dacă doriți să cumpărați un câine de super-spectacol, cumpărați-l deja după schimbarea dinților, undeva după 6-7 luni. acolo și lame după schimbarea matematica, iar mușcătura se va vedea, și a membrelor va fi văzut, greutatea, de asemenea, s-au stabilizat, dar la o vârstă fragedă nimeni nu poate garanta show - termen, contractul este scris, că, la momentul vânzării catelul este un promițător și acolo ca noroc, acesta este un bilet de loterie. L-am cunoscut pe Tanya de mulți ani, și-a cumpărat câinii, prima a fost. Data viitoare ›

Vreau să-i mulțumesc Elenei Malțseva

Am cumpărat un catel Chihuahua în grădina stilului puternic. Aș dori să-i mulțumesc Elenei Malțseva, care ne-a ajutat profesional cu sfaturi, pentru un astfel de copil fermecător. Catelul devine viguros și sănătos.

campion Hostess 150 de mii. Doar plâns nopți primele luni de masare labe posterioare cățeluș eliminarea jaret bulldog. Deci acesta este meritul ei. Cel de-al doilea câine scump a fost expus, în timp ce dinții erau în schimbare, apoi revenirea. catelusul meu a apărut subred și cu un arc mai mult de 1 cm pe tratamentul meu în grădiniță a primit un răspuns -. suficientă hrană, și în dinți - suntem până la 9 luni, chiar și în gură arată. Și un ou subdezvoltat în cavitatea abdominală cu 7 luni. - acest criptorism! Și nu te îngrijora. De ce sunt eliminate. Data viitoare ›

Știu povestea lui Nesterova. Fără să aștepte chiar și 7 luni, proprietarul Kobelkov sale sterilizate (castrați!) Și, desigur, nu a aplicat la un crescător cu o cerere pentru a compensa diferența dintre un spectacol de câine și Kastrati (a nu se confunda cu criptorhid) După castrați acesta sa proprie, nici măcar să ne anunțați despre operație ... La catelus în timpul creșterii un testicul a fost ridicat - Întoarce copilul a refuzat - tocmai a tăiat ouăle! Și, pentru a lua o decizie cu privire la statutul câinelui - era necesar să așteptăm. Data viitoare ›

Bună ziua. Am primit un câine adult de la casă de supraveghere din Moscova, iar documentele nu pot fi găsite. Are o ștampilă DJD. E canisa ta, nu-i așa? Am stabilit un nou pașaport veterinar internațional, în care au fost date date de vaccinare împotriva rabiei, enteritei, hepatitei etc. Pașaportul necesită o mulțime de informații despre câine. Este posibil să restaurezi documentele într-un fel?

Alo Am inscris pe Internet, vreau sa gasesc o prietena, un chihuahu. Am dat peste site-ul dvs., citiți recenziile. Nu este în regulile mele să intru într-o astfel de dezbatere, dar am fost atins de problema proprietarului de câine de la Magnitogorsk. Mi-am dat seama că, plătind o grămadă de bani, nu a obținut ceea ce i sa promis. Este păcat de ambele părți. Unul, care a fost înșelat în speranțe (deși mb încă nu este totul pierdut, acestea sunt primele emoții prime). Al doilea, care a început în scuze murdare și nepoliticos (Andrew), și chiar și cu insulte făcut. Data viitoare ›

recenzii pozitive sunt scrise cel puțin cinci persoane care au cumpărat în pepinieră cel puțin 10 de pui și le ridică în demnitate și pentru animale de companie câini. În pepinieră Strong Style crescut timp de 20 de ani de mai mult de 5000 de pui experiență enormă (vândut recent un catelus chihuahua timbru AEB 5353). Suntem mândri de munca noastră. Uită-te la site-ul nostru strong style (puteți introduce litere rusești) Forum fericit împreună, și în noua casă. Aceasta este doar o mică parte din recenziile BUNE despre noi! Cum să plasați. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: